ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Bulis Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/14/2008
Ješte nějaké rozměry.Mat.N690 nuž 31 cm,ostří18.5, tlouštka 5mm nejširší místo 4.5cm 60 hrc.Váha 470g.Univerzální nožík použitelný jako sekerka,oštěp,malí nuž N690 zustatek z plocháče.Tlouštka 5mm ostří 7cm .
Posláno:

Štamgast
Tak se na nové straně ještě vrátím k nožum č1 a to že i malí kašpárek dokáže hrát velké divadlo.A ke trojce Testované 1psí silou.Omlouvám se za fota.Fotograf ze mě nebude to vim jistě.

bulis vložil tyto přílohy:
015.JPG.jpg
016.JPG.jpg
001.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/1/2007
Jak na to koukám, pejsek měl dle mýho štěstí že to kudla ustála!!! Kdyby rupla, nebo se vysmekla, mohl by s ní klíďo dostat do čenichu..... Sad Sad Sad
Posláno:

Štamgast
jirka007 napsal:
Jak na to koukám, pejsek měl dle mýho štěstí že to kudla ustála!!! Kdyby rupla, nebo se vysmekla, mohl by s ní klíďo dostat do čenichu..... Sad Sad Sad
To sem nejdřív otestoval na sobě nepraskla a to sem na ní stál.V tom pařezu byl nuž zatlučenej .Přeci mám rád svého psíka ne.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/28/2008
Je vidieť že máš veľký cit pre nože a tie dizajny sú naozaj SUPER.Držím prsti pri ďalšej tvorbe.
Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...Sigmund Freud
Posláno:

Štamgast
DWM21 napsal:
Je vidieť že máš veľký cit pre nože a tie dizajny sú naozaj SUPER.Držím prsti pri ďalšej tvorbe.
Děkuju za podporu.Připravuju něco malého z RWL 34 7mm tlouštka tak uvidíme.
Posláno:

Pokročilý
Ako vidíš Ty osobne porovnanie RWL34ky verzus N690 pri hrubších prácach?Vidím že nemáš nože iba na parádu,ale ich aj naozaj intenzívne používaš....nôž z N690tky mám a intenzívne používam s RWL34rkou veľké skúsenosti nemám....
Strach zo zbraní je znakom sexuálnej a emocionálnej nedospelosti...Sigmund Freud
Posláno:

Štamgast
DWM21 napsal:
Ako vidíš Ty osobne porovnanie RWL34ky verzus N690 pri hrubších prácach?Vidím že nemáš nože iba na parádu,ale ich aj naozaj intenzívne používaš....nôž z N690tky mám a intenzívne používam s RWL34rkou veľké skúsenosti nemám....
Ahoj,RWL má perfektní ostří a po práci stačí jen na řemeni párkrát přejet,je super pružná ale huř se brousí.Ale neni pravda že po rozbourání několika divočáku je pořád jako jed.Mluvím o rozbourání ne pouze o vyvržení.Kalím ji na 60hrc.N690 je nejlepší poměr cena víkon stojí polovic co RWL.Ale rozhodně není o polovic horší.Kalím na 58,60hrc.Je neuvěřitelně pružná.Super drží ostří.Po sekání stále holí ,ale ono také je duležité jak je provedené ostří.Určitě N690 je super nerezovka.RWL by měla vydržet dvakrát tolik při ohnutí.Ale je fakt že RWL v 5mm ohnot je těžké.To N690 ohneš ale mnou používaný nože co dostávaj zabrat,jak páčení tak štípání,zatloukání.Zatím sem žádnej nezlomil.Ale je fakt že se knoži chovám tak jako knoži a nezkouším z nasazenou lešenovou trubkou co dokážu.
Posláno:

Pokročilý
Vďaka za poznatky.Podľa mojich doterajších skúsenosti si tiež myslím že N690 vydrží veľa a že je to dobrá oceľ,ale RWL34 tiež určite skúsim-keď je to tak dobrá práškovka ako je SGPS lepšie povedané 3G lamino od Fallknivena (mám z nej PHK) tak klobúk dole.
Posláno:

Štamgast
Já mám k laminátu trošku neduvěru.To extremě tvrdé jádro.Přeci jen u hrubé práce nevím vjeřím monolitu.RWL je opravdu super.Ale třeba S30V mě zklamala v podání f.SOG jestli špatně zakalili či co.Nerozboural jsem ani celého jelena a nebral šlachy.Jestli je to tím micro vylamováním ostří nevím ,každopádně RWL.NeboN690
Posláno:

Štamgast
DWM21 napsal:
Vďaka za poznatky.Podľa mojich doterajších skúsenosti si tiež myslím že N690 vydrží veľa a že je to dobrá oceľ,ale RWL34 tiež určite skúsim-keď je to tak dobrá práškovka ako je SGPS lepšie povedané 3G lamino od Fallknivena (mám z nej PHK) tak klobúk dole.
Ještě k tvému PHK.Tam je laminát super a na to na co je od začátku u F.nožu na bourání zvěře krájení masa a drobné práce se dřevem.Tam musí bejt přednost velmi tvrdé jádro.
Posláno:

Štamgast
Tak včera u nás celej den lilo,tak sem se dal do předzásobování micartou samo domo.To žluto černé divné je pokus o vosu ale nák se mi to poskládalo jinak .Zatím sem neleštil jen sem to na několika místech obrousil 80 brusnym.Přeci jen musí ještě několik dní vyzrát.

001.JPG.jpg
003.JPG.jpg
005.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Tak nám troška aj popíš tú svoju samodomokarduHappy Z čoho si to vyskladal a s čím si to lepil (žeby zase popelniceLaugh )?
Posláno:

Štamgast
DWM21 napsal:
Tak nám troška aj popíš tú svoju samodomokarduHappy Z čoho si to vyskladal a s čím si to lepil (žeby zase popelniceLaugh )?
Ne jsou to staré obarvené kalhoty a košile a lamit 1200.Popelnice sklidila zas dnes uspěch při tastech ale na některé zvlášt menší nože se nehodí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Sakra to jsme nějak propojený - taky dělám na vose.Shocked Wink
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Dušan napsal:
Tak ti přeju at dopadneš líp jak já.Ta moje neni vosa ale pampeliška v koksu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
bulis napsal:
Dušan napsal:

Ten "nepovedenej" kus vypadá moc hezkyHappy a ty ostatní jsou v pohodě ne?
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Dušan napsal:
bulis napsal:
Dušan napsal:

Ten "nepovedenej" kus vypadá moc hezkyHappy a ty ostatní jsou v pohodě ne?
JoJO ty sou v poho i ta pampeliška.Mě šlo spíš o to rozložení barvi u vosi.Jinak ta hnědá s černou nebo šedou vypadá líp veskutečnosti jak takhle zvětšená.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/29/2008
Ahoj ta dvojka a trojka se ti moc povedli fakt pěkný kudly.
Posláno:

Štamgast
Tak protože mi stále nedošel matroš na další nože ,prožívám micartové opojení.

004.JPG.jpg
011.JPG.jpg
015.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum