ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
...jak z blbýho filmu...ale parádaOk

EM vložil tyto přílohy:
C.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/24/2011

Blondýnka si stěžuje svému gynekologovi: ?Pane doktore, dějí se divné věci. Nevím odkud, ale objevují se mi ve vagíně poštovní známky z Kostariky. Už jsem jich nasbírala skoro celé album!? ?Moje milá,? vysvětluje doktor po prohlídce, ?to nejsou známky, to jsou nálepky z banánů..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2006
Stěžuje si na určité problémy blondýna svému gynekologovi. Ten nevěděl co už, tak vyzvídá: "Kolik jste celkem měla sexuálních styků?"
"No asi tak deset, no jedenáct..."
"Tak to není tak mnoho," přemýšlí doktor.
"Že? Já si hned říkala, že to nebyl moc vydařený víkend!" odtušila blondýna.
"Tak jako všechny cesty vedou do Říma....někdy i všechny snahy vedou do prdele...."
Luděk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Přepnout na HD, volume doprava... Nordschleife, McLaren P1, Jackie Stewart, prostě fantazie Ok

P.S.: Neoficiálně se mluví o čase 6:47 na standardním obutí, se slicky údajně 6:33.
"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/28/2011
No to byl blbej nápad volume doprava. Laugh Při prvním průletu sem se málem pos.al a pak následovala husina. mrGreen Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/12/2013
Vážení kolegové,

jelikož se zde na fóru pohybuje celá řada znalců a zapálených sběratelů, rád bych vám nabídnul možnost poblikovat vaše znalosti či prezentovat své sbírky prostřednictvím psaní článků pro vojensko-historické časopisy nakladatelství Extra Publishing.
Rádi bychom nalezli odborníky, kteří nožům rozumí a chtěli by se čas od času o svoje znalosti podělit s širší veřejností, proto pokud máte chuť, čas a nápad na zajímavé téma, které by si zasloužilo časopisecké zpracování, neváhejte mne kontaktovat a já vám sdělím bližší podrobnosti možné spolupráce.
email: zbrane zavináč epublishing.cz

J. Suchánek,
Editor časopisu Zbraně
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/4/2013
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
Ok luxusní úbor... škoda jen že kvůlivá zakomplexovancům a populistům už není naším státním znakem samotný dvouocasý lev. byl to dle mého nejkrásnější státní znak na světě vůbec.
pokud by někdo chtěl argumentovat, že to nebylo fér k moravákům a slezanům- chtěl bych jen připomenou , že "český lev" vlastně není český - ale náš společný. v českém znaku byla černá svatováclavská orlice s plamínkama...
no ale i tak má na sobě takayama nejkrásnější lajntuch... uznejte Ok

lotrhou vložil tyto přílohy:
big_small_sumo_wrestlers_face_each_other.jpg.jpg

Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
zítra , od devíti ráno proběhne ve sportovní (nafukovací) hale ve Zbuzanech turnaj juniorů U7 a U9 v rugby . jestli máte rádi rugby a máte to do Zbuzan coby kamenem... pojďte se mrknout na miniaturní bojovníky . Happy s jakým zápalem dokážou hrát, ty emoce... o co míň techniky, síly a rychlosti... o to větší nadšení Ok - krása. normálně se na to hezky kouká a jsou to i napínavé zápasy. a kolikrát se jim povede vystřihnout parádní akce ... že člověk fakt čumí jako puk , kde se to v nich bere.
no- najdeme se kdyžtak snadno- fandíme SPARTĚ
náš Viktor je ten vzadu Happy
druhá fotka - "derby" Sparta x Slavia , Viki útočí, za vteřinu bude ležet Laugh už se tam na něj ty slávistický vlčáci sbíhaj Laugh pro zvědavé - Spartani vyhráli .
třetí a čtvrtá fotka- na svůj věk hrajou i docela tvrdě Ok
budeme tam + - do dvou hodin

lotrhou vložil tyto přílohy:
DSCN9787.JPG.jpg
DSCN9775.JPG.jpg
DSCN9422.JPG.jpg
1379923_217336038443357_1316352886_n.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/20/2009
...ahoj všem,co máte rádi krásný písničky...neumím sem vložit přímej odkaz na video i s náhledem,takže,kdo bude chtít,tak si klikněte na odkaz,kterej je pouze napsanej... http://www.youtube.com/watch?v=Mw_Gb6utmNg ...
...kovařina je krásná proto,že z ničeho vznikne něco...
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...mám rád předělávky ale tady se někdo posral v kuchyni,to snad musela vymyslet sama jindřiška takovejhle blábol,jak začalo pršet peří tak jsem to musel vypnout...pro mě kategorie "bílá orchidej" KO
Ale píseň jako taková je velká pecka
http://www.youtube.com/watch?v=vBadAVsdixk
PS...jeden obrázek o čem si myslím že ta píseň je...

EM vložil tyto přílohy:
g_a.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
punkrock tady asi moc lidí neposlouchá--- ale pro ty co ano- právě umřel kytarista Éček- Bakča. kurva! ať už tenhle zasranej rok skončí.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2013
kono68 napsal:
...ahoj všem,co máte rádi krásný písničky...neumím sem vložit přímej odkaz na video i s náhledem,takže,kdo bude chtít,tak si klikněte na odkaz,kterej je pouze napsanej... http://www.youtube.com/watch?v=Mw_Gb6utmNg ...

Nedávno jsem se konečně dostal k jedný písničce, kterou jsem delší dobu sháněl. Tak tedˇsi jí spolu s dalšíma pouštím při práci . Kruci, nějak ji sem neumím vložit . red face
Tak jen takhle : Pacifik - Jenisej .
Jó, když jsme u tý muziky, nemáte někdo ponětí , jak se jmenuje písnička ( od koho je) , teda více mémě recitovaná, s námětem z války Severu proti Jihu, je v ní, jak se o Štědrém večeru navzájem střídaly v hraní kapely jednotek, který stály proti sobě a nakonec to skončilo bitvou ? Jediný, co si z textu jakž - takž pamatuju , je konec : ,, ......... ten opilý voják, co tehdy první vystřelil, to jsem byl já .................. "
Slyšel jsem ji jen jednou a hledám a hledám - a nenacházím.
Řemeslo braň se, jdu tě . . . . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Ivan Elsnic:
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/smolik-jakub/ticha-noc-207405
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Admire Applause ! To je ona !
Oldo , děkuju ! Máš to u mne, jsem Ti dlužníkem.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Ok Wink
Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Neví to někdo....Happy

Jurajm vložil tyto přílohy:
lenosi.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/9/2010
pěkné video Ok
https://www.youtube.com/watch?v=6ZzQRIdV3ZU#t=238[
Vše, co je podle přírody, je hodno úcty!
Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/10/2012
venku už je zima jak v rusku a bude hůř!
dalši na: yoogle.cz/dnesni-porce-meme/

JAzZy vložil tyto přílohy:
chlast.jpg

Posláno:

Štamgast
Poněkud s předstihem ( už jsem totiž zblbnul ze zaměstnání a náporů na rozum v hypermarketech - ty měly Vánoce už v říjnu ) :
Všem, kteří máme nože a všechno kolem nich jako diagnózu přeju klidný Vánoce ,hodně štěstí a pevný zdraví v novém roce ( to ostatní si už obstaráme, že jo Wink ).
A atˇ jsou v po celej další rok a roky po něm ty naše nože, které máme nebo které se nám v rukou narodí , požívány jako nástroje. Atˇse nikdo nedostane do situace, kdyby je musel použít jinak !
Ahoj, Ivan

Ivan Elsnic vložil tyto přílohy:
PF_2_014.JPG.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum