ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
7.7.2012 - Nožíři na hradě Buchlov
27.6.2012, Milan

budou k  vidění nože našich nožířů: Jardy "Hloha" Letta, Miloše "Kendy" Kislingera, Petrů Dohnalových, Romana Stoklasy, Miloše "Forgyho" Gnidy, Ondřeje Kašuby, Petra "Bucka" Hrubého, Petra Hofmana a pár dalších...


Dobrý den

Dovolte mi Vás pozvat na nožířskou výstavu pořádanou 7.července na hradě Buchlov u Uherského Hradiště  ve dnech konání 6. Buchlovského kování.

Na druhém nádvoří v prostorách galerie, blízko hradní hospody budou k vidění nože našich nožířů:

Jardy "Hloha" Letta, Miloše "Kendy" Kislingera, Petrů Dohnalových, Romana Stoklasy, Miloše "Forgyho" Gnidy, Ondřeje Kašuby, Petra "Bucka" Hrubého, Petra Hofmana a pár dalších, kteří jsou kvůli vytížení ještě v jednání.

Buchlovské kovadliny jak už název napovídá je takový "menší Hefaiston" jehož se účastní kováři z Česka, Slovenska a Belgie, kteří budou před diváky vytvářet v ohni jejich osobité umění, kterým už po 6 let plní galerii tohoto krásného hradu, která bude samozřejmě přístupná.

Nejen že si budete moct odnést krásnou kudlu, ale k vidění bude také mnoho řemesel, od podkovářů, dráteníků, platnéřů šperkařů a jiných spolu s jejich stánky přímo v areálu hradu. Případně si užít prohlídku hradu z 13. století se sbírkami kuriozit, zbraní, nádherného dobového nábytku, obrazů a jedné mumie která jistě zaujme nejednoho z vás.Také nedaleký zámek Buchlovice s překrásnou, velkou zahradou stojí za shlédnutí. Prostě parádní výlet pro celou rodinu kdy se nebude čas nudit.

VIDEO - Buchlov


http://www.hrad-buchlov.cz/

Těším se na vás...

S pozdravem

Petr Hofman

 


  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris