ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/22/2005
Ahoj, mám dotaz. Máte někdo kameru GoPro? Jde mi o to... když koukám na "prezentační - reklamní videa" co se natočilo s gopro kamerou, je to dokonalý, obraz jak víno, ostrý, boží. Když si dam autentický videa co lidi daj na Youtube (lovecký videa, jízda na kolech) je to normální. Předpokládám, že reklamní videa jsou prohnaný nějakým jako "fotošopem"?? Ale že by kvalita a ostrost záznamu šla tak vyhnat?

Jak to je?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2008
No nevím to jistě, kamoš má tu novou black edition a je to nářez, ještě asi lepší než orig videa co jsou na YT.

nevím jakou máš verzi, nicméně fotošopem to prohnaný není, jen je to asi ve správném kodeku a možná můžou na YT dostat lepší kvalitu než uživatel. Těžko říct.

Nejlepší by bylo to pořešit na oficiálních fórech, kde Ti nadšenci určitě dobře poradí.
vratislavindra.com
facebook.com/vratislavindra flickr.com/vratislavindra
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/30/2011
Je to tak urcite tam maju nejaky postprocessing inac si to tiez neviem vysvetlit. Hold je to znacka a marketing maju vyborny :) ...Kazdopadne sa viac oplati kupit SJ5000 kamera...hlavne financne a obraz je rovnaky v podstate. GoPro tazi zo svojho mena co je pochpitelne.

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/1/2008
Ahoj - nedá mi to, ale musím se podělit o zážitek, který se nám stal včera na malým výletě v okolí Máchova jezera s kamarádem a jeho ženou. V týdnu jsme se domluvili, že bychom si některý den o víkendu mohli dát něco lehkého, nenáročného. Fajn - vybral jsem okruh v okolí Mácháče , kolem Kulatého kamene a pak dál dozadu. První krátký úsek ( cca 15-20 minut ) jsme museli absolvovat po nové široké cyklostezce, která vede z Osečné do Ralska - někteří možná znají. Šli jsme pěkně po straně, mamča s kámošovou ženou, my dva pár kroků před nimi. vedle nás místa dost, cykláci se mohli v pohodě míjet bez nějakého omezení. Najednou mamča hlasitě bolestně zakřičela, a nás minuli dva asi 30letý cykláci jedoucí vedle sebe. Došlo mi, že asi došlo ke střetu..., bohužel ne k náhodnému. Po pár vteřinách to potvrdila i kamarádova mamina. Ten blíže k nám dal mamče bodyček koncem řidítek takovou silou, že nebýt kámošovi ženy, mamču by srazil na zem. Trefil ji do hřbetu dlaně, jak měla ruku na popruhu. Dotyčný haizl pokračoval nevzrušeně dál, byt´by se jen ohlédl, či snad omluvil, což vše jen potvrzovalo. Jenže než mě tohle vše ,,docvaklo", byl ten zm.d tak daleko, že bych musel být Qantorena, abych ho doběhl - a to fakt nejsem. Měli jsme obavy, zda nemá zlomené nahoře ty kůstky ( pěkně to oteklo ), naštěstí OK.
Chci tímto poukázat na skutečnost, že si ten zmetek k útoku vybral ženu co má zhruba 55 kilo, a mě ( mám cca 78-80 kg ) se vyhnul. Rovněž je alarmující, že někdo napadne Vaší ženu, ve Vaší přítomnosti a to bezdůvodně. Dle mého osobního přesvědčení a osobní cti, by takovýto útok měl býti okamžitě a tvrdě potrestán. Kdybych měl u sebe zbraň, je pravděpodobné, že bych už toto napsat nemohl, ze zadržovací cely by to dost dobře nešlo... Otázkou je co vše si necháme líbit... V naší společnosti je fakt něco špatně. Dík, že jste dočetli až sem - a blázen to opravdu nejsem - jen mi přijde, že lidé jako
Trpišovský, Lacina a další se jaksi množí, a myslí si, že mohou beztrestně ubližovat ostatním,hlavně těm co se v té chvíli nejspíše nebudou moci bránit Cry Cry ...
,,Je dobře, že se štěstí nedá koupit. Kdo by pak vydržel ty reklamy..."
,,Mít pravdu příliš brzy, je téměř vždy nebezpečné".
Posláno:

Štamgast
Jde mi o to, koupil jsem si sice jen Lamax X6, super, za ty peníze .... i to příslušenství, displej, wifi do mobilu, ovládání přes mobil. FullHD - ale prostě když to dam na velkou televizi, koukatelný to samozřejmě je, obraz odpovídá autentickým videím běžných uživatelů Gopro, ale i ty reklamní gopročka se nedaj srovnat s běžným nahráním běžných lidí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Píšeš že ste museli ísť po cykloceste inakade sa nedalo?
Inak je to drsné riešiť si problém útokom na ženu. A neospravedlňuje to ani to že ste išli kade ste nemali.
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Štamgast
To je hnus, takové pí*i by jsem strčil nejradeji do špic klacek v plné rychlosti Angry
Jo celkově agresivita je nějak rozjetá, lidi já denně jezdím z Velkých Bílovic do Brna, a tak obden k přítelkyňi z V. Bílovic do Hlohovce. Kdyby jste viděli jak jezdí TURISTI co jedou na DOVOLENOU na KOLA v autech v Lednici a okolí, kde jede na 500m asi 75 cyklistů, jak nedávají přednost při sjezdu z dálnice u nás atd. to je k zblití, pak je tolik úrazů a furt k nám lítá z Brna vrtulník co chvilka. Neutral

Jen dodám že jsem docela klidný člověk, loni mi jeden pán z Plzně nedal přednost před Lednicí za mostem ubrzdil jsem to asi jen pomocí vůle, dále jsem na něj zatroubil, byl jsem sám dost v šoku protože to mohl být dost zlý a z okýnka mi přistál od pana řidiče vstyčený ukazováček s dosti sebejistou gestikulací
.
Nebudu popisovat detaily ale když jsem si ho v klidu dojel a šel k němu, měl štětí že mu na zadní sedačce seděli dvě krásné dítka, holčičky tak 3+6 (které mohl zabít protože jezdí jako pí*a) a že se za něj jeho žena omluvila a prosila mě ať nerozruším děti, myslím že kdyby tam seděl sám tak to dopadne uplně jinak ale díky bohu za ženský cit, a nevinný pohled dětí.

Přeji všem tvorům mír a zm*dům vřed na prdeli, hezký den Happy
vratislavindra.com
Posláno:

Pokročilý
Cyklostezku mohou použít i chodci, stejně jako ,,inlajnisti". Dle zákonů se tyto skupiny k sobě mají chovat ohleduplně, a svým chováním musí ostatním umožnit volný průchod, či projetí Happy . Trošku přehled mám ( 25 let - řidič z povolání, každoroční školení, psychotesty, atd.). Není o co stát, svému synovi jsem toto zaměstnání rozmluvil Happy
Posláno:

Štamgast
fatal_error napsal:
Je to tak urcite tam maju nejaky postprocessing inac si to tiez neviem vysvetlit. Hold je to znacka a marketing maju vyborny :) ...Kazdopadne sa viac oplati kupit SJ5000 kamera...hlavne financne a obraz je rovnaky v podstate. GoPro tazi zo svojho mena co je pochpitelne.

No, to je přesně ono, autentický video rozhodně neni tak dokonale ostrý a barevný, jako videa třeba tady https://www.youtube.com/watch?v=A3PDXmYoF5U nebo https://www.youtube.com/watch?v=wTcNtgA6gHs
Ale určitě to je strašně závislý na světle a na tom vůbec umět točit... to každopádně ..
Posláno:

Pokročilý
Tygerstyle: No já jsem taky vcelku klidný, ( spíš zvyklý ). V posledních letech říkám: ,, Vyjet dnes na silnici, je jako jít do války - nevíš minuty, kdo Tě sestřelí." Faktem je, že ve voze od 10ti tun a výš je to o něco lepší ( pocitově ). Čím více jezdíš, tím je samozřejmě to % vyšší, že se do nějakého průšvihu dostaneš. Ani mě se to nevyhlo - ale seděl jsem ve ,,velkým" , nezavinil jsem to ( trefil se do mě ), sice se zraněním, bez úmrtí Admire . Přijde mi, že někteří ztratili pud sebezáchovy Sad Sad .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Tak v tomhle dost soucítím. Dva cyklisti vedle sebe jsou chyba jak dva frťany za volantem. Díky hodně podobné situaci jsem měl zlomenou pravou pazouru. Dva cyklisti naširoko vedle sebe v jednom směru já na kole v druhým, uhnul jsem tak že jsem to vzal v podstatě po obrubníku, ale stačilo to k tomu abychom se srazili řídítky a vzhledem k váhovému rozdílu (bylo mi 13, cca 55 - 60 kg) jsem letěl přes řídítka 5 m, vyryl v kopřivách 3 m pás až na hlínu zlomil si ruku a rozpáral nohu o střep. Dotyční (nebyli tehdy o moc starší než já tak 15 let, ale vesničtí řízci možná o 20 - 30 kg těžší) se neráčili ani zeptat jestli jsem v pořádku a pokračovali dál. Dodnes lituju, že jsem si nezapamatoval ksichty, kdo to byl. No zkrátka od té doby, v místech kde je sebemenší provoz nikdy vedle nikoho nejezdím a napomínám k tomu i ty co mě míjí.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Míra G. napsal:
Tygerstyle: No já jsem taky vcelku klidný, ( spíš zvyklý ). V posledních letech říkám: ,, Vyjet dnes na silnici, je jako jít do války - nevíš minuty, kdo Tě sestřelí." Faktem je, že ve voze od 10ti tun a výš je to o něco lepší ( pocitově ). Čím více jezdíš, tím je samozřejmě to % vyšší, že se do nějakého průšvihu dostaneš. Ani mě se to nevyhlo - ale seděl jsem ve ,,velkým" , nezavinil jsem to ( trefil se do mě ), sice se zraněním, bez úmrtí Admire . Přijde mi, že někteří ztratili pud sebezáchovy Sad Sad .

Míro divej, pokud se chce někdo rozjebat o strom tak prosím, ale mě štve že to pokaždé obsere někdo jiný, normální opatrný člověk, který chce v klidu přejet z bodu A do bodu B.
Nejsem profík jako ty, ale svých 5000km měsíčně si udělám a i to mi stačí.

Každopádně si chci objednat dvě dashcamy jednu dopředu a jednu dozadu.
vratislavindra.com
Posláno:

Pokročilý
5000 měsíčně - na to, že se tím neživíš je to dost Ok .. To jsi poloprofík Grin . Já dělal kolem 10 000, ale je to fakt náročný. Ted´ už ne je mi 55 a už na to prostě nemám, člověk si to musí přiznat, a trochu ubrat, po těch 45 je každý rok znát. A kdo říká, že vydrží i 10 hodin denně - tak kecá. Mimochodem to můžeš jen dva dny týdně ( AETR ). Ten kdo si nechce přiznat únavu v kombinaci s věkem, je na nejlepší cestě k velkému průšvihu. Přírodu prostě neojebeš.
K mým příspěvkům výše jsem chtěl říct, že je vše jen o lidech. O tom zda jdou pěšky, jedou na kole, či jsou za volantem je věc další - je to míra odpovědnosti, zda věc kterou právě ovládáš, použiješ jako zbraň vůči druhým... takže asi tak Wink Wink
Posláno:

Pokročilý
Hoochie: Happy Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Tož pro odlehčení:

Ve vlakovém kupé sedí Indián a kovboj.
Kovboj kouří dýmku a vypouští kroužky dýmu.
Indián to nakonec nevydrží a pohrozí mu: „Ještě jedno sprosté slovo a budu tě skalpovat!”
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2010
Laugh

ivan78 vložil tyto přílohy:
10991211_10152841751668725_7094340434134316865_n.jpg

bolest je slabost jenž opouští tělo
tel. 608080723 :-D
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2015
Dnes dvě opravdu smutné události. Dvě legendy skončily.Sad

Ladislav Chudík
Josef Masopust

Čest jejich dílu a památce.Applause
Když se pravda neřekne celá stává se lží. A právě o to emeritním estébákům jde. Z bílé udělat černou a z černé bílou.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 4/26/2014
Ivan Roubal ...... a DALŠÍ umělci
ljp
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/23/2008
Plesumberk napsal:
Dnes dvě opravdu smutné události. Dvě legendy skončily.Sad