ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/9/2002
Galil - potvrzuju, jeden můj kamarád, kterej i po obyčejným kousnutí ovádem místně otekl jako balón, nosil na krku kapací lahvičku se zředěnou běžnou čpavkovou vodou. Jak to ředil ale nevím - koncentrovaná čpavková voda je silná zásada. Štípanec hned natřel s ohromujícím efektem - jednou mi předvedl dva kousance, jeden nechal, druhý natřel. Fungovalo to bezvadně.
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...díky chlapáci za typy,já jsem si s tím nějak poradil,tydlencty věci s bramborou,octem,cibulí atd.atd znám...mám doma i aloe,propolis a nějaký další tinktury...jsem chtěl jen ukázat že to hnusí jiným stylem než od včely...na včelu dávám ocet,propolis a jak něco svědí nebo topí koupu v chlapici,ale to j většinou nějakej otok.
Ještě pro zasmání jakej je člověk blb nepoučitelnej...občas si zubama vytrhnu takovej ten ksindl-cancour co se udělá na prstech hnedle vedle nehtu nevím jak to nazvat něco jako záděra ale je to z boku. Ten den vpohodě ale druhej den prst jak rosnička a bolest slušná,prstem nic nezmáčknu...no a na to mě právě parádně pomáhá ta chlapice že když to hned vykoupu tak druhej den nic...
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Chlapi, Vy jste na ty komáry, pakomáry, ovády, muchničky a další "létající vysavače" tak zlí... Vždyť je to Vaše vlastní krev Laugh Laugh
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/3/2013
Surg napsal:
Galil - potvrzuju, jeden můj kamarád, kterej i po obyčejným kousnutí ovádem místně otekl jako balón, nosil na krku kapací lahvičku se zředěnou běžnou čpavkovou vodou. Jak to ředil ale nevím - koncentrovaná čpavková voda je silná zásada. Štípanec hned natřel s ohromujícím efektem - jednou mi předvedl dva kousance, jeden nechal, druhý natřel. Fungovalo to bezvadně.

Když jsme byli s bráchou malí kluci, tak nám naše mamka na včelí nebo vosí žihadlo radila cibuli nebo počurat. Většinou to druhé bylo dostupnější a fakt to fungovalo Grin Je pravda, že když mně jedenkrát bodla vosa do očního víčka, tak jsem toto proceduru neabsolvoval Laugh , ale pak jsem otekl tak, že jsem skoro neviděl.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012
Surg napsal:

Ředění tak 1:4-5. Osvědčená věc, zabírá na většinu havěti vč. např. červených chorvatských medúz, proklatě žahavých - osobně odzkoušeno.
Fór je v tom, že molekula čpavku je malá a dobře proniká kůží, takže stačí neutralizovat to biologické svinstvo, co tam včela, vosa a další popř. bodly. A cenově jde o zcela zanedbatelnou položku, zejména v porovnání s různými dovozovými přípravky proti bodnutí.
Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/1/2004
Na žahnutí meduzou pomáhá aplikovat teplo - požahala mě meduza na Elbě taková malá červeně růžová mrška a poradil mi to jeden Elban, teplem se ten toxin rozkládá, proto funguje i to močení ale ne kvůli sloření moči ale kvůli tomu že je to nejrychleji dostupný zdroj tepla, a taky přiložení sluníčkem rozehřátého kamene nebo plážového písku a slunit. Na komáří kousnutí prý nahřát nad plamenem lžičku a přiložit. Tedy stejný princim na bázi fyziky a ne chemie. Naopak pokud je člověk sině požahán kopřivou pak sluníčku nebo teplu nevystavovat, jed kopřivy kterým se brání hlavně proti hmyzu se aktivuje až slunečním zářením. Před 25 lety jsem v oddíle BVU skládal 3 orlí pera a součástí těch bylo v plavkách se v kopřivách válet a následně se nechat kopřivama po celém těle nechat promrskat. Dost mi tahle znalost tenkrát pomohlaHappy
"To ale není spravedlivé!" vykřikl zoufale Mort. "Není spravedlnost, jsem jenom já...." odvětil Smrť
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/8/2012

Souhlas. Úplně jsem na to zapomněl. Jednou jsem v metrové hloubce v Itálii (v písku!) šlápl na rybu s jedovým ostnem v ocasní ploutvi a opravdu silnou bolest mi plavčice léčila lavorem plným horké vody ze stroje na výrobu espressa. Do hodiny bylo po bolesti. A to prý s tím lidé mají trable několik dní, noha jim celá oteče atd.
P.S.: Jo a čpavkovou vodu jsem s sebou neměl neb jsem žádnou takovou potvoru na písčité italské pláži neočekával...
Rovná daň je je kompromisně solidární (kdo víc vydělá, víc odvede), kdežto progresivní daň je jen zlodějina.
Závist je sestra vlastní neschopnosti.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Jezevec napsal:
Mr. Smith napsal:
Posláno: 20. července 2015 22:57:54
Vážení sorry ale... neobsazujou nás znova rusáci? jsem pár metrů od letiště a už hodinu tady sedá vrtulník jeden za druhým, tak jen abych věděl jestli není čas sundat Buffalo Billovi širák aby zas dělal lenina.....

Asi se fakt něco dějeOh No , protože dnes dva spolupracovníci nezávisle na sobě tvrdili, že včera viděli tohle. Jeden dokonce tvrdí, že mu to letělo kolem baráku jen pár metrů nad zemíShocked .

https://en.wikipedia.org/wiki/Bell_Boeing_V-22_Osprey
https://www.youtube.com/watch?v=hUNJTAybCQQ

Já Osprey viděl před pár dny nízko nad Brnem, ta silueta je nezaměnitelná...a dnes nám nad Petrovem zaburácely dva proudové motory pod plynem (ty stroje jsem už viděl jen zezadu, takže nevím co to bylo) a vzápětí Hind a dvě Mi17 - co se sakra děje..?
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
McBarbar napsal:
...co se sakra děje..?

Na Radiožurnálu před chvílí povídali něco o slavnostním vyřazování absolventů Vojenské akademie a s tím spojenými průlety nad městem.Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/5/2011
Tak to pak jo Happy To mohli aspoň vrtulníci vlekat nějakou slavnostní zástavu, takhle aby se člověk bál :D
Chcete mít nůž neustále ostrý? Krájejte si s ním denně habanero!
Po kapsách: Kershaw Ener-G, SRM S601, GT Sigma
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
:Ahojte,povím Vám příběh o tom,kterak může nůž cestovat.NoNoNo Byl jsem pár dní na jednom zálesáckém táboře v Jižních Čechách,kde jsem se,mimo jiné, snažil naučit ty "haranty" něco o nožích a jejich ostření.Happy Jednoho večera za mnou přišel klučík s provinilým výrazem a pravil "Kajku,tohle jsem našel v h----ch v latrině,ale už jsem ho v rybníce umyl,aby moc nesmrděl"Oh No Byl to klasický "zavazák" od Mikovu v pouzdře,výroba tak ze sedmdesátých let.Společně jsme ho desinfikovali ,aby se dal bez obav vzít do ruky.Pak jsme ho naostřili,neboť byl tupý,jak p---l- Druhý den jsme se počali shánět po majiteli. Hlásil se k němu jeden z vedoucích,který ho momentálně nepostrádal,protože měl těch nožů vícConfused Ptal se,kde jsme ho našli a když se to dozvěděl,tak se hluboce zamyslel a pravil "No já jsem ho půjčil na krájení dortu (jeden z účastníků měl narozeniny a kuchaři se vytáhli) a od té doby jsem ho neviděl,tak to ho asi někdo spolk a pak ho v...l "Laugh .K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Nedavno jsem tu nekde videl video o moznych zpusobech zadrzovani vody v krajine. Nevzpomenete si nekdo kde to bylo?
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Tohle?
http://knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=5097&p=360

(je to ve spodní části stránky)
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Ano, to je ono, dekuji.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/22/2014
tak v tom hicu přemýšlím, co si poslechnout...a nebyla jiná možnost než "všechno se změní" (já osobně chci momentálně změnu v teplotách)

https://www.youtube.com/watch?v=_vPnqCxIItw

Nejnápadnější známkou vaší civilizace je vaše neodpovědnost
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/4/2012
Cool

mysskyn vložil tyto přílohy:
ježiši_karle.jpg

Nůž získává na kráse jen když ho opravdu používáte.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2013
a kde je fofola ? Laugh Ok
Nejsou žádné velké věci, jsou jen malé krůčky na cestě ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Kdyz jsem si to přečetl tak sem se málem pochcal smíchyLaugh Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

Rybář sedí u řeky, vedle sebe na papíru kus špeku.
Kolem jdou dva cikáni a ten špek mu ukradnou.
Za hodinu jdou zpátky.... "Tak co gadžo, berou,berou?"
" Jo, jde to, ale budu muset končit, měl jsem tady kus špeku
a někdo mě ho sebral. Já mám "vlka" jako prase, tak si tim
špekem občas protáhnu prdel a bez něj tu nevydržím."
Cikán se nakloní k druhému a šeptá:
"Vidíš ty píčo, já jsem ti říkal že to není hořčice!"
,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:

Pokročilý
tato horka mě čím dál víc lákají k "opáleným" ženám, některé jsou bohužel už po smrti...cesaria evora

https://www.youtube.com/watch?v=dNVrdYGiULM
Posláno:

Pokročilý
tato naštěstí žije...rokia traore

https://www.youtube.com/watch?v=kEHgfwM2kiU
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum