Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/24/2006
Jan 03... sedalo to tady v K.V. zhruba od 22.15, zpátky po vzletu něco lítalo směr na Prahu a jeden zhruba k Plzni. Už je klid, uvidím ráno ve zprávách.

montelie .. ano, je to odkaz na ..."sádrová busta Jana Ámose Komenského byla nasazením širáku změněna na Buffalo Billa". Rád tady vidím znalce!Happy
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Když nám před lety říkali, že se tu vlivem globálního oteplování můžou rozšířit invazivní subtropické druhy, všichni jsme si bláhově mysleli, že mluví o zvířatech.

Některé věci v životě jsou k nezaplacení. Třeba Řecký státní dluh ...

Nevíme přesně o čem všem jednal prezident Zeman při návštěvě v Číně, ale podařilo se skrytě nahrát část rozhovoru s hradním kancléřem Mynářem: ....a pokud se nám podaří přesvědčit Číňany, že varlata džihádistů jsou silné afrodiziakum, do deseti měsíců je problém s Islámským státem vyřešen.

Do holičství vstoupí mladý chlapec. Holič se nakloní k zákazníkovi a pošeptá mu: "Tohle je nejhloupější dítě na světě. Podívejte, dokážu vám to."

Vytáhne dvě desetikoruny, dá si je do jedné ruky, do druhé ruky stokorunu a nabídne je chlapci se slovy: "Vyber si jednu ruku."
Chlapec sáhne po té se dvěma desetikorunami a odejde.

Holič říká: "Vidíte? Nikdy se nepoučí."
Zákazník po chvíli odejde a vidí venku chlapce, jak líže zmrzlinu.
"Proč sis vzal ty dvě desetikoruny místo stokoruny?"
"Protože v ten den, kdy si vezmu stokorunu, hra skončila."

1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/30/2006
Este inspiracia pre nasich maturantov, eeee vlastne maturantky. Wink
Japonske tablo.

baca vložil tyto přílohy:
jap_tablo.jpg.jpg

1 ovečka, 2 ovečky, 3 ovečky, 4 ovečky, 5 .... teraz tu bola !!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
baca napsal:
... Japonske tablo.

Hele ale to si ty holky půjčovaly jedno tělo, ne? (A možná i hlavu...)
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Ze zcela jiného soudku: Každoročně na začátku tábora vykládám dětem něco o bezpečnosti a krom jiného taky o řezání nožem (jak se drží, jak se podává, jak si mají ořezat klacek na buřta anebo udělat lodičku a tak, těm starším i něco málo o broušení). Vždycky je pak nechám, aby si s vlastním nožem ukrojily krajíc chleba - no, je to občas zážitek.
Ale letos mě dostal kluk, který ve svých třinácti přijel bez nože - že ho nepotřebuje. Že nic nekrájí.
Uffff...
Nepředstavitelné. Tedy aspoň pro mne.
Pro ilustraci - v akci opinel a Škrobákova buřtkudla (asi potřetí v životě, co jsem půjčil nůž, ta malá holčina ho taky neměla, ale u ní to chápu, bylo jí asi osm). Mimochodem, když jsme kdysi sepisovali pravidla pro výběr vybavení, bylo u nože napsáno "vezměte si s sebou půl bochníku chleba a nožem, který jste si vybrali, zkuste ukrojit krajíc". Možná by touhle větou měly začínat všechny odpovědi na otázky typu Jaký nůž byste mi poradili...

yarr vložil tyto přílohy:
966_orez.jpg
967__orez.jpg

Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/27/2010
"Šokující dopis: Váš manžel už NIKDY nesmí vstoupit do naší sámošky! A důvody?:)"
Vážená paní XXX!
Váš manžel způsobil v posledních 6 měsících v našem obchodě velký rozruch. Takové chování nemůžeme dále tolerovat, a proto Vám i Vašemu muži zakazujeme vstup do obchodu. Stížnosti na pana Woolfa jsou sepsány níže. Všechny incidenty jsou zaznamenány na kamerách.
* 15. června vzal pan Woolf 24 balení kondomů a nepozorovaně je rozházel do košíků ostatních zákazníků.
* 2. července přeřídil všechny budíky v oddělení domácích potřeb tak, aby zvonily v pětiminutových intervalech.
* 7. července vytvořil z kečupu cestičku k dámským toaletám.
* 19. července přišel k jedné z pracovnic a pošeptal: „Kód 3 v oddělení domácích potřeb, rychle do toho!“ To způsobilo, že pracovnice opustila přidělené místo, za což jí byla vedením udělena důtka. Do incidentu se zapojil celý management a z toho vyplývající ztráta času stála naši společnost nemalé peníze.
* 4. srpna navštívil náš zákaznický servis a snažil se zarezervovat balení chipsů.
* 14. srpna odnesl výstražnou ceduli „Pozor, mokrá podlaha“ do místnosti, kde je položen koberec.
* 15. srpna postavil stan v oddělení s kempinkovými potřebami a přítomným dětem namluvil, že zde mohou stanovat, pokud si přinesou z oddělení ložnic polštáře a deky. Uposlechlo jej 20 dětí.
* 23. srpna reagoval na dotaz obsluhy, zda mu může nějak pomoci, křikem: „Proč mě nenecháte na pokoji?“ Byla přivolána záchranná služba.
* 4. září se díval přímo do kamery, zatímco se dloubal v nose.
* 10. září zkoušel ve sportovním oddělení zbraně a obsluhy se ptal, kde prodávají antidepresiva.
* 3. října pobíhal za broukání znělky filmu Mission Impossible po obchodě.
* 6. října zkoušel pomocí různých velikostí trychtýřů, jak by „vypadal jako Madonna“.
* 18. října se schoval do stojanů s oblečením a na ostatní zákazníky pokřikoval: „Vyber si mě!“
* 22. října během služebního hlášení pokladny si lehl na zem a křičel: „Můj bože, už jsou tu zase ty hlasy!“
* 23. října vzal krabici s kondomy a obsluhy se ptal, kde jsou kabinky.
* 25. října se zavřel do jedné z kabinek a poté začal křičet, že v ní není toaletní papír. Jedna z přítomných pracovnic omdlela.
Písecká banda
T.O. Rezavá Kudla
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
yarr napsal:
Mimochodem, když jsme kdysi sepisovali pravidla pro výběr vybavení, bylo u nože napsáno "vezměte si s sebou půl bochníku chleba a nožem, který jste si vybrali, zkuste ukrojit krajíc". Možná by touhle větou měly začínat všechny odpovědi na otázky typu Jaký nůž byste mi poradili...

Krajeni chleba je u mne jedno z prvotnich meritek uzitecnosti/pouzitelnosti noze uz nekdy od prvnich cundrackych let.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Krajeni chleba je u mne jedno z prvotnich meritek uzitecnosti/pouzitelnosti noze uz nekdy od prvnich cundrackych let.[/quote]

..tak to zkus ještě jednou, ale jednou rukou, tou co nepíšeš, na umakard si dej prkénko a na něj půlku chleba. Druhou rukou ani nijak jinak nesmíš přidržovat ani prkénko, ani chleba. Zkus krajíc ukrojit. jde to, chce to fígl a dobrý nůž.

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
baca napsal:
Este inspiracia pre nasich maturantov, eeee vlastne maturantky. Wink
Japonske tablo.

..to je nejaký divný - všecky mají stejný kozy. Fotomontáž?

Když něčemu věnuješ dostatek času, budeš v tom MISTR. Pokud nejsi blb.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
Nemaj NoNoNo Happy
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012

Jurajm vložil tyto přílohy:
prakticka_nalevna.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
https://www.youtube.com/watch?v=oxPuyrfHA3o
Něco pro milovníky červeného vína Grin
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/7/2008
Dnes ráno mal na našom balkóne medzipristánie tento "Ftáčik". Pozeral na mňa ako pero z gauča. Laugh Nalial som mu na stôl trochu vody. Pri pózovaní sa nebál. Keď som ho chcel pohladiť prerušil medzipristánie a už ho nebolo.
Happy

Gofi vložil tyto přílohy:
Ftáčik.JPG.jpg
Ftáčik__1_.JPG.jpg
Ftáčik__2_.JPG.jpg
Ftáčik__3_.JPG.jpg
Ftáčik__4_.JPG.jpg

Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/19/2010
To bude mladej konipas bílý
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2002
Nám se párkrát stalo, že nám na chalupě přistál u baráku holub a byl takovej krotkej, lezl do domu, chodil kolem nás, posedával před domem... špekulovali jsme, co to znamená, jestli odpočívá během nějakýho dlouhýho přeletu nebo co... možná to někdo bude umět vysvětlit.
Proč mi vždycky vyjde příspěvek na začátek nové stránky?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/18/2007
zdarec nevíte někdo co to venku lítá za mrdky,je to asi 2mm dlouhé a 0,5mm tenké,jsou to takové černé čárečky co štípou,a když jsi du zakouřit na schody tak během okamžiku toho mám posobě cca 50 kousků
:mrgreen:
telefón:737101335 emil:vidomustomas@seznam.cz
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Nevím co to je, ale snad tě uklidní, že u nás je to taky. A muchničky to nejsou.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Něco pro všechny nedobrovolné dárce krve tohoto léta :)
Ten hmyz je letos celkem děs. Já už kvůli tomu nenosím večer mezi záhony čelovku, protože bych musel mít ještě včelařskou kuklu...

Wizard vložil tyto přílohy:
okno.jpg.jpg

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/6/2006
Tak to souhlasím, protože ráno když sbírám nakládačky, tak co kouká mimo oděv hrozně pokousané. Veškerý hmyz od hovad až po různé jepice.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Hm, asi jo, asi těch komárů bude letos dost, protože už čtyři letos doletěli až k nám na kopec...mrGreen
Ty malé mušky mají asi slabý motor, ty tu nemáme....
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum