ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
EM
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/21/2008
...ani v těhle hicech na mě teda nejde todlenc modní mámení z pseudoautentických worlmusic hvězd ,který nesměj chybět na žádným fesťáku,kam dorazí z Londýna,Paříže nebo Amstrdamu aby si pinkli na "autentický" nástroje přes našláplou aparatutru po hodinovým zvučení...ale zasejc uznávám že je dost lidí co hnedle poznají jak je to výborný a pěkně si na to zaswingujou a hnedle cítěj ten rytmus savany a karavan a vůni pečeného ugali...
Kousek toho starýho dobrýho zpívání http://www.youtube.com/watch?v=8gO_lxThc1M

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/22/2014
EM napsal:
...ani v těhle hicech na mě teda nejde todlenc modní mámení z pseudoautentických worlmusic hvězd ,který nesměj chybět na žádným fesťáku,kam dorazí z Londýna,Paříže nebo Amstrdamu aby si pinkli na "autentický" nástroje přes našláplou aparatutru po hodinovým zvučení...ale zasejc uznávám že je dost lidí co hnedle poznají jak je to výborný a pěkně si na to zaswingujou a hnedle cítěj ten rytmus savany a karavan...
Kousek toho starýho dobrýho zpívání http://www.youtube.com/watch?v=8gO_lxThc1M

ale o to přece nejde, rokia traore žije trvale ve francii, žila tam i mercedes sosa když v argentině bujel fašizmus, poslouchám hudbu, která se mi líbí, někomu se líbí kabáti, a mám proti tomu protestovat, nebo uvádět věci na pravou míru...
Nejnápadnější známkou vaší civilizace je vaše neodpovědnost
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...každej máme vlastní uši...a na pravou míru uváděj co chceš a kdy chceš...může bejt že někdo touží po podobný osvětě třebas o "blues v úplné nahotě"... jsem poslední kdo by ti bránil ...já nesnáším kopračku a jinej by se v ní koupal,proč pořád tlačit na nějakou povinnou hranou úctu a souznění...můžem bejt trochu odlišný né a možná by se dalo snýst kdyby jsme občas mluvili jak si myslíme...
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2008
Posláno:

Pokročilý
ale já mluvím jak myslím...

https://www.youtube.com/watch?v=TT-KRV-XVgk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/16/2008
Když to je těžký, každej máme svoje ideály.
Já rači hledám u nás. Není nad to, když je zpěvákovi rozumět ani po desíti pivech a eště s vama dá rumaRazz

https://www.youtube.com/watch?v=qs_uIjZm4XQ
" a všichni tam nasávali jak tepláky hozený do potoka "
Hlavně nenápadně, jakože nic!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012

Hezky hraje Applause propracoval to až do Ústí? Nebo tam ho folková porota s něčím tak rychlým nepustila (to píšu schválně protože v Ústí jsem měl z písničkářů pocit, že hrají pořád to samý dokola a mění se jen tónina a interpret)?

Edit: tak tohle mě dostalo, fakt skvěle zahrané Ok

Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2013

Ivan Elsnic vložil tyto přílohy:
11707710_877524905634070_4465746769233791893_n.jpg

Řemeslo braň se, jdu tě . . . . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Tak vážení,

po celodenní pekelné výhni konečně přišel DÉŠŤ !!!!!

Podle topolu v zahradě ho vítr žene do vnitrozemí, tak si ho užijte, sem zatím přichází další skvělá vlna srážek.

:)
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 10/4/2013
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012

Jurajm vložil tyto přílohy:
kamarad.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Vodácké zpravodajství: Všechny řeky v ČR jsou bez problémů sjízdné. Doporučujeme Land Rover, Jeep a nebo jiné SUV. Vyjímkou je řeka Labe, tam vystačíte se Škodou Felicia... Wink

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/5/2012
Vltava se dá i lodí,dneska to šlo,jenom jsou zácpy jako na D1. Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
EM napsal:
...každej máme vlastní uši...a na pravou míru uváděj co chceš a kdy chceš...může bejt že někdo touží po podobný osvětě třebas o "blues v úplné nahotě"... jsem poslední kdo by ti bránil ...já nesnáším kopračku a jinej by se v ní koupal,proč pořád tlačit na nějakou povinnou hranou úctu a souznění...můžem bejt trochu odlišný né a možná by se dalo snýst kdyby jsme občas mluvili jak si myslíme...

Mne spis hlava nebere, ze se nekdo zaregistruje na nozirskej server a jedine, co tam linkuje jsou naky hudebni videa z youtube.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/1/2007
To mě docela pobavilo a zvedlo mi náladu Happy
(a není to hudební!!!)

https://www.youtube.com/watch?v=KjfQ5IGRYDo
Když máš nůž, není to survival, ale kempování ... (výrok připisovaný vojákům britských SAS)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Trochu mě to připomíná hospodskou scénu z dobrodružství 6 trampů Laugh Ok

Jerome - podívej se na příspěvky na vlákně o stockmanech, opinelech a pod. Tam vskutku hudební nejsou. Je tu daleko víc lidí co sem valej vesměs jen vtipy, poznámky a fejcích a nebo jenom prudí a vyvolávají flame kde můžou. Hudba ve volném pokecu snad není nic proti ničemu. Komu se bnelíbí nemusí to přece ani poslouchat ani vůbec otvírat.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/22/2009
Tak urcite, vsak ja na jeho odkazy neklikam...
Posláno:

Pokročilý
JeromeHeretic napsal:
EM napsal:

Mne spis hlava nebere, ze se nekdo zaregistruje na nozirskej server a jedine, co tam linkuje jsou naky hudebni videa z youtube.

hudba je určitě lepší než rasistické rádoby vtipy...tak nějak přestávám chápat o čem je volný pokec, přece snad platí "jeden holky, druhý vdolky", nevím v čem je problém, a teď řeknu co bych asi neměl, zrovna včera jsem vám, kritikům, dal plus karmy v jiných vláknech, mínusy dávám ojediněle pouze v případě hnusného rasismu
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Ale no ták...,Šenone... Fakt bude tak zle...?
Také neklikám na všechny Tvé odkazy,ale nijak mě nedeprimuje,že mám možnost volby...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
- Miláčku, ochutnej tenhle koláč, co jsem upekla podle receptu od sousedky. Co na něj říkáš? Buď upřímný, snesu kritiku...
- Moc se ti povedl, je dobrej, ty tlustá svině... Laugh
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum