ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/22/2007
JeromeHeretic napsal:

Ja bych na to vzal obycejne Astry. To je takovej smejd, ze po prvnim oholeni jsou na odpis, tam by ty rozdily mohly byt dobre videt. S jednim Wilkinsonem se oholim klidne petkrat...

Jerome skus si kratit bradu, tym myslim tak mesacnu a naschval pisem kratit niecim inym ako strojcekom. Ano da sa to, aj bez sklbania a tiahnutia. Ale normalne nie bez strojceka. Nie kazdy zije vo velkomeste, kde je zrucny majster. Oholit na jemno vie aj slusna kadernicka, skratit bradu u nas nevie snad nikto. Prajem pekny den.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Na to používám nůžky, ale je pravda, že mám ty fousy trochu delší než měsíční. No ale když už o tom mluvíme, nemáte někdo tip jak zastřihnout knír aby to bylo hezky pravidelně? Mám pocit, že ať dělám o dělám, vždycky ho mám na jedné straně delší. Dík Admire
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Dlouhy fousy zastrihavam strojkem na strihani vlasu s nastavcem na urcitou delku. Strojek teda samoze vzdycky necha trochu zuby, to pak dorovnam ruco nuzkama.
Ziletkou holim jen tvare a krk. Pokud se pred tim dlouho neholim (jakoze jsem na to dost lempl, tak klidne nekdy i dva mesice), tak tvare napred taky odrandim strojkem na vlasy a ziletkou pak holim az na cisto to, co strojek neveme.

Hoochie s tim knirem muze byt ta potiz, ze ti trebas na kazde strane obliceje rostou vousy jinak. Me napriklad na prave strane obliceje rostou vousy rychleji, nezli na leve. Nechapu jak je to mozny...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2004
Zdar, scháním kontakt na uživatele Bullterrier5, teda něco jiného než mail a adresu.

Dík
J'aime mon pays et Paris... mon Opinel aussi!
hnz
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/5/2013
kluci musim se podělit o pásmo krásných dokumentů o výrobě oceli: https://www.youtube.com/watch?v=IOgq3QdvNIM
Hezkej den..
...A bude hůř...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/27/2009
Ahojte, nemáte prosím někdo zkušenosti s firmou Translignum s.r.o., popř. kvalitou jejich spárovky? Díky. :)
Kráčím, tedy jsem.
Facebook mi byl zablokován, takže FB stránka Lesní želvy už nebude aktualizována.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/22/2014
"bílí" sufisté v Pákistánu

https://www.youtube.com/watch?v=SihdsEzawaU

hned bych si s nima trsnul
Nejnápadnější známkou vaší civilizace je vaše neodpovědnost
Posláno:

Pokročilý
Egilcambe napsal:
Ahojte, nemáte prosím někdo zkušenosti s firmou Translignum s.r.o., popř. kvalitou jejich spárovky? Díky. :)

těžko říct, víte jak to chodí, je to tak s noži, dva si koupí stejný nůž, jeden je nadšený, druhý zklamaný...
Posláno:

Pokročilý
No, to sice jo, ale šlo mi spíš o informace, jak jsou spolehliví. Zboží mají levnější jak konkurence, tak jestli v tom není nějaký háček.
Kráčím, tedy jsem.
Facebook mi byl zablokován, takže FB stránka Lesní želvy už nebude aktualizována.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 9/30/2011
Egilcambe napsal:
No, to sice jo, ale šlo mi spíš o informace, jak jsou spolehliví. Zboží mají levnější jak konkurence, tak jestli v tom není nějaký háček.

Ahoj,
loni jsem u nich objednával bukovou spárovku jako desku na pracovní stůl, po objednání jsem zaplatil 50% ceny a za zhruba tři týdny jsem si jel pro desku. Vše v pořádku, žádný problém. Jen komunikace není "blesková" jako v nějakým e-shopu s elektronikou, ale to je pochopitelné.

rehorXL
Posláno:

Pokročilý
nechtěl jsem...ale musím když jde o takovou krásu

https://www.youtube.com/watch?v=uCl_KoUHtgQ
Posláno:

Štamgast
Hele ona je tu už i Indofobie....Shocked
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/5/2014
Hoochie napsal:

asi sis splet pojmy a myslel si mániiLaugh mě osobně to nevadí neni důvod rozhodně to mam radši než šlágrTV
Posláno:

Pokročilý
Quote:
RehorXL

díky, to jsem potřebovala slyšet. ;)
Kráčím, tedy jsem.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
notobi napsal:
Hoochie napsal:

asi sis splet pojmy a myslel si mániiLaugh mě osobně to nevadí neni důvod rozhodně to mam radši než šlágrTV

Myslím, že mu šlo o ty mínusy, jinak bezva muzika a pěkná zpěvačka Ok
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Vážení sorry ale... neobsazujou nás znova rusáci? jsem pár metrů od letiště a už hodinu tady sedá vrtulník jeden za druhým, tak jen abych věděl jestli není čas sundat Buffalo Billovi širák aby zas dělal lenina.....
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Sedim si dnes na severovychode cech na terasce a co nevidim...Happy
Edit: Dovolim si slova klasika: „Já jsem rád, že už to dorazilo k nám na venkov...“

Dušan vložil tyto přílohy:
IMG_20150720_225048.jpg.jpg

Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/17/2007
Mr. Smith napsal:
Vážení sorry ale... neobsazujou nás znova rusáci? jsem pár metrů od letiště a už hodinu tady sedá vrtulník jeden za druhým, tak jen abych věděl jestli není čas sundat Buffalo Billovi širák aby zas dělal lenina.....

Vrtulníky???
Z jakého směru nalétávají a kolik???
Pokud mi chcete cokoli napsat, pište mi prosím maily, na PM nemusím hned (nebo vůbec) reagovat. Díky.
Posláno:

Štamgast
Jardah napsal:
notobi napsal:
Hoochie napsal:

Myslím, že mu šlo o ty mínusy, jinak bezva muzika a pěkná zpěvačka Ok

Jo to jsem myslel, tahle písnička se mi fakt líbila, ta před tím už na mě byla moc exotická.

Dušane super mrGreen skoro mi vyletěl sopel mrGreen

Apropo víte jaký je rozdíl mezi soplem a semenem?

Sopel jde potáhnout zpátkyWink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/19/2011
Mr. Smith napsal:

Nepleteš si to s Janem Amosem, ( dobrodružství šesti trampů )...Wink
Ana'l nathrach, orth' bha'is's bethod, do che'l de'nmha
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum