ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Gofi Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/7/2008
Čosi z mojej tvorby. Nie sú to nože ale kované svietniky dizajn je môj.Happy

Gofi vložil tyto přílohy:
Točený_svietnik.JPG.jpg
Lotos.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/25/2007
velmi fajn!! paci sa mi to...Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Vypadá to moc hezky.Happy
Nenabízej to nikam do hospod, když na to tak koukám, tak zlatej popelník. Timhle by to asi fakt bolelo.

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Moc hezký.A co pouzdro na Trilobita,už je?Razz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Teda, ten trilobit je vážně povedený. Za to by se nestyděli ani chlapi, co jezdí i na výstavy. U takového plastického zpracování vydrž, to není dáno každému. Pokud budeš mít Forgyho čepele, jakost je jasná, a budou to krásné kousky. Happy
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Puzdro na Trilobita mám rozrobené z kože. Len som sa zabrzdil lebo ma cukalo že ho predsa len spravím drevené.Wink Dokončím to z kože a potom uvidím.Happy
Posláno:

Štamgast
Keďže púzdro na Trilobita stále nieje hotové, hodím sem foto dalšieho noža. Čepel kovaná 19312 od Forgiho.Rúčka paroh, záštita a koncovka hovedzia kosť. Pôvodne si ho objednal kolega z práce, dal si aj paroh na rúčku. Potom zistil že nemá prachy.Angry Spravím naň púzdro a pôjde kamarátovi Woodkrafterovi.Wink V pozadí moje keramické pokusy.Happy

ww_01.JPG.jpg
ww_02.JPG.jpg
ww_03.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/22/2008
Podarený nôž. Taký zálesácky.
Nôž a zápalky, to je to jediné, čím sa líšime od opíc... (plk. Otto Wagner)
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 5/29/2007
nuz pekny , ale zaujala me ta keramicka maketa odvalovaci frezy Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/7/2004
corvus napsal:
Podarený nôž. Taký zálesácky.

Ja si ho viem predstavit aj v obchode pri kupovani rozkov alebo pri rozrezavani kartonov s mineralkami.Laugh Naozaj velmi pekny,asi som ale nejak prehliadol rozmery.
Nebojím sa zajtrajška,prežil som včerajšok a milujem dnešok.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/16/2007
Ahoj Gofi , popravde som bol velmi zvedavy ako dopadne tato čepel , a naozaj to vyzera zaujimavo . Nozik sa ti vydaril Wink Ked pojdes okolo zastav sa a dones ukazat , pokecame trochu . Nech sa dari .
nerobím: výkovky , polotovary a samotné čepele , tepelne nespracovávam a ani neosádzam vami dodané čepele, nešijem púzdra na cudzie nože
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Gofi napsal:
Pôvodne si ho objednal kolega z práce, dal si aj paroh na rúčku. Potom zistil že nemá prachy.Angry Spravím naň púzdro a pôjde kamarátovi Woodkrafterovi.Wink

kolegovi odkaz ze je bezcharakterny hlupak (ak si ale za ten paroh nic kvoli vyssie uvedenemu nezapytal tak mu nic neodkazuj Laugh ) a kamaratovi vudkrafterovi gratulujem k podarernemu spolocnikovi chcelo by to sice omakat a az potom chvalit ale ak ho donesies na omak aspon forgymu myslim ze jeho zhodnotenie bude vyborne doplnat tieto fotky
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Dík páni.Happy U mňa je to bohužial tak že musím mať chuť, čas a hlavne inšpiráciu. Ináč som leňoch. A mám kopu iných záujmov.
Posláno:

Štamgast
Ešte som zabudol rozmery. Čepel 126mm, rúčka 135mmHappy
Posláno:

Štamgast
Zdravím všetci, najprv vám ešte raz želám príjemné prežitie vianočných sviatkov. Veľa zdravia, proste všetkého.Happy Kedže nám Ježiško priniesol pod stromček multifunkčné zariadenie, tak sa s ním učím.Wink Našiel som staré foto púzdier čo som kedysi robil. Fotky mi robil v ateliéri profík Laugh takže sú aké sú. A k púzdram. Boli to moje začiatky to zodpovedá aj kvalite.Wink

img002.jpg.jpg
img003.jpg.jpg
img004.jpg.jpg
img005.jpg.jpg
img006.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Konečne sem vložím foto púzdra. Na púzdre je štilizovaný štvor oheň Woodcraftu. Je to moje prvé tulcové púzdro. Bohvieako sa mi nepodarilo.Sad Pred tým som robil jedno (na Šmidrkalov nôž) ale tam som dával do vnútra dušu.Happy

WWW.JPG.jpg
L.Š.JPG.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/20/2008
pěkná práce.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Gofi napsal:
Nôž ala kukri "Hedelix" čepel je vykutá z pera PV3S rúčka orech. Puzdro hovedzina s rezbou brečtanu (hedera hedelix). Je to pracovný nôž ktorý nosím na batohu po vandroch.
Ahoj Gofi
Zaujal mě obrázek nože ve tvém atavaru,tak jsem si prolezl tvoje vlákno a našelHappy.Tenhle kukroidní tvar je super,nehodil by si sem víc informací o Hedelixu(velikost,tloušťka čepele,apod.)případně ještě nějaké fotky?Moc se mě líbí,díky moc Gero.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Já to aktualizuju....WinkSnad to nevadí.
Posláno:

Štamgast
Až teraz som to našiel. Zajtra ho pomerám a dám sem bližšie informácie.Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum