ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Kalhoty BDU ve vzoru "tigerstripe" Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 8/23/2013
Tak je jaro, třeba se podaří prodat kalhoty, které se do teplejšího počasí docela hodí. Nabízím tedy kalhoty BDU ve vzoru „tiger“. Velikost Medium Long, v pase to znamená 35 in (88 cm), na výšku to v pohodě stačí na mých 195 cm. Kalhoty jsem měl na sobě asi třikrát, ale bohužel jsem z nich nějak … vyrostl. Sad A to je také důvod prodeje. V jistých partiích jsou mi zkrátka těsné. Pral jsem je pouze jednou, ne že by to potřebovaly, ale před prodejem se to sluší.
Pokud si chcete přečíst něco o historii maskovacího vzoru, tak tady klik. Upozorňuji ale, že tyhle kalhoty nejsou vojenský originál, leč komerční kopie (nakolik střih je přesně BDU a výrobce je armádní dodavatel, takže kalhoty mají 6 poctivých kapes). Upozorňuji také, že do naší přírody to není barevně nejvhodnější kombinace, je tam moc černé.
Ale mně se líbil ten vzor... Kopil jsem je před časem v M1 armyshopu za 1.800, nabízím je za rovných 950,- včetně pošty. Osobní předání možné v Praze (-50 korun), jinak prosím platbu na účet.
Odpovědi prosím pouze na e-mail (pro neregistrované yarr@seznam.cz), ne na PM.
Děkuji knife za možnost inzerce.

yarr vložil tyto přílohy:
kalhoty_celk.jpg.jpg
kalhoty_bok.jpg.jpg
kalhoty_krok.jpg.jpg
cedulka.jpg.jpg
velikost.jpg.jpg

Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Pokročilý
Tak inzerát nahoru, stovka z ceny dolů. Nebo nabídněte. BTW, materiál je bavlna.
Posláno:

Pokročilý
Nikdo nechcete pěkné kalhoty?
Tak když posouvám inzerát, posunu i cenu: 700 kalhoty plus 50 na poštu, ostatní zůstává podle textu nahoře. Případně nabídněte něco na výměnu. Nemusí mi doma jen tak ležet, když by je někdo mohl nosit.
P.S. Třetí fotka odshora je krok, to aby bylo vidět, že opravdu nejsou obnošené.
Posláno:

Pokročilý
Tak ještě jeden hop. 700 včetně pošty nebo 650 osobně v Praze.
Nebo nabídněte něco na výměnu.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum