ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Spyderco Military Digi Camo Možnosti
Posláno:
Začátečník
Skupiny: Člen
Připojený: 4/15/2009
Z důvodu redukce sbírky nabízím k prodeji Nový nepoužitý nůž Spyderco Militari Digi Camo S36GPCMO který jsem před dvěmi lety zakoupil do své sbírky. Zakoupen byl v renomovaném e-shopu, takže se nemusíte bát že by to mohla bít kopie. Je to 100% originál za což samozřejmě ručím. Doklad o koupi samozřejmě přiložím. Mám ještě jedno starší Military které občas používám, a toto jsem měl ve sbírce v záloze jako rezervní takže je opravdu zcela nové nepoužité (nikdy neřezal) originál zabalené, vše tak jak přišlo z továrny. A navíc se opravdu moc povedlo! Má naprosto dokonalý chod a to bez vůle (alespoň já žádnou necítím). Mám víc nožů Syderco a ze zkušenosti vím, že rozhodně nejsou vždy tak dobře provedené a kus od kusu se kvalita trochu liší. Kdybych neměl ještě jedno tak bych ho neprodal.

Takže pokud chce někdo staré dobré Spyderco Military Digi Camo které se opravdu povedlo tak mne kontaktujte na mail: martkit@seznam.cz

Cena je pevná: 4500 Kč (jen prodej)
Při platbě předem na účet pošta po ČR v ceně, jinak + 180 pošta na dobírku ČR

(p.s. nemusíte se bát platit předem, už jsem tu pár nožů takto prodával a vyměňoval a vždy byla spokojenost, možná tu na mě nejdete i nějakou tu obchodnickou referenci (i když jsem tu spíše pasivní uživatel a moc do fóra nepřispívám). Jinak mám na Aukru účet pod stejnou přezdívkou „martkit“ a tam mám stovky jen kladných hodnocení tak se můžete když tak mrknout Wink

martkit vložil tyto přílohy:
DSCF4349.JPG.jpg
DSCF4350.JPG.jpg
DSCF4351.JPG.jpg
DSCF4352.JPG.jpg
DSCF4353.JPG.jpg
DSCF4363.JPG.jpg
DSCF4386.JPG.jpg
DSCF4387.JPG.jpg

Posláno:
Začátečník
4200 Kč
(možno i osobní předání v Liberci)
Posláno:
Začátečník
stále na prodej Wink
Posláno:
Začátečník
konečná sleva na 3990 Kč (při platbě předem na účet pošta po ČR zdarma) Wink
Posláno:
Začátečník
stále volný (Jen jsem si všiml, že v krabičce chybí letáček co tam Spyderco dává, myslel jsem , že je pod molitanovou vložkou v krabičce, ale není a nemohu ho najít - takže bez letáčku. Ale mám všechny dokumenty k mím nožům oskenované do PC, tak mohu poslat letáček alespoň v PDF souboru mailem.)
Posláno:
Začátečník
stále volný
Posláno:
Začátečník
Wink čeká tu na vás
Posláno:
Začátečník
Ještě zkusím před smazáním: sleva na 3690 Kč při platbě předem na účet (to už je o 2000Kč levněji než v obchodě Wink )
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/13/2007
Mas PM
....a knife never runs of the ammo.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum