ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Bulis Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 9/6/2008
Ten zavírák je na otvírání zaseklejch dveří u vrtulníku?Happy Laugh Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2008
Tak se mi začínaj vracet nože z kalení.Takže pár slibovanejch fotek testíku ,fotek je moře tak aspon pár pro představu.Ps zav nuž bude co nejdříve následovat.

bulis vložil tyto přílohy:
007.JPG.jpg
009.JPG.jpg
014.JPG.jpg
018.JPG.jpg
019.JPG.jpg
023.JPG.jpg
026.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/30/2008
ahoj bulis vosa je super a asi i praktický nužHappy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/21/2006
Dovolím si poznámku - z těch fotek je vidět leccos, jenom ne nůž. Sad
Posláno:

Štamgast
krtenek napsal:
Dovolím si poznámku - z těch fotek je vidět leccos, jenom ne nůž. Sad
Tak použij miš a podívej se o 2 strany dozadu.
Posláno:

Štamgast
Tak je to tady .Nekonečný příběh.Na foto jseu sršen a zav nožík z předešlích dvou stran.Fota pocházejí z dnešního návštěvního dne U mého dlouholetého kamaráda.Píšu to proto že jsou tam jeho fota v boj pozycích a byl bych nerad aby sem někdo psal nejapnosti typu Rambo a td.Tento člověk je instruktor MU SA DA adalších boj sportu.takže to rozhodně není žádný laik nebo Rambo od klávesnice.Shrnutí sršen prošel vším co jsem s ním prováděl totálně bez stráty květinky.Zav nuž taktéš vule zatím nulové páčení ,sekání ale i jemné krájení no problem.V případě časem vzniklích vulí se těch pár čepu dá lehce vyměnit čepi jsou měkčí a osvědčilo se to.Korpous těla zav nože jeN690kaleno na50HRC pro větší pružnost ostříRWL 60HRC.

001.JPG.jpg
003.JPG.jpg
004.JPG.jpg
005.JPG.jpg
006.JPG.jpg
007.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Na dalších fotkách jsou zase nějaké páčeníčka a ukázka že v rukou odborníka se tábornickej nuž stane bojovi takřka okamžitě a pak ještě že sršen unese i dospělého chlápka ani nezabzučí.

010.JPG.jpg
027.JPG.jpg
013.JPG.jpg
021.JPG.jpg
023.JPG.jpg
026.JPG.jpg
030.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Zavírák je fakt brutální potvora a Sršeň se mě líbí,je to styl nože který mám v oblibě.Jen bych ocenil nějakou pěknou fotečku na které by byli oba pěkně vidět.
Ps:Instruktor provádí ukázky technik v pantoflích?Happy.
Posláno:

Štamgast
Gero napsal:
Zavírák je fakt brutální potvora a Sršeň se mě líbí,je to styl nože který mám v oblibě.Jen bych ocenil nějakou pěknou fotečku na které by byli oba pěkně vidět.
Ps:Instruktor provádí ukázky technik v pantoflích?Happy.
To jsem ho jen zneužil hned jak sem kněmu dojel tak se chudak nestihl ani převléci.Skus se podívat o několik stran spět tam je myslím sršán lépe zachycen ale já sem hroznej fotograf tak to možná bude také blbé.
Posláno:

Štamgast
Jj,Sršána už jsem viděl,ale zajímal mě i ten zavírák.
Posláno:

Štamgast
Gero napsal:
Jj,Sršána už jsem viděl,ale zajímal mě i ten zavírák.
Tak sem je nafotil ale je to běs a utrpení.ps na foto zvrchu není čepel sršně ohnuta jen je to špatným uhlem fota ale co odemně čekat že.

034.JPG.jpg
035.JPG.jpg
036.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
Ahoj bulis.
Super fotkyWink Super nožeWink vyzerajú na poriadných pracantovHappy
Posláno:

Štamgast
Díky za fotky.Ten zavírák by se mohl jmenovat Terminátor...Wink
Posláno:

Štamgast
Před časem zde zazněla otázka.Kčemu je zářez na čepeli.Tak posílám takovou malou ukázku.A ještě mám takové malé povzdechnutí.Spousta lidí zde píše jak dovádí z noži v divočině.Ale pak Slon chce pořádat v Lipové soutěž Pracovní Nuž a přihlásí se mu jeden člověk a to já.Přitom je to nejzákladnější věc práce z nožem.Nechci aby to vypadalo že se snažím nacpat co nejvíce svích nožu do soutěže ale jestli bude mít někdo zájem si skusit zučastnit se tak mohu nějaké své pižláky zapujčit.Ale nechci aby se ztoho stala soutěž jednoho muže.Tak prosím lidi kteří nože dělají nebo vlastní Přihlašte se.

001.JPG.jpg
002.JPG.jpg
003.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
bulis napsal:
Před časem zde zazněla otázka.Kčemu je zářez na čepeli.Tak posílám takovou malou ukázku.A ještě mám takové malé povzdechnutí.Spousta lidí zde píše jak dovádí z noži v divočině.Ale pak Slon chce pořádat v Lipové soutěž Pracovní Nuž a přihlásí se mu jeden člověk a to já.Přitom je to nejzákladnější věc práce z nožem.Nechci aby to vypadalo že se snažím nacpat co nejvíce svích nožu do soutěže ale jestli bude mít někdo zájem si skusit zučastnit se tak mohu nějaké své pižláky zapujčit.Ale nechci aby se ztoho stala soutěž jednoho muže.Tak prosím lidi kteří nože dělají nebo vlastní Přihlašte se.
Myslím si,že určit kvalitní pracovní nůž je záležitost dlouhodobá a né několika hodin.Nápad to špatnej není,ale chtělo by to víc časového prostoru,to je můj názor.
Jinak s organizací soutěže klidně a rád pomůžu,není problém(loni jsem pomáhal při rychlostním rozdělávání ohně firesteelem).Osobně se nerad předvádím před lidma,takže nějaké soutěže,to pro mě moc není.Navíc máme s Dominikem takovou zásadu:Jedeme tam pořádně pokecat s kamarády(většinou stejně nestihneš co bys chtěl)které kolikrát vidíš jednou za rok,zároveň s nimi dobře popít a zarelaxovat siWink.Ale soutěže tím určitě neodsuzuju,koho to baví ať se účastní,myslím že to pro většinu lidí bude zajímavé zpestření.
Posláno:

Štamgast
Z tím předváděním máš pravdu,to také nemusím ale beru to tak že tam bude spousta lidí co třeba nemají tak velké zkušenosti z noži a muže jim to přibližně ukázat cestu k hledání toho pravého.A ještě je to samozřejmě zpestření a co mi co nepijem také se musíme nějak vyblbnout.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/22/2006
To je mazec. Pěkný, a od pohledu prudce funkční...Shocked Shocked Shocked Jen si říkám, jakou funkci má ta žlutá "nítěnkoidní" omotávka??? Poladit a doladit design, a natlouct jich na CNC kupu a dodat armádě místo utonů... Todle naši klucí tahat z kapes na imperialisty, tak jsme nejsilnější na světě...To je pokus o ftip...Laugh Razz Wink Laugh
Posláno:

Štamgast
BILL napsal:
To je mazec. Pěkný, a od pohledu prudce funkční...Shocked Shocked Shocked Jen si říkám, jakou funkci má ta žlutá "nítěnkoidní" omotávka??? Poladit a doladit design, a natlouct jich na CNC kupu a dodat armádě místo utonů... Todle naši klucí tahat z kapes na imperialisty, tak jsme nejsilnější na světě...To je pokus o ftip...Laugh Razz Wink Laugh
Ta nítěnka je pokus o zlepšení uchopu při sekání třeba v dešti.Páč sama ocel je potvora kluzká.Chtěl sem aby to designově ladilo ze sršněm.Ale hned jak sem to dodělal bylo jasný že tam musí přijít jiná barva černá, zelená.Ale při tastování to bylo jedno .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/17/2006
Suhlasim s Tým ten zatvarák by sa mal volat Terminátor... Inak pekný design... Pripomína mi trosku FOX,extrama ratio, a trosku tie ruske zatvaraky alebo laskyho.. :D
Posláno:

Štamgast
Předem chci poděkovat lidem za vesměs kladné reakce a podnětné postřehy na další zav nože jestli budou.Pak protože jsem koukal zpět na fota a zjistil že tam z práce zav.moc není a nechci aby mě někdo nařkl z toho že přesekám jednu větev a hlásám jeho nezničitelnost.Vkládám ještě několik fotek práce.Testování probýhá několik týdnu a somozřejmě teprve čas ukáže.Ale snažím se mu dávat zabrat.

006.JPG.jpg
007.JPG.jpg
012.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum