ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Inzerce
Kronaby Sekel - chytré hodinky_2 roky výdrž baterie_safír_100 m Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/8/2012
Zkusím nabídnout zde místním fajn (chrono) šmekrům. Jedná se o hodinky Kronaby SEKEL A1000-0718. Předlouho jsem vybíral takové chytré hodinky, které dobře vypadají a nemusí se stále nabíjet. Nakonec mi padly nejen do oka, ale i na ruku tyto švédské elegánky. Kvůli nim jsem pustil i své dříve nošené a do té doby nejmilejší Wengery.

Na první pohled se hodinky jeví jako mechaniky, tak že je každý překvapený, co všechno tyto bateriovky dokážou. I s řemínkem mají cca 90 gramů, což u nerezového pouzdra oceňuji. Udávaná výdrž klasické vyměnitelné knoflíkové baterie má být 2 roky. Dále umí datum, budík, stopky, časovač, odmítnutí hovoru, vyhledání telefonu, ovládání foťáku, spouštění hudby, světový čas, krokoměr, filtrovaná oznámení, atd. Udaná vodotěsnost je 10 ATM/ 100 m, sklíčko mají safírové, ručky a indexy luminiscenční povrch a jsou řízené radiem. Ovládají se přes jednoduchou CZ aplikaci v telefonu přes Bluetoth (mě chodí bez potíží na Androidu, kompatibilní také s IOS). Hodinky mají velmi dobrou podporu produktu.

Byl bych s nimi zcela spokojený, ale jsou mi prostě velké. Průměr pouzdra je 43 mm a na moje úzké zápěstí jsou již větší. Hodí se spíše na střední nebo větší ruku. Kupoval jsem je přes internet, což je vždy tak trochu loterie. Určitě si je ale pořídím znovu, jen v menším provedení (dělají ještě průměr 38 a 41 - v omezeném rozsahu).

Hodinky jsou 2 a půl měsíce nové, zakoupené na Alze jako rozbalené, ale samozřejmě s plnou zárukou. Byly několikrát na ruce, ani jednou ve vodě či sprše, jejich stav i funkčnost jsou perfektní - viz foto (první půjčena z internetu - tak hezky to nikdy nedám). Dávám samozřejmě včetně původního kompletního balení (černý kožený pásek - pouze mírné prohnutí od nošení - bez odřenin či jiného poškození, krabička, faktura - ještě přes 21 měsíců v záruce).

Hodinky se nyní dají zakoupit za 12 500,- Kč a více, já jsem je měl za 9 492,- Kč a nyní přenechám za 7 500,- Kč vč. pošty.
kontakt: vogysan@seznam.cz

Vogysan vložil tyto přílohy:
Kronaby1.jpg.jpg
P7070028.JPG.jpg
P7070036.JPG.jpg
P7070055.JPG.jpg
P7070049.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 5/8/2012
Dohoda možná, zkuste nabídnout.