ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Odkazy
Tuzemští výrobci Tuzemské firmy Tuzemští prodejci Tuzemské servery
Zahraniční výrobci Zahraniční firmy Zahraniční prodejci Zahraniční servery
  Tuzemští výrobci Zpět 
Brixi Jaroslav Mohelnice, 0648/51268
Dohnal Petr http://www.dohnalknives.com/ Hartmannova 1128, 674 01 Třebíč, tel./fax: 568 847 228 mobil: 775 919 450
Hess Petr http://www.petrhess.cz Hess Petr - sedlářství
Hofmann Jan http://noze.hyperlink.cz/ Hluboká nad Vltavou
Hons Karel http://www.kadel.cz/hons Plzeň, 607 616 435
Janča Zdeněk http://web.quick.cz/zdenek.janca Praha, 222 714 231, 604 331 032
Janků Jan Česká Lípa, 606 179 609
Jun Miloš Radňovice, 0616/ 616 870, Jun@atlas.cz
Karlovec Jiří http://www.sweb.cz/jiri.karlovec/ Hradecko u Karlovic 373, 396 031, mobil 728 967 027
Klabouch Pavel Dobrá Voda u Českých Budějovic, 038/7202136
Krejza Zdeněk Hradec Králové, 049/5481216
Kreps Pavel Vysoké Popovice, 601 302 985
Maďarič Lubomír http://www.knives.cz Brno
Makovička Miroslav www.makovicka.eu - rytec
Ondruška Filip - HEJKAL www.nozesovinec.cz
Petráček Miroslav Liberec, 048/5130780
Pokorný Milan
http://www.pokornyknives.com Liberec, tel: 608549546
Pospíšil Petr Praha 4, 02/44401090
Puda Jan http://www.adva.cz/puda/Bohuňovice, 0603/368108
Rosecký Michal Ždár nad Sázavou, 0616/28814
Rusňák Josef http://www.knife.cz/noziri/rusnak Břeclavská 6, 323 00 Plzeň, tel: 607 623018
Slezák Jan http://www.artknife.cz Nové Město na Moravě, 0616/916868
Sokol Josef Trutnov, 0437/893220
Střechovský http://nav.to/strechovsky Ruční rytiny, Jihlava
Šánta "Lasky" Ladislav Slovenská republika, Banská Bystrica, 00421950/544280
Ševeček Pavel www.damaskove-noze.info
Šmidrkal Lubomír Velký Osek, 0606/579076
Šindelář František Chlumčany, 0607/880468
Víťazka Dušan Slovenská republika, Prakovce, 0944/4874489
Weston Buddy http://www.westonknives.com Liberec, 607719707
  Tuzemské firmy Zpět 
DOKEN http://www.kukri.cz/ dovoz a online prodej nepalskych nozu kukri
KDS - Sedlčany kds@sedlcany.cz Sedlčany, 0304/821740
Mikov http://www.mikov.cz/ Mikulášovice, 0413/394118
KAHOI - Nožířství Hons http://www.kadel.cz/hons Plzeň, 019/7430094
POK - Nožířství Plzeň, 019/7225518
  Tuzemští prodejci Zpět 
ACRON Czech s.r.o. http://www.acron.cz/ Praha, 02/20514077
Fuka Velkoobchod Hýskov, 0311/635375
Prodej a dovoz nožů GROHMANN http://www.grohmannknives.eu/
JATAGAN - vyrob si nůž, potřeby pro nožíře http://www.jatagan.cz Český Krumlov
Kapesní nože http://www.kapesni-noze.cz
Rostislavovo náměstí 25, Brno tel.: 541 214 375
Okské nože www.okskenoze.eu
http://www.repliky.info/ prodej replik mečů a katan, dýky, střelné zbraně, děla, kuše a jiné sběratelské kousky
  Tuzemské servery Zpět 
A.B.N.O. http://abno.knife.sk/ - Asociace Boje Nožem a Obrany
A.N.B.C. http://www.noziri-anbc.cz - Asociace nožířů „BOHEMIA CULTELLATORES“  
Bujinkan http://www.bujinkan.tnet.cz/ - Server o bojových uměních
Comitatus http://comitatus.wz.cz/ - Škola boje nožem
Di Pen Shi http://mujweb.cz/www/Di_Pen_Shi - Škola boje nožem, tyčí a sebeobrany
Knife.cz - časopis o nožích a všem kolem nich http://www.knife.cz - Český nožířský server
KSN http://members.xoom.com/noze_ksn - Klub sběratelů nožů
NAGOMI http://www.knife.cz/nagomi - Klášterní škola boje nožem NAGOMI
Nože.org http://www.noze.org/ - Český nožířský server
Nože.sk http://www.noze.sk/ - Slovenský nožířský server
Pavel Švanda http://mujweb.cz/www/svanda - Český nožířský server
Scherm.cz http://www.scherm.cz/ - Server o šermu
Sitra Achra Sitra Achra - Španělská škola boje nožem (Praha)
Střelecká Revue http://www.strelecka-revue.cz/ - časopis Střelecká Revue
TomAnt http://www.saef.sk/tomant/ - Slovenský server o vrhání nožem
Zbraně a náboje http://www.zbrane-naboje.cz/ - časopis Zbraně a náboje
  Zahraniční výrobci Zpět 
Allan Elishewitz http://www.elishewitzknives.com/
Bison Bushcraft http://www.btinternet.com/~bisonbushcraft/
Boyer Blades http://www.eskimo.com/~boyerbl
Campbell Knives http://www.knives.net/
Coltellerie Conaz http://www.conaz.com/
Crain W. Jack http://www.crainknives.com/
Crawford Knives http://www.crawfordknives.com/
George Sweeney http://www.bladesmith.com/
Griffin Custom Knives http://www.griffinknives.com/index.html
Gurkha House http://www.cystern.com/khukuri/
Hendrix Knives http://hendrixknives.com/
Herman Knives http://www.qni.com/~tai1000/
Chandon Knives http://www.chandonknives.com/
J. Connolly Knives http://www.quiknet.com/~connolly
Legler Knives http://members.aol.com/bowtech/
Lile Knives http://www.lileknives.com/
Long Mel http://www.knifemaker.ws/
Lynn Griffith http://www.griffithknives.com/
Randall Made Knives http://www.randallknives.com/
Rob Davidson http://home1.gte.net/rocket05/
Roger Gamble http://www.kmg.org/rlgamble/index.html
Rowland Knives http://home.earthlink.net/~amitchell2/the_forge.html
Sean Perkins http://www.perkinsknives.com/
Okské nože www.okskenoze.eu
Steve Mullin http://www.nidlink.com/~packriver/
Thorndal Knives http://home3.inet.tele.dk/path
Willy B. Ellis http://www.willyb.com/
  Zahraniční firmy Zpět 
Aitor http://www.aitor.com/
Benchmade http://www.benchmade.com/
Boker http://www.boker.de/
Browning http://www.browning.com/
Buck knives http://www.buckknives.com/
Cold Steel http://www.coldsteel.com/
CRKT http://www.crkt.com/
Duel Knives http://www.duelknives.co.nz/
Edges2, Inc. http://www.trainingblades.com/
Extrema Ratio http://www.extremaratio.com/
Fallkniven http://www.fallkniven.se/
Fox http://www.foxcutlery.com/
Gerber http://www.gerberstore.com/
Gigand Knives http://www.gigand.com/
Grohmann Knives http://www.grohmannknives.com/
GT Knives http://www.gtknives.com/
Helle Knives http://www.helleknives.com/
Chris Reeve http://www.chrisreeve.com/
Imagical Design http://www.imagical-design.com/
Imperial Schrade Knives http://www.schradeknives.com/
Junglee http://www.jungleeknives.com/
Ka-bar http://www.kabar.com/
Kershaw Knives http://www.kershawknives.com/
Laguiole http://www.laguiole.com/
Leatherman http://www.leatherman.com/
Master Of Defense http://www.masterofdefense.com/
Microtech Knives http://www.microtechknives.com/
Opinel http://www.opinel.com/
Okské nože www.okskenoze.eu
Randall Knives http://www.randallknives.com/
Sharpeagle Enterprises http://www.sharpeagle.com/
Smitn & Wesson http://www.smith-wesson.com/
SOG http://www.sogknives.com/
Solingen-Eickhorn http://www.eickhorn-solingen.com/
Spyderco http://www.spyderco.com/
United Cutlery http://www.unitedcutlery.com/
Victorinox http://www.victorinox.com/
Wenger http://www.wenger-knife.ch/
  Zahraniční prodejci Zpět 
Discountknives http://www.discountknives.com/
Knifezilla http://www.knifezilla.com/catalog/index.html
eBladeStore.com http://www.ebladestore.com/
Nordic Knives http://www.nordicknives.com/
Robertson Custom Cutlery http://www.robertsoncustomcutlery.com/
  Zahraniční servery Zpět 
Blade forums http://www.bladeforums.com/
Canadian knifemakers guild http://www.ckg.org/
Knifecenter http://www.knifecenter.com/
Knifenetwork http://www.knifenetwork.com/
Knives.com http://www.knives.com/
Tool-Shop http://www.tool-shop.com/
Jestliže víte o dalších zajímavých adresách, dejte nám o nich prosím vědět na pokorny@knife.cz - děkujeme.
  
Reklama
  
Reklama
Podmínky používání | Prohlášení o soukromí | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Vaše připomínky pište na support@knife.cz Powered by Progris