ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 9/16/2014
Všem nožomilům a nožomilkám a nožomilčatům klidne svátky a hodně zdraví a krásných nožů v roce 2017. Josef
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/16/2014
Samurai napsal:
Pospo, zbytečné gesto, Jakubíka nepředěláš..

To máš pravdu....ale zato má hezkou fotku na fóru...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2013
Delewar napsal:
Až vianočné zvony zazvonia,
ihličie Vám doma zavonia,
zahoďte všetky trápenia a starosti,
užite si sviatky v šťastí a radosti.

Nech stromček zapáli svetlo v nás.
Nech sviečka vyčarí úsmev zas.
Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás,
želám Vám Vianoc šťastný čas.

Toho pána na obrázku - toho jsem poznal ! Wink Je to pastor z Little Fort !
Řemeslo braň se, jdu tě . . . . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Koncem roku jsem do toho stihl konečně praštit. Přejeme celému KNIFU a obzvlášť Grin všem přátelům RADOSTNÉ VÁNOCE a ŠTĚSTÍ v novém roce 2017!

OldaS vložil tyto přílohy:
334_D3S6262_cs6_sRGB.jpg.jpg

Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Prajem všetkým pokojné Vianoce v kruhu rodiny,pod stromčekom kopec zdravia a samozrejme aj "ostré " darčeky Wink
Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/23/2008
No, když už se tu poměrně často objevují informace o tom kdo zemřel, co si připomenout NĚKOHO, kdo se dnes narodil...

Lemmy Admire
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009

Michal.Vl vložil tyto přílohy:
winter_landscape_636634_960_720.jpg.jpg

To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 12/12/2014
Strašne dlho som tu nebol a už som to naozaj potreboval. Ďakujem Vám všetkým a prajem Vám,aj Vašim blízkym pokojné prežitie Vianočných sviatkov a do Nového roku predovšetkým pevné zdravie.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/9/2009
Netopyrr napsal:
Samurai napsal:
Pospo, zbytečné gesto, Jakubíka nepředěláš..

To máš pravdu....ale zato má hezkou fotku na fóru...

pan inženýr má taky pěknou v sekci Kulinářský koutek, ze včéra, takhle si ten kekel přesně představujuRazz
ukaž mi co jíš a já ti řeknu jaký jsimrGreen
Bratr mající oporu v bratru je jako opevněné město.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/10/2010
Pratele, kamaradi
preji Vam vsem pohodove klidne Vanoce a do noveho roku zdravi jako kotevni retez...
Dekuji za moznost byt tady s vami...
Honza
"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...koukám na to a pořád mi na tom něco nesedělo, tak sem to cvaknul...Surprised

EM vložil tyto přílohy:
DSC_5997.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2015
Myslím, že krásnej příklad, jak by se k sobě, aspoň tedy o Vánocích, měli chovat správný chlapi, i když za normálních okolností, bohužel, stojí na opačné straně barikády..

Příměří na bojišti. Napříč všem hrůzám války se roku roku 1914 odehrálo na západní frontě úžasné svědectví o lidském porozumění...

https://www.stream.cz/slavnedny/10015483-den-kdy-vyvrcholilo-vanocni-primeri-25-12-1914
Když se pravda neřekne celá stává se lží. A právě o to emeritním estébákům jde. Z bílé udělat černou a z černé bílou.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Ivan Elsnic napsal:
Delewar napsal:
Až vianočné zvony zazvonia,
ihličie Vám doma zavonia,
zahoďte všetky trápenia a starosti,
užite si sviatky v šťastí a radosti.

Nech stromček zapáli svetlo v nás.
Nech sviečka vyčarí úsmev zas.
Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás,
želám Vám Vianoc šťastný čas.

Toho pána na obrázku - toho jsem poznal ! Wink Je to pastor z Little Fort !

Skoro, ten by sa zišiel v mnohých smeroch dnes.
Pekné Vianoce, Ivan.Ok
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feyman
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/29/2009
Pospa napsal:
Plesumberk- stěžuješ i na křížovou výpravu, na to že tě tu napříč vlákny lidé obviňují, že jsi někdo jiný atd. Přitom se schováváš za anonymitu. Spousta lidí, pokud zde chce obchodovat, nebo se zapojit do testu nožů, řekne minimálně svoje jméno! Pro klid tvůj i poklidnou vánoční atmosféru zde, jsi ochoten udělat během 10 minut to co já??? Máš na to koule? A bude klid a hezké svátky pro všechny...
Já jsem Jiří Pospíšil

Pospa:Jirko,nečekej zázraky od člověka co mluví o správných chlapech(i těch z válečného příměří) a sám se chová jako sračka i o vánocích!Teď zas chvíli počká za bukem až se listy otočí Sad
Ale foto si uložím do telefonu aspoň,pro případ že bys mi volal a já se lekl Laugh
Mějte krásné a pohodové....a nežer tolik ať nejsi jako on Wink
Kontakt pouze email,PM ne.Děkuji
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Dušane, ti zmínění chlapi v zákopech měli koule na to jít a ukázat si navzájem svoje ksichty...
no nic.

Hele, jestli nutně potřebuješ fotku volajícího, tak tady máš důstojnější, ať si nedělám ostudu Wink

Pospa vložil tyto přílohy:
miky.jpg
miky2.jpg.jpg

chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Ukládám....pro tohohle týpka jsi byl totiž v pozdějším věku borecOk Laugh Laugh Laugh

Dudulik vložil tyto přílohy:
P1010011x.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/12/2015
Tak tím se mnohé vysvětlilo. Jak vidno, pánové kromě velkých virtuálních koulí(pro méně chápající respektive pro ty, kdož nechtějí chápat, Pos.. a Dudu... a řada dalších z VČB) mají zřejmě mnoho společného. Ale přesto, nebo možná právě proto nehodlám přijmout jejich pravidla boje tak typická pro virtuální svět. (hnidopich by možná řekl estébácká pravidla)

Jinak jsem v těchto svátečních dnech zaslechl mnoho výroků nutících k zamyšlení:

Z východu kromě tří králů nikdy nepřišlo nic dobrého. (netušil jsem jak je ten východ blízko a moc tomu nevěřím, znám tam hodně slušných lidí)
Vrabci létají v hejnu, orel sám. Orel much nelapá. (to vím už dávno, snažím se podle toho jednat)
Lev je schopen zaútočit sám. Hyeny pouze ve smečce. (to jsem také věděl a bylo mi to během posledních dnů potvrzeno)
Než někoho odsoudíš zkus chodit pár dnů v jeho botách. (tohle rčení je pro hodně lidí absolutně neuchopitelné)
Prase bojující po napadení samo za sebe je lepší než prase, kterého napadlo a ještě se u toho zaštiťuje větším prasetem. (s tím snad nelze nesouhlasit)
Řekni mi co nemůžeš jíst a já ti řeknu, které orgány ti selhávají a jakými nemocemi trpíš, a nebo, že neumíš vydělat dostatek peněz. (hezká alternativa ke rčení "řekni mi co jíš a já ti řeknu jaký jsi")

A také jsem viděl zajímavý dokument o kočce, která mluví cizím jazykem. Kromě mňoukání umí i štěkat. Vskutku zajímavé Vánoce.

Dobrou noc a přeji všem jen to dobré v roce 2017.Happy Nashledanou v lepších časech. Já zatím počkám někde za bukem na svoji kočičku a vypráším ji kožich tak až se z toho listy obrátí.Laugh

Zbytek viz můj podpis.

Když se pravda neřekne celá stává se lží. A právě o to emeritním estébákům jde. Z bílé udělat černou a z černé bílou.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/23/2016

http://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/289304/sokujici-detaily-boje-kvitove-s-lupicem-slo-ji-o-zivot-mela-nuz-pod-krkem.html

Asi se i vám donesla informace o přepadení Petr Kvitové, které bohužel skončilo vážným zraněním ruky, kvůli kterému si půl roku nezahraje tenis.

Chtěl bych se vás zeptat jakožto lidí, kteří máte s noži zkušenosti - udělala Petra všechno špatně?

Je vůbec částé, aby potyčka s nožem skončila masivním pořezáním prstů na ruce? Údajně měla Petra šahat po čepeli nože holou rukou.

Pokud není člověk skvěle trénován, má se vůbec eLPasu s kudlou nějak bránit nebo spíše jednat stejně jako kdyby měl bouchačku - tj. v klidu splnit agresorovi příkazy, jakožto nejlepší způsob jak si ochránit život a zdraví? Navíc samozřejmě Petře může být skutečně zcela jedno, jestli přijde o majetek za desítky tisíc (na kurtě si vydělala již 0,5 mld. Kč).
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/20/2016
OldaS
Dovolím si pogratulovat k významnemu životnímu rozhodnutí. Přeji dlouhou klidnou společnou cestu životem. Applause Applause Applause

Michal00 vložil tyto přílohy:
003_svatebny_pAuyAny_blahopAuyAny_animace.gif.jpg

Posláno:

Štamgast
Pospa:Ty máš svého mluvčího?Nebo je to jen vítr...?LaughJá měl pocit že jsem psal Tobě?:-O
Ono KSČ není KSČM,stejně jako vůl v létě není volem v zimě...a dotyčný pán není ten kdo jeHappy.A že mluví o stbacích zrovna tento člověk co vyhrožuje po mejlech?Píše že zná bydliště,ví jak vypadají manželky a děti a člověk si má dát na něj pozor?
To vysvětluje všeKO Naštěstí to není pan tajný jak si myslí,není to pan dokonalý jak se snaží podsouvat lidem ...ale prostě je prase!!!Vlastně lev jako obět smečky Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum