ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Ondra P. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/28/2008
Ondra P. napsal:
Tak jsem si znovu vyrobil jeden nožík kterej jsem už jednou dělal. čepel Lauri 95 uhlík, sobí paroží, finská bříza, hovězí kůže...
Nemám slov, kdybych věděl, že je něco takového na prodej, tak bych si na to i vypůjčilOk Ok Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2010
Neboj až je dokončím všechny tak nafotim kolekci (taková rodinka pohromadě) a něco dam sem do inzerce na prodej..Bude to určitě do konce prázdnin..Dam ti vědětHappy
Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Ondra P. napsal:
Neboj až je dokončím všechny tak nafotim kolekci (taková rodinka pohromadě) a něco dam sem do inzerce na prodej..Bude to určitě do konce prázdnin..Dam ti vědětHappy
Dobře, stavím se do první řady, ten nožík je fakt krásnýHappy
Posláno:

Štamgast
Než pojedu na dovču tak sem přihodím ještě jeden nožík. Čepel je od Michala Roseckého, záštita mosaz, rukojeť nádor z břízy. Pouzdro hovězina...

Ondra P. vložil tyto přílohy:
P1010209.JPG.jpg
P1010212.JPG.jpg
P1010215.JPG.jpg
P1010218.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
ost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2010
Chlape-dost dobrýOk
dočkej času,jako host piva
Posláno:

Štamgast
Další Laponské Puukko. Čepel Lauri C95. Materiál Sobí paroží, Finská bříza, Hovězí kůže..Jak se líbí?

P1010286.JPG.jpg
P1010269.JPG.jpg
P1010267.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
To je otázka.....PARÁDA!!Happy
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
ost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2010
Ondra P. napsal:
Další Laponské Puukko. Čepel Lauri C95. Materiál Sobí paroží, Finská bříza, Hovězí kůže..Jak se líbí?

No konečněRazz ,to to trvalo.
Jasně že se mi líbíApplause Ok
Na něco takového snad nikdy odvahu nenajdu.Cry
Ondro,je to super,ještě jeden palec nahoruOk Wink
dočkej času,jako host piva
Posláno:

Štamgast
Ondra P. napsal:
Vrátil jsem se po týdnu do civilizace a hned taková bombaOk chlape, ty mi dáváš, takový nebo podobný nožík ve svojí sbírce skandinávek ještě nemám, až budeš mít čas a chuť, mysli na mne, už jsem si na to ušetřilHappy Ode mne máš velké + Ok
Posláno:

Štamgast
Díky pánové jsem rád že se líbí. Ještě jsou v plánu dva a už se na nich pracuje. Viz foto. Milane! pro tebe stále platí že do mojí výroby můžeš kecat a poslat mi fotku nějakého Laponce kterej se ti líbí nejvíc a já se mu pokusím přiblížit. Pač nápady to je to nejcennější..

P1010289.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/28/2011
Ondra P. napsal:

Hmmm, tak toto ja mozem. Klobuk dole, naozaj krasne Ok
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
To je všechno Tvoje práce, i to scrimshaw nebo jak se to píše?
Ještě svoje čepele a bude to vyprděný maximálně.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/9/2011
No Ondro co dodat......opět skvělá práce,,,,,já už fakt,,fakt musím dojet!!!!Mails
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/21/2010
Ondro to je luxus. To mě fakt bere ty futrály ze soba. mě se pořád nějak nevede to rytí. Stále zkouším, ale mám co dohánět, když vidím tvojí práciOk
Posláno:

Štamgast
Klucí díky.Já jsem omezen tím že nemám kde vyrobit čepel. Jinak to moje scrimshaw je jen pára nad h... od jiných mistrů rytců co se pohybují na tomto fóru.To scrimshaw jsou jen opravdu kontury a to hodně primitivní. Pro moje účely jako je napodobit nějakého domorodce stačí bohatě..Klidně se ozvete na PM a poradím fígl jak na to...
Suomi Finland Perkele!
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/11/2007
ta laponka je opravdu pěkná. Líbí se mi i ta jednoduchost zdobení. Asi by tam šlo vypíchat i něco složitějšího, ale mě tam sedí tohle ,,primitivní" zdobení. Dává to tomu takovou domorodou autenticitu. Kdybys potřeboval nějaké kované čepele, stačí říct.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/6/2004
Ondra P. napsal:
Klucí díky.Já jsem omezen tím že nemám kde vyrobit čepel. Jinak to moje scrimshaw je jen pára nad h... od jiných mistrů rytců co se pohybují na tomto fóru.To scrimshaw jsou jen opravdu kontury a to hodně primitivní. Pro moje účely jako je napodobit nějakého domorodce stačí bohatě..Klidně se ozvete na PM a poradím fígl jak na to...

To mi něco připomělo red face Máš majla.
Tvoje finky jsou super ! Ok
Ubožáci, žár šílenství jim sežehl vlasy....
Posláno:

Štamgast
Ondra P. napsal:
Díky pánové jsem rád že se líbí. Ještě jsou v plánu dva a už se na nich pracuje. Viz foto. Milane! pro tebe stále platí že do mojí výroby můžeš kecat a poslat mi fotku nějakého Laponce kterej se ti líbí nejvíc a já se mu pokusím přiblížit. Pač nápady to je to nejcennější..
Ondro, já jsem prohlížel stovky nožíků, ale mně se opravdu nejvíce zamlouvá ten Tvůj, poslední.Je to přesně, jak píše Pavel Bolf - je to "skandinávsky zdobené", ale není to přeplácané.Takovouhle finku můžeš nosit zároveň, jako ozdobu i užitkový nůž.Mně se na tom zdobení líbí právě ten severský motiv, je neutrální.Význam různých obrazců na originálech nožů má asi význam pro Saami, ale nám to mnoho neříká, proto se mi ta Tvoje líbí nejvíce!Ok
Posláno:

Štamgast
Díky za kladné ohlasy a Pavlovi díky za nabídku čepelí.Ok Určitě se ozvu.
Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Další můj pokus. Říkám mu Inuita. Čepel Polar 80mm, rukojeť a pouzdérko je hovězí žebro

P1010291.JPG.jpg
P1010294.JPG.jpg
P1010298.JPG.jpg
P1010296.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum