ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Ondra P. Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/9/2011
Jo ,,nádhera,,měl jsem ho v ruce,,velice povedené...Mails
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/3/2011
Moc pěkný, ty Eskymáky si kreslil sám?
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/26/2010
Je to nádhera.Mohl bys napsat rozměry?A případně i cenu při prodeji?Ok
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/18/2011
Ta s tou čepelou od Michala je fakt super Ok
Nôž a slovo ber vždy za správny koniec!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2010
Díky pánové. Inuita je celej dlouhej 17cm širokej 4cm a ta placka 8mm. čepel dlouhá 8cm. Motiv je můj výmysl a nakreslil mi ho kolega z práce Honza Wágner (tímto mu díkyAdmire ) a já to tam vyryl. Tento nožík už má svoji paničku, ale pokud máš zájem tak se mi ozvi na PM a něco pro tebe vymyslíme..
Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Pro svojeho Otroka jsem ušil nové pouzdérko abych ho mohl nosit horizontálně, vertikálně i vzhůru nohama. Inspiraci jsem vzal u OSTa na jeho vlákně. Tímto mu díkyOk

Ondra P. vložil tyto přílohy:
P1010002.JPG.jpg
P1010003.JPG.jpg
P1010004.JPG.jpg
P1010005.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/6/2006
Futrál se Ti povedl a nyní je potřeba ho nosit, aby chytil patinu.
Posláno:

Štamgast
Máš recht! Ty fotky jsou ještě před konzervací. Teď už je futrálek namazán a už je tmavšíCool

P1010014.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
LK
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Ahoj Ondro,
hezký Ok
Já osobně bych se vyhnul drukům jako jedinému jištění, futrálu na opasku (při horizontálním nošení), protože už jsem jednou s podobným zapínáním nůž ztratil, když jsem jel po prdeli ze svahu (alespoň myslím, že tam), ale když s tím nebudeš dělat vylomeniny, tak to snad dopadne dobře.
Už na začátku se mi Tvoje pouzdra na finky dost líbily, a vzhledem k tomu, že jsme od sebe kousek, tak bych zvolal ..Ahoj krajane... Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/28/2008
Ahoj Ondro, máš to moc pěkně vyvedené, já pořád zápasím s těmi druky, dělám z kůže 4 mm silné a zatím jsem nenašel druky, které by prošly a daly se rozklepat u takové tloušťky.Mám nějaké z galanterie, ale ty jsou tak na 2 mm, možná na 3 mm, ale více ani ťuk.Proto pořád dělám zapínání na sedlářský knoflík a u těch horizontálek používám duté šroubky.Mně to stačí, ale pár lidí po mně chce vyloženě druky a já zase nechci kvůli tomu šít z tenké kůže.Tak mi poraď, máš - li na to nějakou fintu nebo máš masivnější drukyAdmire Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/26/2005
matějka napsal:
Ahoj Ondro, máš to moc pěkně vyvedené, já pořád zápasím s těmi druky, dělám z kůže 4 mm silné a zatím jsem nenašel druky, které by prošly a daly se rozklepat u takové tloušťky.Mám nějaké z galanterie, ale ty jsou tak na 2 mm, možná na 3 mm, ale více ani ťuk.Proto pořád dělám zapínání na sedlářský knoflík a u těch horizontálek používám duté šroubky.Mně to stačí, ale pár lidí po mně chce vyloženě druky a já zase nechci kvůli tomu šít z tenké kůže.Tak mi poraď, máš - li na to nějakou fintu nebo máš masivnější drukyAdmire Happy

Řeším přesně ten samý problém... pravděpodobné řešení se bude odvíjet o délky trnu druku. Já jsem takový, který by prošel kůží o tl. 4 - 5 mm také nikde nesehnal a tak mám v zásobě pouze sedlářské knoflíky...
- Γ Ν Ω Θ Ι - Σ Α Υ Τ Ο Ν -
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/24/2002
Paráda! Píšu Ti PM... Ahoj. Ok
Posláno:

Štamgast
Díky pánové. Tenhle typ pouzdra je moje prvotina a asi i poslední. i když mě výroba bavila, tak se zaměřuju na jiný pouzdra a nožíky. Kůži mám silnou 3mm a druky od Koh-i-nooru na ni ještě stačí, zatím jsem se ho pokoušel nosit všeljak viz fotky a zatím to drží. S těma sedlářskejma knoflíkama nebo jinejma vymoženostma na cokoli kdyby měl doma někdo nějaký přebytek ať se mi prosím ozve na PM. Beru vše a nevím kdy se co bude hodit. Jinak LK pokuď bude chuť tak někdy můžem udělat freundschaftbesuch abych něco okouknul..

P1010007.JPG.jpg
P1010009.JPG.jpg
P1010010.JPG.jpg

Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
Ahoj, při skouknutí jsem si řekl, že to je "otrok" a trochu zpět se mi dojem potvrdil. Měl jsem tu kudlu v ruce a dost dobrý dojem. A pouzdro, až dostane patinu - bude to dobrá dvojka.
ost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2010
Ondra P. napsal:
Pro svojeho Otroka jsem ušil nové pouzdérko abych ho mohl nosit horizontálně, vertikálně i vzhůru nohama. Inspiraci jsem vzal u OSTa na jeho vlákně. Tímto mu díkyOk

Teda Ondro,moc hezká práce,precisní zpracování(ostatně jako všechna tvoje pouzdra),hned několik palců nahoruOk Ok Ok Applause
To,že jsi našel inspiraci v mých pouzdrech mě velice těšíHappy ,jen chci podotknout,že nejsem autorem takto řešeného pouzdra
Držím palce a přeju hodně dalších úspěchů v "kožotvorbě"Wink
dočkej času,jako host piva
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/6/2004
Moc pěkně udělané Ok
Ubožáci, žár šílenství jim sežehl vlasy....
Posláno:

Štamgast
Díky pánové jsem rád že se líbíHappy .A ty jeden Oste, jdi ty já se budu red face Laugh
Ifigenie Otrok je gut kudla a jeho majitel musí být tak trochu jinej teda v dobrém slova smysluLaugh
Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/9/2009
Ondra P. napsal:
Další Laponské Puukko. Čepel Lauri C95. Materiál Sobí paroží, Finská bříza, Hovězí kůže..Jak se líbí?

Toho jsem si všimnul až teď, no to je bomba.Ok
Cokoli děláš, s rozumem čiň a na konec mysli.
Posláno:

Štamgast
Neboj ještě budou (jsou) dva už je spekuluju na rytinách...Happy
Suomi Finland Perkele!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/15/2010
Ondra P. napsal:

Moc povedené "odskočení si ze severu" Ondro.Ok
Prosím nepište mi PM. Pokud se rozhodnete mě kontaktovat, použijte "tlačítko" email. Děkuji.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum