ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 2/22/2014
Michal.Vl napsal:
shannon.hoon napsal:
to horko v práci vám sakra věřím, dělám u firmy, která vyrábí betonovou dlažbu apod., když je 35 stupňů ve stínu, tak zrající beton nám v hale přidá ještě 3-4 stupně, a to jsem letos od 1.března neměl jediný volný den, prostě každý den v práci včetně sobot, nedělí a svátků...nejsou lidiConfused ...asi zdrhnu do pákistánu Laugh
No ale toto je absolutní ignorace zákoníku práce ze strany zaměstnavatele-to kapitalistoj nevadí,že nepodáš výkon ,můžeš zkolabovat.....no vono když bude průser tak to stejně hodí na tebe.Za co může ta práce stát dělat 7 dní v týdnuOh No

vrátil jsem se domů z noční směny a trochu jsem počítal, tak poslední volný den jsem měl 22.února a po spočtení hodin jsem zjistil, že mám od té doby až k dnešku odpracováno dokonce o 5 dnů víc než je v kalendáři (počítám 8 hodin na den).....nechci dělat machra ani urážet, ale myslím si, že živnostník aspoň nemusí dodržovat nějaké časy příchodu a odchodu, na straně druhé si sám musí shánět kšefty, takže prašť jak uhoď...kdo si chce slušně žít, potřebuje k tomu peníze, kurva já peníze mám, ale nežiju a tu je další problém, vedení firmy každou mezeru v sestavě doplní ukrajincem, nejsou to žádní blbci a navíc, když doma mají úplný hovno, jsou ochotni pracovat DÉLE než já....tak to zhodnotím takto, mám peníze a z života hovno, nebo začnu žít, ale nebude z čeho, budu mít hovno............

poslední můj příspěvek na toto téma
Nejnápadnější známkou vaší civilizace je vaše neodpovědnost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Pekná a šikovná Angelina Wink https://www.youtube.com/watch?v=uDyvfRNQ9Sw
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
Ahoj páni nožomilové, jedete někdo na MOhelnický Dostavník?
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
shannon.hoon napsal:
Michal.Vl napsal:
shannon.hoon napsal:
to horko v práci vám sakra věřím, dělám u firmy, která vyrábí betonovou dlažbu apod., když je 35 stupňů ve stínu, tak zrající beton nám v hale přidá ještě 3-4 stupně, a to jsem letos od 1.března neměl jediný volný den, prostě každý den v práci včetně sobot, nedělí a svátků...nejsou lidiConfused ...asi zdrhnu do pákistánu Laugh
No ale toto je absolutní ignorace zákoníku práce ze strany zaměstnavatele-to kapitalistoj nevadí,že nepodáš výkon ,můžeš zkolabovat.....no vono když bude průser tak to stejně hodí na tebe.Za co může ta práce stát dělat 7 dní v týdnuOh No

vedení firmy každou mezeru v sestavě doplní ukrajincem, nejsou to žádní blbci

poslední můj příspěvek na toto téma
JO Ukrajinci jsou skvělý ,zodpovědní pracovníci a radost s nimi pracovat někde na stavbě Oh No -asi nepracuji u té správné firmy Sad
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
Zdar vespolek,

upřímně doznávám, že jsem zas jednou zhnusen... Na idnes je rozhovor s Hlohem, celkem fajn, odkaz je v jeho vlákně, tak to tu už kopírovat nebudu.
Ale proč píšu: já idiot jsem se podíval na příspěvky v diskusi k článku. Beating
Názory tam prezentované jsou tak ... [nemám slov] ..., že bych se snad styděl za to, že pocházím z české kotliny. To je tak úúúúžasnej pocit, že žijete v zemi, kde skorem každej, doslova skoro každej, je expert na všechno a ke všemu se umí vyjádřit. red face
No, jsem rád (a věřte, že to nemyslím nijak ironicky), že aspoň tady je většina debat o několik úrovní jinde.
Kdyby to, co se občas vyjadřuje na webu, měl být reprezentativní vzorek obyvatelstva, nejsem si jist, jestli by emigrace nebyla lepší řešení...

Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Nic si z toho nedělej, všichni všechno umí líp Happy Jak Jardu znám, tak jemu je to u "tam kam slunce nesvítí" Laugh Kdo se obtěžuje na výstavy nebo za Jardou do dílny, ten ví Wink Ok
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/13/2013
Nejsmutnější na těch diskutérech je jednoduše to, že mají volební právo...
" Člověk ještě není dost dokonalý ani dost slušný, aby měl právo žít na něčem tak krásném, jako je Země. " K.Čapek
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
yarr napsal:

..., že bych se snad styděl za to, že pocházím z české kotliny. To je tak úúúúžasnej pocit, že žijete v zemi,

...ale tohle povídání o kotlině,stydění se za ní Surprised mě přide že to teď zní zbytečně ze všech stran...pořád každej říká "v týhle zemi" a skoro nikdo neřekne " v naší zemi"...je to sice taková blbůstka,ale to že někdo plácá píčoviny na webu by s tebou nemělo zasejc tolik mávat aby z toho byl zákys pro celou kotlinu...
Tady to bejvalo kdysivá taky dost jiný...teď každej den na titulce posraný vlákno o čínskejch zavírácích a ještě posranější propagační oddělení falsifikátů a nevadí to (nesmí vadit). Jako pouhej plkač to klidně koušu jak to je,ale že to nevadí těm co se snažej něco vypotit je pro mě záhada.Ještě chybějí čínské pevné nože a trochu pochvalných recenzí a pomlaskávání ...
Každej ať si myslí jak chce ale já si myslím že se děje trochu chyba když si nalháváme že jde jen o "varovací" informace u těch adidos nožů...ale to už kecám možá víc než je volno
PS:...toto nejni žádnej návrh ke změnám,je to jen podotek k té úrovni...ani želva si už netroufne říci slovo prdel...je to na "dobrý" cestě... alelujah
"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Tak to momento! Oprava ťyskové chibi: " Jak Jardu znám tak jemu je to u prdele" Happy
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
No někteří v té diskusi teda melou takový sračky, že bych jim s chutí nakopal prdele ze předu. Jen vypíchnu co mě nejvíc dostalo:
1. Tradiční český řemeslník vypadá jak bezdomovec? - Takže chlapi oholit a kovat v obleku.
2. Nůž s tvrdostí čepele 40 HRC snese tvrdé zacházení? - Hahaha, děláte to všichni špatně.
3. Rybička vypadá líp? - No, tak to sice ostře nesouhlasím, ale to už je věc osobního (ne)vkusu.
4. Ctít psát na někoho kritiku a přitom nezvládnout napsat alespoň 2 řádky bez pravopisné chyby..... - To vypovídá dost samo o sobě.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
želva napsal:
Tak to momento! Oprava ťyskové chibi: " Jak Jardu znám tak jemu je to u prdele" Happy

Od Hloha mam noz len jeden, ale myslim, ze mozem s vyssie napisanym plne suhlasit. Ok .
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/22/2007
Hoochie napsal:
No někteří v té diskusi teda melou takový sračky, že bych jim s chutí nakopal prdele ze předu. Jen vypíchnu co mě nejvíc dostalo:
1. Tradiční český řemeslník vypadá jak bezdomovec? - Takže chlapi oholit a kovat v obleku.
2. Nůž s tvrdostí čepele 40 HRC snese tvrdé zacházení? - Hahaha, děláte to všichni špatně.
3. Rybička vypadá líp? - No, tak to sice ostře nesouhlasím, ale to už je věc osobního (ne)vkusu.
4. Ctít psát na někoho kritiku a přitom nezvládnout napsat alespoň 2 řádky bez pravopisné chyby..... - To vypovídá dost samo o sobě.

To mne sa viac pacila odpoved, na otazku preco nema mobil.
"There are three kinds of lies: lies, damned lies, and statistics."
P.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2005
Happy

P. vložil tyto přílohy:
DSCF3778.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Hloží nože jsou boží, ať si kdo chce jak chce kváká...Grin
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 1/20/2012
Lenon napsal:

To není jen problém tohoto článku. Diskutující jsou zvláštní sorta, která má potřebu se vyjadřovat k čemukoliv. Zkuste se podívat na diskusi pod jakýmkoliv článkem na idnes a pochopíte. Kombinace svobody slova a anonymity je smrtící směs.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
Křižo: alespon na oponenturu, add bod 1... osobně si myslím že by člověk měl mít štábní kulturu, i když pěstuje prasata..
oholen, umyt za ušima 1x denně minimálně.. a zametat kdekoli 1x týdně .. (dilna, obývák, stáj..)

to jediný mi na tom vadilo... aneb jak říká jedna kamarádka - Hlavní je u toho dobře vypadat, protože nikdy nevíšHappy

ne vážně, já bordel neuznávám ... nemusí mít dílnu vypiglovanou -2x denně, ale zase .....
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/14/2008
Prófa napsal:
Lenon napsal:

To není jen problém tohoto článku. Diskutující jsou zvláštní sorta, která má potřebu se vyjadřovat k čemukoliv. Zkuste se podívat na diskusi pod jakýmkoliv článkem na idnes a pochopíte. Kombinace svobody slova a anonymity je smrtící směs.

To snad nemyslíš Vážně.Surprised
Anonymita ani svoboda slova tu už dávno nejsou.
Stačil mi případ tykadel či fanouškovské prase s turbanem. Naše demo-demokracie no škoda psát.
Jinak článek byl fajn, ty reakce jsem přestal radši číst.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Hloží jsou boží, bez debaty. A k těm diskuzím - mám smůlu, že dělám povolání, kterému v téhle republice dokonale rozumí asi tak osm miliónů lidí, ministra by mi z fleku mohlo dělat nejméně pět miliónů, tak už jsem si částečně zvykl.
Pěknou reakci v diskuzi na jednoho takového kecálka jsem si uložil (zkráceno, vymazány nepodstatnosti, originál je tady):

Někdy není od věci si o dané problematice alespoň něco málo faktů zjistit dříve, než o tom začnete vypouštět jakési kategorické soudy založené čistě na základě vlastních pocitů.
-
Říká se tomu svoboda slova
-
Proti tomu žádná, je samozřejmě Vaše plná svoboda ze sebe veřejně udělat cokoli je libo. Berte to ode mne jen a pouze jako přátelsky míněnou radu v rámci mé svobody slova.

Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
surgu: sem nevěděl že děláš do IT jako jáHappy každej z fleku blbec mi vysvětlí že to dělám blbě, že ON má synovce co mu to opraví hned..
a když ho pošlu dosynovce tak přizná "že jde od něj"..

Happy

z doktorů uznávám nejvíc veterináře(kterejm to neumírá) protože uměj léčit bez zpětný mluvící vazby.. takže doma se spíš mažu betadynou a olizuju si zraněníHappy aneb "pes ví nejlépe"Happy

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Jednou jsem se od jedné ukrajinky dozvěděl: "Musíš být strašně bohatý, když Ti nemusí záležet na tom, co si kdo myslí a nebo jak vypadáš..." Jo to jsem a Hloh evidentně taky.

Nikdy mě nenapadlo, že by někdo chtěl hodnotit štábní kultůru mojí (nebo kohkoliv jiného) dílny. Ale jo, ať si každý psolouží po libosti. Bordel inspiruje.mrGreen
Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum