ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Švýcarské zavíráky V. - Všechno kolem nich Možnosti
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/8/2010
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2009
I když jezdím kolem a mohl bych ušetřit za poštovné, ta cenovka je sprostý nesmysl - to bych si už z principu radši pár dní počkal, až ten krám budou mít skladem i jinde o hezkých pár stovek levněji...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
radek124 napsal:
I když jezdím kolem a mohl bych ušetřit za poštovné, ta cenovka je sprostý nesmysl - to bych si už z principu radši pár dní počkal, až ten krám budou mít skladem i jinde o hezkých pár stovek levněji...

Je to pěkně napálený, 700,- resp.500,- za jeden nástroj navíc, to si můžou nechat
Posláno:

Štamgast

germanicus1 vložil tyto přílohy:
IMG_20200524_135930.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/14/2008
Krasnej, kde se dá sehnat?
Posláno:

Štamgast
Tukan napsal:
Krasnej, kde se dá sehnat?

Už málo kde. Prohlížet inzerci, dražební portály,...
Posláno:
Začátečník
Připojený: 6/14/2016

Vypadá to na nějaký individuální dovoz, ani naše zastoupení ho ještě nemá v nabídce, o konkurenci nemluvě. Také myslím že bude lepší počkat, až s ním vyjedou i jiní prodejci.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 9/28/2010
Na www.kapesni-noze.cz vraj už majú skladom Farmer X Shocked

https://www.kapesni-noze.cz/multifunkcni-noze/victorinox-farmer-x-alox/
Dobry den me to neprijde nak drahy proste si rekli o 300kc navyc za jeden nastroj kdys se podivam sem tak mi to neprijde tak moc https://vx.rosler.cz/kapesni-noze-93-mm/ hezky den

Jsem dyslektik. Mějte pochopení pro to, jak píšu. Děkuji
Posláno:

Štamgast
brom napsal:
Na www.kapesni-noze.cz vraj už majú skladom Farmer X Shocked

https://www.kapesni-noze.cz/multifunkcni-noze/victorinox-farmer-x-alox/
Dobry den me to neprijde nak drahy proste si rekli o 300kc navyc za jeden nastroj kdys se podivam sem tak mi to neprijde tak moc https://vx.rosler.cz/kapesni-noze-93-mm/ hezky den

Brome, to je o víc než 300,- Kč
( všechny može jsou 93 mm)

germanicus1 vložil tyto přílohy:
pioneer_x.jpg.jpg
farmer_x.jpg.jpg
farmer.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Brome, uvědom si že jen samotné kamenné prodejny mívají na té “pultové ceně” vývar kolem 45%. Švýcarská logika, Victorinox prostě počítá s tím že se to bude možná i roky válet ve výloze železářství nebo giftshopu, než za to nějakej jouda/turista zaplatí. Pokud to chce obchodník/eshop točit, je na tom furt dost vaty aby i při “akční slevě” vydělal a zákazník ušetřil. Zákazník smířený s každou nesmyslnou cenovkou je pro výrobce zlatej důl, notabene když ty “příplatkové” plíšky v ceně 0,5 CHF (dávno používané v X dalších modelech) padají ze staré jednoúčelové mašiny po sekundě...
Posláno:
Štamgast
Dobry den to chapu ale kdys tam neda tu slevu tak je to o 300kc a kdys clovek co bude hledat jakou koliv vec a hnet nanej vypadne stranka obchodniho zaztupce a ten tu vec bude mit tak ten clovek to veme protoze v domeni si bude mislet ze prece obchodni zaztupce primo te firmi to ma levnejsi tak to vydim ja ale je zase clovek co bude hledat tu nejlepsi cenu a to je fakt me to neprislo drahe ale az sem ty stranky tak nak prosel tak uz to takovy smisl nedava proste nabytka a poptavka hezky den.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/8/2011
Trochu OT: Alespon u letenek... to tak nefunguje, primy prodej aerolinkami levnejsi byt nemuze, protoze by to kanibalizovalo (a predevsim nastvalo) obchodni partnery. Proc by to u jineho zbozi melo byt vyrazne jinak.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/29/2007
Odskoky cen jednotlivých typů jsou velice podobné jako u Victorinox.com/ch .
Posláno:

Štamgast
Ad nabídka a poptávka: Když dojdu do železářství na rohu (kde Victorinox prodávají a majitel už mě zná), řeknu si o cenu na úrovni nejlevnějšího e-shopu - a dostanu ji, protože z vývaru (zde něco kolem 700?) který by obchodník měl na pultové ceně (1569,-) mu z toho pořád zbude víc než půlka. A dostane ji v hotovosti hned, ne až za 4 roky půjde kolem Brom a zaplatí za tu samou (zaprášenou a mouchama posranou) věc katalogovou cenu. Ano, jsou to "jenom blbé 3-4 stovky, co to dneska je" - jenže kdybych touhle mentálně nenáročnou "logikou nových Rusů" odbýval své nákupy každý den, uvalil bych (k radosti obchodníků i výběrčích DPH) všecko co vydělám za nabroušené, tikající, 4-kolové a elektronické pyčoviny - zatímco rodina by živořila ve stanu a místo snídaně/oběda/večeře by mohli chodit na pastvu a pro roští na otop... Cool
Posláno:

Štamgast
PS: Za 5-10 let (až si lidi na tovární Farmer X zvyknou a ti co by jej chtěli už ho budou mít koupený) by inovativní squadra z Ibachu mohla "vyvinout" ještě ultimátnější XX upgrade, se sebevědomou cenovkou nejmíň €100... mrGreen

Posláno:
Štamgast
radek124 to mas pravdu ale je to takle uplne zevsim jak sem psal sou lide co budou hledat nejlepsi a nenisi cenu a potom sou lide co tu vec budou chtit hnet a ne cekat az ji bude mit vyce lidi proste nabytka a poptavka tak to je hezky den
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
Já bych si místo hezkého dne raději přál interpunkci a gramatiku. (pokud víš, co to je).
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/15/2006
Bonanza napsal:
Já bych si místo hezkého dne raději přál interpunkci a gramatiku. (pokud víš, co to je).

Skús nabudúce viac čítať predtým než niečo napíšeš.
'Raymond, you don't need camping equipment, you need these skills.'
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 1/5/2016
Bonanza napsal:

FYI: Ak si dobre pamätám, tak Brom už dávnejšie niekde tu na fóre písal, že je dyslektik, takže zrovna jeho by sme za interpunkciu a gramatiku kritizovať nemuseli.
Flp 4, 13 :)
Potichu fandím inkvizícií...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/3/2019
Tak je Farmář X doma a už mi dělá radost 😀✌️👍

Tonyto73 vložil tyto přílohy:
IMG_20200527_160722.jpg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum