ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/2/2008
miloslav.zítek napsal:
Klucíííííí, pomóóc!! Potřebuju změnit email - stávající provider ukončil činnost. Chvíli ještě bude přeposílat, ale i to utne. No a v "můj profil" to nende.
Díky, Míla

Musis pres "nick".
Klikni na nej vlevo nahore a pak na upravit profil...
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Wifi, web, pocitac, konzola a hlavne inteligentny mobil. Miliardy ludi to nemaju a prezivaju. Miliardy ludi nemaju na par krokov dostupnu pitnu vodu a prezivaju.
Pozrite si Bulisove vlakno a hned sa budete citit lepsie, Puky je priklad chalana, ktory to dokaze aj bez elektriny. A ked bude chciet, aj tu elektrinu si vyrobi. Laugh Laugh Laugh

"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
knajfík napsal:
Ahojte,toto jest naprosto trestuhodné, týrání hraničící s cíleným mučením.Pakliže příslušné státní orgány k tomuto mlčí (MŠMT apod.) ,je zapotřebí ,aby se se vší vehemencí na to vrhla nějaká smyslplná občanská organizace,například Jihočeské macechy,případně Jihočeští taťkové.Vzhledem k tomu,že se na podobných akcích aktivně účastním,tak jsem smířen s exemplárním trestem.Howgh.K.

Jo jo připrav se na to jak budeš násilím držen v pokoji a budeš muset 20 hodin denně pročítat facebook, taky budeš donucen dát maskáče a kanady do příslušného kontejneru, učesán na Justýna Bobra a všechny své nože budeš muset přebrousit na protahovacím brousku Laugh Evil

Fuj až se mi z té úpředstavi ježí chlupy na prdeli
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Takovyhle taboru kde nejsou povolene mobily atd., je stale dost a jsou beznadejne a pomerne rychle vyprodane. Kazdy rok je ve znameni neceho, stredovek, pirati atd. Potesi poznamka: nozik ssebou, budeme vyrezavatHappy Takze nehysterceteHappy
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Tomu říkám řádné označení měřeného místa Laugh

Wizard vložil tyto přílohy:
radar_jpg.jpg

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012
Wizard napsal:
Tomu říkám řádné označení měřeného místa Laugh

Staré, ale stále dobré (znovu už poněkolikáte mne rozveselil).
Ok
Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/23/2012
Návštěva u babičky.

Jremy1 vložil tyto přílohy:
2JMi0QNR0ojCvlDbOJtGd9gzaBPPRLIJ8N0n5C_pYffXaTMJExWSMFJBlEtezaDXW1msY0U.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Víkendová akce

Jurajm vložil tyto přílohy:
akce.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Hoochie napsal:
knajfík napsal:
Ahojte,toto jest naprosto trestuhodné, týrání hraničící s cíleným mučením.Pakliže příslušné státní orgány k tomuto mlčí (MŠMT apod.) ,je zapotřebí ,aby se se vší vehemencí na to vrhla nějaká smyslplná občanská organizace,například Jihočeské macechy,případně Jihočeští taťkové.Vzhledem k tomu,že se na podobných akcích aktivně účastním,tak jsem smířen s exemplárním trestem.Howgh.K.

Jo jo připrav se na to jak budeš násilím držen v pokoji a budeš muset 20 hodin denně pročítat facebook, taky budeš donucen dát maskáče a kanady do příslušného kontejneru, učesán na Justýna Bobra a všechny své nože budeš muset přebrousit na protahovacím brousku Laugh Evil

Fuj až se mi z té úpředstavi ježí chlupy na prdeli
Ahojte,ač na stará kolénka působím u renomované IT firmy jako Ferda brablenec ,nejsem uživatelem a konzumentem" "licoknigy".Takže jen zblo tuším,jaké hrůzy mne čekají.Věci na "ven" (Maskyho oděv a Kanadyho obuv) jsem preventivně přemístil do sklepní kóje,smířen s tím,že po vynesení rozsudku je předislokuji do kontejneru pro naše "homeless" spoluobčany.S noži je to těžší,sháním" das echte" brusná kolečka ,abych se s nimi důstojně rozloučil..K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
to jsou všechno jen věci, ale Justýn Bobr už je maso medvědí ... Shocked Laugh Laugh
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012

Jurajm vložil tyto přílohy:
kabelka.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Tohle je Sparta... Laugh

Wizard vložil tyto přílohy:
this_is_spartaaaa.jpg

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/14/2010
K tomu táboru.
Celej ten web je jen sranda. Už jsem to četl před pár lety.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Jeden z Lipové...Happy

Babička dostane u pana doktora čípky,ale protože je již málo pohyblivá a nemůže si tam pořádně dosáhnout,tak poprosí svého vnoučka aby jí pomohl. Předkloní se a vnouček se najednou ozve: "Babíííííí.... do té zauzené nebo do té s ušima?"
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 8/1/2014
To je zase odborný článek… „Nůž nikdy nesmí přijít do myčky! Důvod je jednoduchý - při teplotě, která dosahuje při konečném oplachu až 85 °C změkne ostří doslova jako mýdlo“
Zdroj: http://hobby.idnes.cz/jak-na-brouseni-nozu-pred-grilovanim-dv6-/hobby-domov.aspx?c=A150629_110324_hobby-domov_mce
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Já bych to hned tak neodsuzoval – vždyť může mít pravdu. Představ si, že on mluví o „ostří“, ale to má na vrcholu šířku jen několika mikronů + představ si, jak ten nůž naráží ostřím v myčce do dalších příborů a nádobí.
Někdy se vyplatí poslouchat rady starších. Podle mne to ostří po ohřátí opravdu změní charakter. Z toho důvodu se také žiletky na holení nikdy nemyjí v horké vodě, o břitvě už ani nemluvím. A nedejbože, kdybych jako mladý zapomněl venku na stromě kosu přes noc při úplňku, ale to už je zase jiná kapitola …. Grin

Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2010
Snad to tu není Laugh .
Kamarádka se kamarádce svěřuje, že dostala od milence krásný zlatý prstýnek. Bojí se ho ale nosit, protože má žárlivého manžela. Kamarádka ji poradí. Až půjdete se psem do parku na procházku, tak dělej, že jsi ho tam našla. Stane se. Manželka jde s manželem a psem na procházku do parku a šikovně prstýnek pohodí. Pak se sehne a říká: "Hele Karle, já našla krásný prstýnek. A je celý zlatý a má i kamínek." Nasadí si prstýnek na ruku a říká: "A on mi i je." Manžel na ni kouká a říká: "To máš štěstí. Já tuhle našel za postelí trenýrky a byly mi malý."
bolest je slabost jenž opouští tělo
tel. 608080723 :-D
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
jan03 napsal:
Já bych to hned tak neodsuzoval – vždyť může mít pravdu. Představ si, že on mluví o „ostří“, ale to má na vrcholu šířku jen několika mikronů + představ si, jak ten nůž naráží ostřím v myčce do dalších příborů a nádobí.
Někdy se vyplatí poslouchat rady starších. Podle mne to ostří po ohřátí opravdu změní charakter. Z toho důvodu se také žiletky na holení nikdy nemyjí v horké vodě, o břitvě už ani nemluvím. A nedejbože, kdybych jako mladý zapomněl venku na stromě kosu přes noc při úplňku, ale to už je zase jiná kapitola …. Grin

Ono totiž o ten opravdu ostrý břit v teplé vodě o trochu ochotněji koroduje (i nerez) což nůž může subjektivně ztupit. A to kvedlání v myčce snad nemá cenu ani komentovat, to je fakt. Není ale pravda, že by už byl nebrousitelný....
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Hejkal von Sovinec napsal:
jan03 napsal:

Ono totiž o ten opravdu ostrý břit v teplé vodě o trochu ochotněji koroduje (i nerez) což nůž může subjektivně ztupit. A to kvedlání v myčce snad nemá cenu ani komentovat, to je fakt. Není ale pravda, že by už byl nebrousitelný....

To by byla výzva, (spíš hozená rukavice), pro Sandora a jeho testy s mikroskopem, jako bořiče mýtů…
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Nuz se v horky vode otupi, to je experimentalne overeny fakt. Osobne si to vykladam tim, ze jak ma to ostri par mikronu a nuz se ohreje na vyssi teplotu, staci to na to, ze se krystalicka mrizka rozvibruje tak, ze se ostri zaobli a atomy se v ostri rozlezou tak, aby atomarni sily byly v rovnovaze.
(Nevim, jestli to je ten skutecny duvod, jen kdyz jsem nad tim premyslel proc tomu tak je me nic jineho nenapadlo)
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum