ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Z čeho dělat, kde shánět? Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/27/2009
Pomozte kde zozeniem <<<STN 17024~N540 , alebo nieco podobne>>> 20mm alebo40mmx6-7mm aspon 1m , resp. pasovinu , odstrizok z plechu.nemusi to byt v kuse aj kusky aby stoho islo spravit hranol 19x38x6-7mm V bohleri v SR Surprised NoNoNo Alebo iny lachko orobitelny (3.5mmfrezka) kalitelny nerez ( cim lacnejsi ) nie je to urcene na cepel
Dakujem za rady Milan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2017
Motorkar napsal:
Pomozte kde zozeniem <<<STN 17024~N540 , alebo nieco podobne>>> 20mm alebo40mmx6-7mm aspon 1m , resp. pasovinu , odstrizok z plechu.nemusi to byt v kuse aj kusky aby stoho islo spravit hranol 19x38x6-7mm V bohleri v SR Surprised NoNoNo Alebo iny lachko orobitelny (3.5mmfrezka) kalitelny nerez ( cim lacnejsi ) nie je to urcene na cepel
Dakujem za rady Milan

Ahoj, já mám dílnu ve které dřív bývala nějaká kovovýroba a nerezu tam po nich zbylo dost, jenže většinou to není popsané, takže těžko říct co to je. Nicméně nějaké popsané jsou, ale takhle z hlavy ti ty normy neřeknu. Dnes mě pustili z nemocnice, celeý víkend budu ve Žďáru na výstavě, takže se do dílny dostanu nejdřív v pondělí, tak se ti pak podívám. Pokud seženeš něco jiného do té doby, tak mi dej vědět, ať to nehledám zbytečně.
Posláno:

Štamgast
No nemam kde .Co poznam fyrmy vsade len tabulu ziaden prirez a v pasovine neni.Budem vdacny ak by nasla 17024. "Potravinarsky"nerez nechcem ten si viem zohnat , ale to sa strasne zle frezuje tak malou frezkou , lamu sa mi frezy Mam odskusane tu N540 co je ~`17024 ta ide paradne. Dik Milan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2017
Motorkar napsal:
No nemam kde .Co poznam fyrmy vsade len tabulu ziaden prirez a v pasovine neni.Budem vdacny ak by nasla 17024. "Potravinarsky"nerez nechcem ten si viem zohnat , ale to sa strasne zle frezuje tak malou frezkou , lamu sa mi frezy Mam odskusane tu N540 co je ~`17024 ta ide paradne. Dik Milan

Je mi jasné, že potravinářský nerez ti je k ničemu. Mrknu se ti po víkendu a dám vědět do mailu nebo pm.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/28/2006
Podívej se na http://www.ebmservice.com/materialy/ .Do hledaného textu napiš 17024. Je tam nabídka z Kladna na profil 60 x 30.
Posláno:

Štamgast
lukr>>> 30mm hrubka je straaaaasne moc s toho by bolo vela odpadu ja tak max 8mm. Ja potrebujem narobyt kvadre cca (lepsie o mm mensie) 20mmx40mm a hrube max 8mm. Ale dik za odkaz dobra stranka Milan
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/28/2006
No, myslel jsem nařezat z toho placky 60x30x8 a ty pak upravit.Ale je fakt že by bylo dost odpadu.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum