ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Pravidla Možnosti
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 5/9/2005
Příspěvky: 1,003
Tato část inzerce je vyhrazena pro nožíře. Nabízejí zde výhradně své vlastní výrobky.

Uveřejnění inzerátu není v současné době žádným způsobem zpoplatněno, nicméně provozovatel serveru si vyhrazuje právo toto pravidlo po předchozím upozornění změnit.
V případě změny ohledně zpoplatnění, budou inzerenti s 14-ti denním předstihem dotázáni, zda akceptují nová pravidla, v případě že nevysloví svůj souhlas s novými pravidly, bude jejich inzeát odstraněn.

Provozovatel si také vyhrazuje právo tuto sekci inzerce zcela zrušit, popř. ji nahradit něčím jiným, v jiné části serveru.

Při inzerování se prosím řiďte běžnými zvyklostmi na našem serveru, ponecháváme povoleno reagovat na inzerci i v této sekci, nicméně upozorňujeme, že jakékoli pokusy vyvolávat hádky (např. o cenách), budou obzvláśtě v této sekci tvrdě postihovány.

Pravidla
1. Inzerát může založit pouze přihlášený uživatel Knife.cz, který je na serveru registrován alespoň 60 dní a který v jiné části fóra napsal alespoň 30 příspěvků.
Uživatel, který tyto podmínky nesplňuje, inzerát sice může založit, ale tento se zobrazí až po té, kdy jej schválí některý z moderátorů. Moderátoři obvykle stihnou inzerát posoudit během 24 hodin (pokud to trvá déle, není třeba nikoho urgovat), o výsledku schvalovacího procesu je uživatel informován.

2. Inzerce je určena k prodeji nožů, čepelí vyrobených místními nožíři. Naopak není určena k přeprodeji takto vyrobených nožů, čepelí.

3. V jednom inzerátu může být inzerován max. 1 nůž, čepel.

4. Jméno vlákna musí obsahovat vhodné označení inzerovaného zboží. Naopak nesmí obsahovat zbytečná slova jako "prodej", "nabídka".

5. V inzerátu musí být uvedena prodejní cena a doporučujeme uvést i kontakt na prodávajícího.

6. V inzerátu musí být jako příloha vložena alespoň jedna aktuální fotografie nabízeného nože.

7. V inzerci je povolen prodej formou aukce. V takovém případě musí být uvedena počáteční cena a datum a čas ukončení aukce. Též musí být na prvním místě v názvu inzerátu uvedeno slovo "Aukce". (bez uvozovek)

8. Provozovatel Knife.cz si vyhrazuje právo odstranit jakýkoliv inzerát a to i bez uvedení důvodu.

9. Posunutí inzerátu na začátek výpisu inzerce pomocí příspěvku typu "stále aktuální" či obdobným způsobem nesmí být prováděno častěji než jednou za 72 hodin.

10. Změna / doplnění inzerátu nesmí být prováděna častěji než jednou za 72 hodin. Toto pravidlo se se vztahuje na libovolnou změnu, tedy i na cenu.
První tři hodiny od založení inzerátu toto pravidlo neplatí.
Toto pravidlo je nutné, jinak by se našli tací, kteří by každých pár hodin něco doplnili, aby obešli pravidlo předcházející.

11. Inzerent je povinen po dokončení prodeje inzerát smazat pomocí tlačítka "Smaž téma".

12. V inzerci může být umisťována jen nabídka nožů.

Informace:
- systém inzerát automaticky odstraní 60 dní od jeho založení (toto nemá vliv na platnost pravidla 11)
- porušení uvedených zásad může být důvodem k dočasnému nebo trvalému odepření přístupu na Knife.cz
- pokusy o obcházení smyslu pravidel nebudeme tolerovat
Posláno:

Admin
Skupiny: Admin
Připojený: 7/16/2001
Příspěvky: 1,195
Pánové,

vkládání více nožů do jednoho vlákna se ukazuje jako obtížně administrovatelné. Proto vkládejte své nože na prodej PO JEDNOM a po jeho prodeji napište do daného příspěvku prodán, případně smazat.
U vláken, které jsou takto zadané doporučuji nabídku "rozkouskovat", vícekusé inzeráty budou v příštím týdnu promazány...

Díky za pochopení

Milan
.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris