ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 7/25/2011
Michal00 napsal:
OldaS
Dovolím si pogratulovat k významnemu životnímu rozhodnutí. Přeji dlouhou klidnou společnou cestu životem. Applause Applause Applause

Děkuju moc pěkně Happy

Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Jakubíku, už staří samurajové se postavili proti sobě tváří v tvář a řekli svoje jméno a rodokmen, ze kterého pochází. Rytíři zvedli hledí na přilbě, aby si pohlédli do očí....To nejsou pravidla typická pro virtuální boj, to jsou prastará pravidla cti a odvahy. To že stáli bok po boku proti zlu bylo známkou loajality...
Naproti tomu vyhrožovat po mejlech, vyhrožovat že sis zjistil, jak vypadají členové rodiny, žena, děti.....Skrývat svoje pravé jméno, tvář...Pátrat po internetu po dalších informacích , bydlišti atd, to je hodno orla, lva porstě Jakubíka... Jen tak dál....
To, že si teď říkáš jinak, tě nijak neschová. Presentuješ zde stejné nože, stejné sýry, dokonce i stejný ubrus na stole, ale to není není nejhorší. Nejhorší je, že používáš stejné praktiky jako dříve.
Jakubík:
" Jinak já nemám potřebu o nikom něco zjišťovat, všechno na knife o sobě vykvákáte sami, včetně fotek. Díky tomu například vím jak vypadáš ty, tvoje žena a děti, odkud jste a kde se pohybujete."

chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Oldo-gratulace a ať vám to klape.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Pospo, máš sice úplnou pravdu, ale on to mistr Jakubík, bohužel, stejně nepochopí. Tak si nekaž svátky rozčilováním se nad tím.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
R.I.P George Michael, Alexandrovci

punta9 vložil tyto přílohy:
MTE1ODA0OTcxNDY5NDczMjkz.jpg.cf.jpg
alexandrovci.jpg

,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/16/2015
Protože jsem stárnoucí rocker, tak mě víc zasáhl odchod tohoto borce Admire
https://www.novinky.cz/kultura/424593-zemrel-kytarista-status-quo-rick-parfitt.html
RIcku Parfitte, děkuji a zůstávej v pokoji.
Nikdo nic nikdy nemá míti za definitivní......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/29/2007
OldaS napsal:
Michal00 napsal:
OldaS
Dovolím si pogratulovat k významnemu životnímu rozhodnutí. Přeji dlouhou klidnou společnou cestu životem. Applause Applause Applause

Děkuju moc pěkně Happy

Taktéž přeji dlouhé a spokojené kotvení v manželském přístavu. ( po dvaadvaceti letech vím , co píšu Ok )
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Dudulik, Pospa, Em:
Z vasich postu na poslednich strankach je mi na bliti jako ze samotnyho Jakubika. Touhle zlucovitosti se snizujete na jeho uroven. Tenhle pan Jakubik je zvlastni typek, to bezesporu, ale myslim ze kdo chtel uz si obrazek udelal. Byt na Vasem miste, uz bych se na to vysral a nechal Jakubika jakubikem.
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Krhút a pospa: děkuju ! Happy

coll napsal:
... byt na Vasem miste, uz bych se na to vysral a nechal Jakubika jakubikem.

Taky bych se přimlouval.
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
coll napsal:
Em:
Z vasich postu na poslednich strankach je mi na bliti ... Byt na Vasem miste, uz bych se na to vysral a nechal Jakubika jakubikem.

...tak to je úplně vpořádku,vůbec mě nezajímá jestlivá máš dobrej žaludek .Mě se dělá šoufl občas v "kulinářským" ale stačí tam nelízt no... Na našem (mojem) místě nejsi...kdyby snad někdy ano (ale určitě né že jó ? ) pak si buď velkorysost sama . Nemáš plnej mejl nadávek,výhrůžek,asi tě nikdy nikde neudal a možná jste třeba i kemoši...to je tvoje věc a já na to jak to spolu máte docela seru...a moje věc je kdy si řeknu,že už něčeho byl dost a že držet hubu kvůlima tobě nebudu...tohle je taky post nahovno a nikoho to nebude zajímat ale jsme ve "volným" takže se uvolni...nebo se naser a pozvracej,jak chceš...
PS :...že to je pakárna která má desátej díl je pravda,že se to tady sere a hodně lidí si radši jede svůj fejsbůk je taky pravda,že karma která mohla fungovat se zesrala právě kvůlima Jakubíkovi apod. je pravda...no jestlivá jsem to já co tenhle web sviní tak už mám bejt dávno vykopnutej...ty víš o čem je řeč

EM vložil tyto přílohy:
2016_12_26_10_29_45.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Em:
Jakubika osobne neznam a nezastavam se ho, je mi to fuk. Jen mi Vase chovani prislo nedustojne toho co tu jinak pisete.

Pokud mi kdokoliv z vas napise vyhruznej mejl ohledne rodiny (jako vam to udajne opakovane dela Jakubik), tak nebudu plakat tady na WEBu ale druhy den budu bouchat na vase dvere.

Ano byl jsem kdysi vybanovan moderatorem Westy. Klidne si detektive zjisti za co. Souhlasim kdyz to tu zverejnis. Dostal jsem dozivotni ban za banalitu, jen proto ze dany moderator mel spatny den. Takze jsem se prihlasil znovu....

Posledni odstavec mazu at nevyvolavam dalsi debatu. Vse v dobrym Eme....
PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Štamgast
coll napsal:
tak nebudu plakat tady na WEBu ale druhy den budu bouchat na vase dvere.

Také si klidně s každým popovídám z očí do očí. Bohužel někteří hrdinové se tu schovávají za anonymitu webu. Pak ty dveře o kterých mluvíš těžko najdeš.
Ono stačí se podívat, jak má kdo vyplněnè unformace na profilu, že. Možná by měly některé položky být povinné. Slušnej člověk se nemá za co stydět a proč se schovávat. Já tady svůj nehezkej ksicht klidně ukážu.

Jinaj máš pravdu. Seru na to. Nebudem si kazit svátky. Jen jsem chtěl, aby si ostatní udělali obrázek, kdo je kdo, a to už se stalo.

Hoochie- neboj, já se nerozčiluju, já jsem kliďas. Pomlouvaj mě, že jsem flegmatik, ale mně to je jednoWink Grin

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012

Jurajm vložil tyto přílohy:
To_chce_klid1.jpg.jpg

EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
coll napsal:
Em:
Klidne si detektive zjisti za co. Souhlasim kdyz to tu zverejnis... Vse v dobrym Eme....

...no a to je přesně ono jak umíš jakubikovsky do jedný věty dát jakože "ty detektive" a pak hned máslíčkovou voňavou udobřovačku "vše v dobrým"... Za co tě vykopli nevím a k Westymu se vyjadřovat nebudu...ještě pořád si pamatuju co všechno pro web udělal Ok a to tak že dobře a dělal to taky dost dlouho... Buď v dobrým bez detektiva a podobných rejpaček nebo klidně s detektivem (nebo klidně i idiotem),ale pak si to dobrý klidně nechej pro Majkyho...
Jdu čumět na "Medvěda" (ČT2) což je hodně lepší než tydlencty přetahovačky
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Em:
Ve tvem psani se asi spatne orientuju (coz nemusi bejt tvoje chyba) takze jsem prvni post pochopil jako utok na sebe, ze ti stoji za to me proverovat..... Proto sem napsal detektive. Nechapu treba ani co naznacujes ze te nekdo upozornil o necem... muj BAN.... dozivotní klatba ... nechápu co se to snažíš hrát.

Evidentne si nerozumime. Za tuhle debatu si muzu sam, na knife.cz moc nepisu, nejsem ten typ a kdyz jo, vetsinou se mi to bohuzel stoci tam kam sem nechtel...

Do WESTyho nekopu. Pro komunitu knife.cz udelal asi hodne to ti verim. Ale na me si nepravem schladil zahu to sem zazil.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/2/2014
Začíná období bilancování za tento rok a zatím nikdo nic.Tak já začnu.Není toho moc,ale spokojenost veliká.

venda 01 vložil tyto přílohy:
DSC02756.JPG.jpg
DSC02751.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2006
Kurňa, říkal jsem si jak si dnes a zítra počtu (jsem v práci, ale zákazníci asi nepřijdou nebo jen málo), ale ač nerad musím napsat společně s klasikem: "TO JE ZASE V ÁLEJÍCH NABLITO..."
Z některých odpovědí co jste mi napsali čiší arogance a nesnášenlivost na sto honů, většina věcí mnou napsaných nikdy nebyla napsaná ve zlobě anebo s úmyslem někoho urazit nebo někomu ublížit, někdy to tak nedopadlo, špatně jsem se vyjádřil, špatně jsem byl pochopen....právě když bilancuji tento rok tak řekl bych, že tyto "naše" stránky (myslím přímo tento volný pokec) velmi dobře ukazují co se tu (na Zemi nejen v Kocourkově) děje tak čemu se divit že?
Nechci vyvolat žádnou debatu jen mi je tak nějak smutno......

A Vendo, ten zavírák je Tvoje dílo? Připadá mi super!!!
"Tak jako všechny cesty vedou do Říma....někdy i všechny snahy vedou do prdele...."
Luděk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/28/2014
tuloutdoor: ten zavírák vypadá na 99% na Hejkala Wink
Když se kácí pes, tak lítaji řízky.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/2/2014
Ahoj
Když přidáš jedno procento tak jsi uhádl.Je to Hejkal se "sovineckou" pojistkou.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2006
GanGreen a Vendo - děkuji! Applause
"Tak jako všechny cesty vedou do Říma....někdy i všechny snahy vedou do prdele...."
Luděk
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum