ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Article Details
Nožířské patenty
11.5.2001, host
Recenze na velmi zajímavou a obsáhlou publikaci obsahující nožířské patenty a nabídka této publikace v elektronické podobě.

Kniha je sbírkou velké části nožířských US patentů. Jedná se o patenty od roku 1974 do roku 2000. Patenty nejsou zcela kompletní (při hledání mohlo dojít k přehlédnutí , u některých patentů byl nalezen pouze textový abstrakt, který nebyl do publikace zařazen). Kniha vznikla díky zájmu Klubu sběratelů nožů (KSN) mezi roky 1998 - 2000, je určena pro vážné zájemce o nožířství a obsahuje mnoho studijních materiálů, přehled tvorby nožů za uplynulé čtvrtstoletí nejen po stránce designerské ale i vzniku a vývoji pojistných a otvíracích mechanismů. -Autor-

Vzhledem k tomu, že tato kniha o 1200 stranách vyšla pouze ve třech výtiscích, její vlastnictví je pro majitele velice cenné (kniha se prodávala za částku kolem 3.000,- Kč). Po dohodě s KSN jsme pro Vás připravili knihu "Nožířské patenty" v elektronické podobě na CD. CD obsahuje přes 500 patentů, z nichž necelá polovina jsou patenty a zbytek činí užitné vzory (designy). Všechny patenty a designy jsou detailně rozkresleny a je k nim připojen technický popis včetně údajů majitele patentu (v anglickém jazyce). Naleznete zde téměř všechny populární designy a mechanismy, které používají největší světové nožířské firmy. CD bych doporučoval všem vážným zájemcům o nože a také nožířům, kteří v ní najdou jistě mnoho inspirujících nápadů.

Nožířské patenty si můžete objednávat mailem na p.svanda@atlas.cz - nezapomeňte uvést Vaši adresu a kontaktní e-mail nebo telefon pro ověření objednávky.

  
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris