ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
22.-25. 5. 2014 - Knife-Show Lipová-lázně 2014
13.1.2014, Milan
Pozvánka na již devátý ročník Knifeshow do Lipové.

Přátelé ostrých hraček, dovolil jsem si být natolik drzý a domluvit další ročník Knife-Show Lipová-lázně 2014. Bude to již devátý ročník, doufám proto jen, že nebude příliš “strašidelný“, neboť devítka je mystické kabalistické číslo.

Tak nějaké základní údaje o místě a čase:

Místo: Autokemp Bobrovník, obec Lipová lázně, okres Jeseník, kraj Olomoucký
Termín: 22.-25. května 2014
Ubytování: čtyř lůžkové chatky, dále 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nebo kdo chce tak vlastní stan, karavan, auto
Sociální zařízení: společné celkem slušné
Stravování: vlastní nebo možnost polopenze v restauraci nebo na kopci v restauraci
Podmínky účasti: být nožomil, mít s sebou dobrou náladu

Programové zabezpečení:

Stejně jako v minulých letech, základním nosným programem bude (teda doufám) workshop a přátelské klábosení, předpokládá se obdobné doplňkové programy jako jindy (japonské meče a souboje, nesoutěžní hod nožem a sekerou, lukostřelba). Prosím potencionální účastníky, pokud by měli přístup k levným plážovým rákosovým rohožím, tak dejte vědět. Je to pro možnost vyzkoušet tamešigiri. Ostatní aktivity se určitě vyvinou dle situace. Pokud někdo má námět na nějakou zajímavou aktivitu nebo soutěž, může ji připravit a odkoučovat (tak jako v uplynulých letech Surg, Slon a pod – pánové díky). Z programového zabezpečení z mé strany bude k dispozici nějaké sekací nářadí (meče, šavle).


Jako loni, tak ani letos nezajišťuji žádné občerstvení, pivo ani prase. Letos „skorozeťák“ slíbil, že bude otevřen „minivýčep“ a „minigril“ přímo na place u stanu a kováren a kdo bude chtít, tak si za příslušný obolos zakoupí pivo či grilovanýho buřta přímo na place a nebude muset chodit do hospody. Loni to bohužel nevyšlo.


Z mé strany bude zajištěn velký stan a trika, Ty budou se standartním logem a devátým ročníkem. Barvu pro letošek navrhuji dle vzorníku fy Adler:
č.12-dark gray melange - http://www.adler.info/img/products/nomen/129/129_12_C_l.jpg
č.09-khaki (18-0316TPX)  -
http://www.adler.info/img/products/nomen/129/129_09_C_l.jpg
č. 36-steel gray (18-4005TPX) - ?

Technické vybavení

Jako standartně, tj. kdo si co doveze . Z mé strany dám vplen jako obvykle kabeláže 380V, pásovku, čelní brusku, kotoučovou brusku DN 60cm, stan (dle zájmu). Laboratorní pícku na kalení dám k dispozici také, ale kalení budu provádět sám a za malý poplatek 20,-Kč/čepel.

Vzhledem k tomu, že ani letos nebude vybírán žádný poplatek ani vstupné a bude se muset hradit elektřina na place, tak opět nechám u výčepu v jídelně kasičku na drobný dobrovolný příspěvek na tuto spotřebovanou elektřinu.

Klobouk.

Domnívám se, že tuto akci není nutno organizovat samostatně. Navrhuji, aby ten, kdo se chce zúčastnit prostě vyrobený nůž přivezl a dal do klobouku Naštěstí se nemusí nic párovat a je tak jedno jestli bude kudlí pět nebo šedesát. V podstatě tuto aktivitu lze zorganizovat přímo na místě, nebo pokud se toho ujme Samurai (jako vždy), tak i dříve.

Organizační údaje:

Takže příprava, přihlášky a obdobné radosti by měly probíhat v těchto termínech:

o Do 30.04.2014 – závazné přihlášení těch, kdo chtějí ubytování v chatce. Ostatní bydlení jako stany, hamaky, karavany nepotřebuji vědět.
o Do 30.04.2014 – závazné přihlášení těch, kdo mají zájem o trika s logem 9.ročníku, abych je stihnul objednat a oni vyrobit. Platbu za triko bych prosil taktéž k tomuto datu.


Platby:

Letos jen za triko a to 200,-Kč/1ks. Stravování a ubytování si hradí každý sám na místě. Platbu za triko, prosím, uhradit ve výše uvedeném termínu na účet č. 155994177/0300, do zprávy pro příjemce bude nutno uvést váš nick z Najfu.

Ještě odkaz na stránky ATC Bobrovník - http://www.czechiatour.eu/bobrovnik.html


  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris