ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
Knife - Show 2010 - Lipová Lázně
28.3.2010, westy

Tak se rok zase překulil do dalšího, letos v novém kabátku, ale doufám, že nee méně přitažlivém :-)


KNIFE – SHOW – Lipová lázně 2010


Takže letos opět , ale v modifikovaném provedení. Doufám, že změny budou mít pozitivní vliv na průběh a některé účastníky J.

Tak nějaké základní údaje o místě a čase:

Místo: Autokemp Bobrovník, obec Lipová lázně, okres Jeseník, kraj Olomoucký
Termín: 20.-23. května 2010
Ubytování: čtyř lůžkové chatky, dále 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nebo kdo chce tak vlastní stan, karavan, auto
Sociální zařízení: společné celkem slušné
Stravování: vlastní nebo možnost polopenze v restauraci nebo na kopci v restauraci
Podmínky účasti: být nožomil, mít s sebou dobrou náladu

Programové zabezpečení:

Základním nosným programem bude workshop a přátelské klábosení, předpokládá se obdobné doplňkové programy jako loni (japonské meče, nesoutěžní hod nožem a sekerou). Ostatní aktivity se určitě vyvinou dle situace. Pokud někdo má námět na nějakou zajímavou aktivitu nebo soutěž, může ji připravit a odkoučovat. Z programového zabezpečení z mé strany bude k dispozici nějaké sekací nářadí (meče, šavle). Kdo bude mít zájem o sekání, ať se pokusí vzít si nějaké rákosové rohože ssebou, nějaké zajistí Galil, něco já, ale asi jich nebude mnoho.

Velkou změnou je, že letos nezajišťuji žádné občerstvení, pivo ani prase. Ale nebojte, je to domluveno tak, že bude otevřen „minivýčep“ a „minigril“ přímo na place u stanu a kováren a kdo bude chtít, tak si za příslušný obolos zakoupí pivo či grilovanýho buřta přímo na place a nebude muset chodit do hospody. Provozovatel kempu slíbil, že zkusí domluvit i to prase tak, že by bylo k dispozici na place ke koupi dle váhy.

Z mé strany bude zajištěn velký stan a trika, Ty budou černá se standartním logem a výročním pátým ročníkem.

Technické vybavení

Jako standartně, tj. kdo si co přiveze J. Z mé strany dám vplen jako obvykle kabeláže 380V, pásovku, čelní brusku, stan. Laboratorní pícku na kalení dám k dispozici také, ale u ní bude změna. Abych eliminoval problémy z let minulých (poškození, kalení 30 čepelí naráz jednou osobou apod.), bude kalení probíhat pouze pod dohledem mnou stanovené „důvěryhodné“ osoby a za malý poplatek 30,-Kč/čepel.

Vzhledem k tomu, že letos není vybírán žádný poplatek ani vstupné a bude se muset hradit elektřina na place, tak nechám u výčepu v jídelně kasičku na drobný dobrovolný příspěvek na tuto spotřebovanou elektřinu.

Organizační údaje:

Takže příprava, přihlášky a obdobné radosti by měly probíhat v těchto termínech:

o Do 30.04.2010 – závazné přihlášení těch, kdo chtějí ubytování v chatce. Ostatní bydlení jako stany, hamaky, karavany nepotřebuji vědět.
o Do 30.04.2010 – závazné přihlášení těch, kdo mají zájem o trika s logem 5.ročníku, abych je stihnul objednat a oni vyrobit. Platbu za triko bych prosil taktéž k tomuto datu.


Platby:

Letos jen za triko a to 200,-Kč/1ks. Stravování a ubytování si hradí každý sám na místě. Platbu za triko, prosím, uhradit ve výše uvedeném termínu na účet č. 155994177/0300.

Následně po úhradě prosím mi na mail pošlete VS (nebo text zprávy pro příjemce) pro identifikaci platby.

Ještě odkaz na stránky ATC Bobrovník - http://www.czechiatour.eu/bobrovnik.html


  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris