ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/22/2014
to horko v práci vám sakra věřím, dělám u firmy, která vyrábí betonovou dlažbu apod., když je 35 stupňů ve stínu, tak zrající beton nám v hale přidá ještě 3-4 stupně, a to jsem letos od 1.března neměl jediný volný den, prostě každý den v práci včetně sobot, nedělí a svátků...nejsou lidiConfused ...asi zdrhnu do pákistánu Laugh
Nejnápadnější známkou vaší civilizace je vaše neodpovědnost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/16/2013
Tak žádná hrůza. 34*C mrGreen
Posláno:

Pokročilý
jo, tady je ten pákistán, pákistánská súfistka při vystoupení v indii

abida parween

https://www.youtube.com/watch?v=7fKXzG7jQFc
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
No nevím jestli si v Pákistánu s tou teplotou polepšíš Laugh
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Ahoj.Máte někdo zkušenost se zrcadlovkou canon 100D?Je to dobrej foťák?
mail-
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2013
No, záleží na co ho chceš..
" Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je Země. " K.Čapek
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
No už ho mám.Chtěl jsem jen vědět zda jsem jeho koupí udělal dobře.Happy
mail-
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Přijde muslim k lékaři a povídá, pane doktore, je mi zle, nemohu spát, nic mě nebaví, pomůžete mi? Ano, pomohu. Vezměte velký kýbl a týden do něj močte a serte. Pak tam přidejte pouchlý kozí sýr a pouchlá vejce, pořádně promíchejte. Nechte 2-3 dny odstát. A pak, po dobu cca tří týdnů každý večer inhalujte alespoň dvě hodiny. Velmi děkuji pane doktore... Za tři týdny muslim přijde a povídá, pane doktore - zázrak! Cítím se výborně, vše mi zase jde.... Co mi vlastně bylo? Ale, to byl pouze stesk po domově.......
Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 1/15/2009
Nedá mi to a musím si vylít srdce:

Safra to je horko! Sad Už několik týdnů kvůli horku nemůžu skoro nic co mě baví (výlety, výšlapy, příroda, atd ...) Jsem línej. Nejhorší léto mého života (zatím, za těch 53 roků). Nemám rád teplo, nemám rád léto (už jsem to tu psal). Cokoliv v létě nad 25 stupňů je pro mě děs a stres!
Mám rád období od října do března. Letos už se na podzim těším jako nikdy dříve.
Letos jsme ani nevybrali dovolenou, v horku by to byl ztracený čas. Volné dny si s potěšením budu vybírat od října do konce zimy. S rodinkou plánujeme nějakou 5-10 dní dovolenou někdy kolem svátků v říjnu. Asi do Českého Švýcarska.
Happy
:-)
Posláno:

Pokročilý
Hoochie napsal:
No nevím jestli si v Pákistánu s tou teplotou polepšíš Laugh

o teplotu nejde, v pákistánu jsou davy lidí, takže bych tam nemusel každý den šaškovat v práci
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2007
[quote=puschpull]Nedá mi to a musím si vylít srdce:

Safra to je horko! :......
Ted jsem byl 14 dni na vandru v Norsku. Když prazilo slunce bylo 25 st., když zašlo bylo 22st a když pršelo 18-20 st.. Tak tomu říkám fajn letni počasí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2013
puschpull napsal:
Nedá mi to a musím si vylít srdce:

Safra to je horko! Sad Už několik týdnů kvůli horku nemůžu skoro nic co mě baví (výlety, výšlapy, příroda, atd ...) Jsem línej. Nejhorší léto mého života (zatím, za těch 53 roků). Nemám rád teplo, nemám rád léto (už jsem to tu psal). Cokoliv v létě nad 25 stupňů je pro mě děs a stres!
Mám rád období od října do března. Letos už se na podzim těším jako nikdy dříve.
Letos jsme ani nevybrali dovolenou, v horku by to byl ztracený čas. Volné dny si s potěšením budu vybírat od října do konce zimy. S rodinkou plánujeme nějakou 5-10 dní dovolenou někdy kolem svátků v říjnu. Asi do Českého Švýcarska.
Happy

To mne těší, že nás v tom jede víc. Naprosto s Tebou souhlasím. Jen s tím rozdílem, že my máme po dovolené. Ale stejně - snažili jsme se, aby i přes ty ubíjející okolnosti, jsme si užili, co se dá. Byla to facha, ale alspoň jsme něco urvali ! ( podzim je kolem Hřenska a Brtníků nádhernej ! )
Řemeslo braň se, jdu tě . . . . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
shannon.hoon napsal:
to horko v práci vám sakra věřím, dělám u firmy, která vyrábí betonovou dlažbu apod., když je 35 stupňů ve stínu, tak zrající beton nám v hale přidá ještě 3-4 stupně, a to jsem letos od 1.března neměl jediný volný den, prostě každý den v práci včetně sobot, nedělí a svátků...nejsou lidiConfused ...asi zdrhnu do pákistánu Laugh
No ale toto je absolutní ignorace zákoníku práce ze strany zaměstnavatele-to kapitalistoj nevadí,že nepodáš výkon ,můžeš zkolabovat.....no vono když bude průser tak to stejně hodí na tebe.Za co může ta práce stát dělat 7 dní v týdnuOh No
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Cive a co my živnostníci? V dílně padesát stupňů a na pracovní dobu se už vůbec nehraje Laugh Laugh Laugh Laugh
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
No jo tam to je taky docela mazec....soused je tesař co dělá na sebe a jak říkal ,kdyby se zranil a nebo v sezoně onemocněl tak je to v pr...i.Sad.Na druhou stranu je tam jedna výhoda,že nemusíš poslouchat šéfa ,který většinou nebývá člověk na svém místě a rozhoduješ si sám...Znám taky spoustu lidí co živnost zkusily a nevyšlo to a vrátily se do fabriky jako zaměstnanci.
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007

"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Ahojte,usmějme se ,hop hej.Happy Ono proklínané počasí pochopilo zákonitosti "demogracyje" a tudíž si dělá,v rámci imaginární svobody,co chce.KO Jóóó to za koministů jsme poručili i větru ,déšť samozřejmě nevyjímaje.Oh No Stýská se Vám ?NoNoNo Mně ne.Beating K(nevyhovuje-li příspěvek nastaveným parametrům PPP,pak prosím o smazání).Applause Howgh.K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/21/2009
Tvl, fejkovej nůž, boty, bunda, hodinky... to už jsem si zvyknul. Ale tohle?

Krátký shrnutí pro ty, co si to případně anglicky nepřečtou:
Fotograf si koupil novej Nikon D7000, 14 měsíců s ním normálně spokojeně fotil, pak ho poslal do servisu, a tam se dozvěděl, že koupil fake.

No a pro ty, co tvrdí, že není možný, aby jedna fabrika na stejný výrobní lince jela přes den originály pro třeba Chrise Reeva a v noci fejky pro Aliexpress: foťák byl skutečně Nikon D7000 se vším všudy, všechno bylo v pořádku - až na neexistující a jinak vyražený sériový číslo.

zbynek vložil tyto přílohy:
DSC_1263.jpg.jpg

Nemusíš trefit, stačí, když se poserou. (Jakov Ščukin)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/28/2014
Panove prosim vas, jak je to se zalozenim galerie? Muzu si ji zalozit sam? Ja vim ze moje tvorba neni zadnej zazrak, ale nejak mi blbne HDD v compu, tak sem si rikal ze by nebylo spatny si nekde "zvecnit" svoje pokusy, a zaroven bych sem mohl odkazovat i kamarady kteri se zajimaj o pokroky Happy
PS. Omlouvam se hacky, pisu z telefonu a na nem je to otrava Evil
Když se kácí pes, tak lítaji řízky.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Založit si ji můžeš sám.
Nahoře je obdelník s ,,Nové téma'' na něj klikneš a objeví se ti okno kde napíšeš název své galerie a něco málo o sobě a můžeš vkládat fotky.
,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum