ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
wpc
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 4/16/2010
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/3/2013
Wizard napsal:
Něco pro všechny nedobrovolné dárce krve tohoto léta :)
Ten hmyz je letos celkem děs. Já už kvůli tomu nenosím večer mezi záhony čelovku, protože bych musel mít ještě včelařskou kuklu...

U nás je letos takové sucho, že komárů a obecně i jiných létajících "savců" je silně podprůměrné množství. Spáváme při otevřeném oknu a zatím úplně v pohodě.
V pohodě ale není zahrada. Kdyby nám někdo hodil vajgla přes plot, tak vyhoříme Surprised Trávník je vyschlý na tabák Oh No a kromě denně zalévaných rajčat a pár paprik je všechno KO...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Akurat som to chcel napisat, ze po mesiaci sucha som po nociach s otvorenymi oknami dnukaj chytil len pavuka, velkeho komara a lucneho konika. Stipajuce komare nic, ale nemavame ich skoro nikdy. Sucho je velke aj ked uz od piatka su burky a prehanky, ale v studni stale 1,5m vody, takze je cim polievat. A nie len paradajky, ale aj travnik, kvety a raz do tyzdna aj stromy na zahrade, ale neviem ci im bude pomoci, jablka uz teraz opadavaju. A vciel je toho roku zalostne malo, ak som videl dve, tak je vela.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Kdepak Jeremiah! Hugh Glass! Jeho příběh už byl jednou použit do filmu s Richardem Harrisem "Muž v divočině" Happy
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
želva napsal:
Kdepak Jeremiah! Hugh Glass! Jeho příběh už byl jednou použit do filmu s Richardem Harrisem "Muž v divočině" Happy

Jo, dik... jak jsem to na tom csfd cetl, tak sem si rikal, ze ten pribeh znam a byl to dobrej film. A asi zustanu u te puvodni verze, protoze jak tak koukam na ten trailer, tak mi pripada, ze nekteri lidi by si nemeli hrat na trapery a meli by zustat u roli tech kokainem akcelerovanejch vlku z Wall Street a jinejch cukrousu na Titanicu (jakkoliv tedy trebas v Shutter Island se mi libil).
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Není to remake. Muž v divočině použil jen námět a celej příběh je smyšlenej až na pár detailů...Revenant se drží původní předlohy...
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/9/2013
jedna vtipná z Harrachova.

klasik vložil tyto přílohy:
20150728_115101.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/27/2007
Mr. Smith napsal:
Posláno: 20. července 2015 22:57:54
Vážení sorry ale... neobsazujou nás znova rusáci? jsem pár metrů od letiště a už hodinu tady sedá vrtulník jeden za druhým, tak jen abych věděl jestli není čas sundat Buffalo Billovi širák aby zas dělal lenina.....

Asi se fakt něco dějeOh No , protože dnes dva spolupracovníci nezávisle na sobě tvrdili, že včera viděli tohle. Jeden dokonce tvrdí, že mu to letělo kolem baráku jen pár metrů nad zemíShocked .

https://en.wikipedia.org/wiki/Bell_Boeing_V-22_Osprey
https://www.youtube.com/watch?v=hUNJTAybCQQ
Mějme ohled na zvířata a přírodu. Je to protijed na dnešní přetechnizovaný svět a bez nich by byl náš život o ničem.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/10/2012
Ten Ospray nám prosvištěl nad barákem. Slušná podívaná...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/2/2010
pro tom111 a Hoochie : ty mrňavý potvory jsou pakomárci! Opravdu jen čárky, ale bodaj... A jako obvykle - SAMIČKY !!!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012
miloslav.zítek napsal:
pro tom111 a Hoochie : ty mrňavý potvory jsou pakomárci! Opravdu jen čárky, ale bodaj... A jako obvykle - SAMIČKY !!!!!

To je divný....Pakomárci by bodat neměli, viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Pakom%C3%A1rovit%C3%AD

Nejde o hovorový název jiné krvelačné bestie? Zajímám se o to, neb po mně všechny potvory jsou, jak slepice po flusu....
Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
LiborZ napsal:
Wizard napsal:
Něco pro všechny nedobrovolné dárce krve tohoto léta :)
Ten hmyz je letos celkem děs. Já už kvůli tomu nenosím večer mezi záhony čelovku, protože bych musel mít ještě včelařskou kuklu...

U nás je letos takové sucho, že komárů a obecně i jiných létajících "savců" je silně podprůměrné množství. Spáváme při otevřeném oknu a zatím úplně v pohodě.
V pohodě ale není zahrada. Kdyby nám někdo hodil vajgla přes plot, tak vyhoříme Surprised Trávník je vyschlý na tabák Oh No a kromě denně zalévaných rajčat a pár paprik je všechno KO...

I nás na jihu je sice taky sucho jako kráva, ale lesní havěti to nijak nevadí. Létajících "hryzců" je jak nasráno - ovádi, bzikavky, slepoočky, dost se vyrojujou i klošové, "létající klíšťata". Prostě hnus.mrGreen
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...jak zahlídnu další kodulku nebudu se s ní mazlit...samotný žahnutí je opravdu šleha, nejdřív malej flek se za 24 hodin znásobí a celý to bolí jako opařenina,citlivý doslova i na pofoukáníOh No neopuchne to,ale jako by člověk přišel o kůži ...do soboty neznámá věc pro mě

EM vložil tyto přílohy:
DSCN0711.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
EM napsal:
...jak zahlídnu další kodulku nebudu se s ní mazlit...samotný žahnutí je opravdu šleha, nejdřív malej flek se za 24 hodin znásobí a celý to bolí jako opařenina,citlivý doslova i na pofoukáníOh No neopuchne to,ale jako by člověk přišel o kůži ...do soboty neznámá věc pro mě

Mal na to ist hned lad a potom kysly octovy obklad, asi, teda.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
EM napsal:

Zkus strouhanej syrovej brambor. Naplácat cca centimetrovou vrstvu, lehce převázat gázou a nechat do rána (jakože přes noc) na otoky z naražení a tak to funguje zázračně, tak snad by mohlo i na tohle.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
miloslav.zítek napsal:

Nevim jak u Toma, ale tohle je něco jinýho než než pakomárek. Jejich sezóna už tu proběhla. Jinak díky suchu je komárů neuvěřitelně málo i u nás - cca 3 km od CHKO Litovelské pomoraví, za to ty malý mrchy a bzikavky řádí.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
EM napsal:

Ja to mám skoro každý deň ked chodím zo psami na prechádzku a natieram si to FENISTILOM gel mám ho stále vo vačku a keď ma uštipnú tak si to hneď natriem a zaberá to Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/24/2009
Ja by som na tvojom mieste skusil to, co na vcelie stipance - CIBULU..
In vino veritas, in pivo TAKY...
Menej je niekedy viac, ale viac je VŽDY viac!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
Dobrý jsou přípravky na štípance na bázi čpavku. Ty věci, co ti malí smradi vypouštějí, bývají bílkovinné povahy, čpavek je denaturuje a je po ptákách. Vyzkoušeno v zahmyzených močálech u ústí Jordánu do Galilejského jezera na úpatí Golan, že tam těch hryzců bylo mrGreen
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Galil - potvrzuju, jeden můj kamarád, kterej i po obyčejným kousnutí ovádem místně otekl jako balón, nosil na krku kapací lahvičku se zředěnou běžnou čpavkovou vodou. Jak to ředil ale nevím - koncentrovaná čpavková voda je silná zásada. Štípanec hned natřel s ohromujícím efektem - jednou mi předvedl dva kousance, jeden nechal, druhý natřel. Fungovalo to bezvadně.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum