ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
Knife - show Lipová-lázně 2013
8.2.2013, westy

Ten rok uběhl nějak rychle, tak je potřeba se zase chystat. Doufám, že vyjde počasí a nebude chybět dobrá nálada.


Dovolte mi začít netradičně. Letošní ročník bych chtěl věnovat památce Honzy Jehlíka, neboť to byl on kdo mně vedl při prvních krocích s noži.

Tak nějaké základní údaje o místě a čase:

Místo: Autokemp Bobrovník, obec Lipová lázně, okres Jeseník, kraj Olomoucký
Termín: 16.-19 května 2013
Ubytování: čtyř lůžkové chatky, dále 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, nebo kdo chce tak vlastní stan, karavan, auto
Sociální zařízení: společné celkem slušné
Stravování: vlastní nebo možnost polopenze v restauraci nebo na kopci v restauraci
Podmínky účasti: být nožomil, mít s sebou dobrou náladu

Programové zabezpečení:

Stejně jako v minulých letech, základním nosným programem bude workshop a přátelské klábosení, předpokládá se obdobné doplňkové programy jako jindy (japonské meče a souboje, nesoutěžní hod nožem a sekerou, lukostřelba). Ostatní aktivity se určitě vyvinou dle situace. Pokud někdo má námět na nějakou zajímavou aktivitu nebo soutěž, může ji připravit a odkoučovat. Z programového zabezpečení z mé strany bude k dispozici nějaké sekací nářadí (meče, šavle). Kdo bude mít zájem o sekání, ať si vezme nějaké rákosové rohože ssebou.

Jako loni, tak ani letos nezajišťuji žádné občerstvení, pivo ani prase. Letos je opět domluveno, že bude otevřen „minivýčep“ a „minigril“ přímo na place u stanu a kováren a kdo bude chtít, tak si za příslušný obolos zakoupí pivo či grilovanýho buřta přímo na place a nebude muset chodit do hospody.

Z mé strany bude zajištěn velký stan a trika, Ty budou se standartním logem a sedmým ročníkem. Barvu volím černou nebo hnědou (dle možností dodavatele) .

Technické vybavení

Jako standartně, tj. kdo si co doveze . Z mé strany dám vplen jako obvykle kabeláže 380V, pásovku, čelní brusku, kotoučovou brusku DN 60cm, stan. Laboratorní pícku na kalení dám k dispozici také, ale u ní bude změna. Abych eliminoval problémy z let minulých (poškození, kalení 30 čepelí naráz jednou osobou apod.), bude kalení probíhat pouze pod dohledem mnou stanovené „důvěryhodné“ osoby a za malý poplatek 30,-Kč/čepel.

Vzhledem k tomu, že ani letos nebude vybírán žádný poplatek ani vstupné a bude se muset hradit elektřina na place, tak opět nechám u výčepu v jídelně kasičku na drobný dobrovolný příspěvek na tuto spotřebovanou elektřinu.

Klobouk.

Domnívám se, že tuto akci není nutno organizovat samostatně. Navrhuji, aby ten, kdo se chce zúčastnit prostě vyrobený nůž přivezl a dal do klobouku Naštěstí se nemusí nic párovat a je tak jedno jestli bude kudlí pět nebo šedesát.

Organizační údaje:

Takže příprava, přihlášky a obdobné radosti by měly probíhat v těchto termínech:

o Do 30.04.2013 – závazné přihlášení těch, kdo chtějí ubytování v chatce. Ostatní bydlení jako stany, hamaky, karavany nepotřebuji vědět.
o Do 30.04.2013 – závazné přihlášení těch, kdo mají zájem o trika s logem 8.ročníku, abych je stihnul objednat a oni vyrobit. Platbu za triko bych prosil taktéž k tomuto datu.


Platby:

Letos jen za triko a to 200,-Kč/1ks. Stravování a ubytování si hradí každý sám na místě. Platbu za triko, prosím, uhradit ve výše uvedeném termínu na účet č. 155994177/0300, do zprávy pro příjemce bude nutno uvést váš nick z Najfu.

Prosba: prosím, kdo může, tak ať vezme s sebou luk, vzduchovku, kuši, prak a pod. Už od podzimu se mně ptají děcka z domova, jestli zase přijedou ti strejdové s luky a flintami. :-)

Ještě odkaz na stránky ATC Bobrovník - http://www.czechiatour.eu/bobrovnik.html


  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris