ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
P.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/11/2005
kono68 napsal:
...jak se k nám tenhle telefon dostal a odkud,tak bych mu byl moc vděčnej...

První "nástřel", ničím nepodložená úvaha - mohlo by se jednat o kořist našich legionářů z Ruska...(?)Wink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Koníku, koukni sem. V posledním řádku dole ("Yet similar field telephone of Japanese make...") proklikni všechny tři odkazy - je tam i schéma...
Že to je ještě z carské doby, o tom svědčí nápis "поставщикъ" (dodavatel), totiž ten tvrdý znak na konci. I já si myslím, že P. má pravdu - legionáři.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/20/2009
...ahoj...chlapi,moc Vám děkuju,tuším,že mi kdysi bylo taky napsáno,že se sem dostal s legionáři,ale když je tam přebírací značení (ten lvíček a číslo 29),tak jich tady muselo být víc?...ne?...posílal jsem to i VHÚ a tam o tom prý nic neví...jinak smekám před Vámi a moc děkuji,tentokrát jsem si už odkaz uložil,oba máte ode mě po karmě (že si za to něco koupíte,že jo) ...ještě jednou díky...kdyby někdo měl originál sluchátko,tak bych to velmi uvítal,nebojte se,nechci to prodat,po mě to zdědí synek a ten ať si s tím dělá co chce,peníze (hotovost) po mě asi nezdědí, to utratím radši sám,pokud se dožiju důchodu...
...kovařina je krásná proto,že z ničeho vznikne něco...
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...tak japak jinde ?...tady je za 24 hodin jiná planeta...obrázek je z podvečera když na chvilku přestalo kidat...nad horama se to jasní,mrzne tak snad to nebude na holinky...kdo drží volant tomu teda nezávidím,ale vajkend bude asi jak od Pepka Lady...

EM vložil tyto přílohy:
DSCN1439.JPG.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
já zas čuměl 1. v Krumlově po mnoha letech na zamrzlou řeku (aspoň částečně) , pamatuju jak sme ve Dvoře chodili po Labi 2 kiláky a dneska mi to připadá utopický jako máloco
SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/4/2009
EM: v Jihlave to same. Za posledni 2 dny nasnezilo snad 40 cisel. Konecne poradna zima. A hlavne neprestava.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2007
Včera v sedm večer... A přes noc trochu připadlo, dle předpovědi ještě do zítra trochu přibyde. Pro člověka, co celý život prožil v Hradci a v Praze je to osvěžující změna... Zatím Laugh.

Tyler vložil tyto přílohy:
2017_01_04_07_56_41.jpg.jpg

"Thin is sharp."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/10/2014
... nevím jak teď, ale včera jsem jel ve 14 z Prahy do Pardubic. Od Prahy na úroveň Chlumce jasno a zelený pole a teprve od Chlumce do Pardubic byl vidět alespoň bílý poprašek na polích Happy Ve 20 přepadla Pardubice vánice, ale byl z toho zase slabý poprašek Sad
Přes noc se mi zdálo, že ani nemrzlo.... až k ránu - musel jsem škrábat auto, ale pouhý 3st.
KONTAKT POUZE PŘES EMAIL! Ten se mi stahuje do mobilu a mohu odpovědět, dík za pochopení.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/2/2008
Myslím, že je čas na tento příběhHappy

Jak jsem se přestěhoval do Krkonoš:

15. srpna
Konečně jsem sehnal vytoužený domek v Krkonoších a prodal nehezký panelákový byt ve špinavé Praze.
12. října
Přestěhovali jsme se do našeho nového domu v Krkonoších. Bože jak je zde krásně! Už se nemůžu dočkat až majestátné horské vrcholy pokryje sníh. Kolem prostorného domu máme nádhernou zahradu.
20. října
Krkonoše jsou tím nejkrásnějším místem na zemi. Podnikli jsme malý výlet do okolí a přitom jsme viděli několik jelenů a zajíců. Jak byli nádherní. Zdá se mi, že jelen je jedno z nejúžasnějších zvířat na zemi. A ti zajíci tak krásně panáčkovali. Brzy však začne lovecká sezóna. Nechápu, jak někdo může zabít něco tak nádherného. Doufám, že už brzy začne sněžit.
20. listopadu
Minulou noc krásně sněžilo. Probudil jsem se a vše bylo pod jiskřivou sněžnou pokrývkou. Krása jak na vánočním pohledu. Proházel jsem příjezdovou cestu, cestičky okolo domku a uspořádali jsme rodinnou koulovačku. Potom projel sněžný pluh a musel jsem znovu proházet příjezdovou cestu. Prostě to tady miluji.
25. listopadu
Minulou noc připadl další bílý sníh. Sněžný pluh zopakoval žertík s příjezdovou cestou. Nevadí, během chvilky jsem ji znovu proházel, přestože to pěkně udusal.
2. prosince
Další sníh napadl minulou noc. Kvůli zahrnuté cestě jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Debilní sněžnej pluh! Navíc přijel až v poledne.
3. prosince
Opět sníh…. zase jsem se nedostal do práce. Jsem úplně vyčerpán prohazováním. Ten blbej pluh se ani neukázal.
4. prosince
Konečné přijel ten zavšivenej pluh a nechal mi na příjezdové cestě náklaďák toho bílýho svinstva.
7. prosince
Včera napadlo ještě víc těch bílejch s*aček. Mám na rukou puchýře od lopaty. Jsem přesvědčený, že sněžnej pluh čeká někde za rohem, dokud neproházím cestu. Hajzl jeden.
10. prosince
Sypač posypal cestu škvárou, konečně se dá po ní jezdit. Nechápu ale, že s ní tak šetřil.
15. prosince
Ti svině zajíci nám ožrali všechny stromky na zahrádce.
25. prosince
Tak tedy veselé Vánoce. Včera napadlo ještě víc toho podělanýho sněhu. Jestli jednou dostanu do ruky toho zmetka, co řídí ten sněžnej pluh, tak ho nakopu rovnou do p*dele! Nechápu, proč prostě na tu zas*anou silnici nenasypou víc soli, aby rozpustila všecek ten sajrajt.
27. prosince
Zase napadl vagón těch bílejch s*aček. Už tři dny jsem nevystrčil rypák s výjimkou prohazování příjezdové cesty pokaždé, když projel pluh. Nakonec i pluh uvázl v závěji a ten ksindl řidič si přišel vypůjčit moji lopatu. Řekl jsem mu že jsem jich už zlámal šest, když jsem prohazoval zahrnutou příjezdovou cestu a pak sem do něj mlátil tou sedmou, až se dal na útěk.
28. prosince
Konečně jsem se dostal z baráku. Odstranil jsem to bílý svinstvo a vydal se do obchodu pro nějaké jídlo. Při zpáteční cestě mi vběhl do cesty jelen a už se to nedalo ubrzdit. Mám škodu na autě za 50 tisíc. Ty idiotský bestie by měli postřílet. Nevím, proč je ti lovci nevymlátili během sezóny všechny.
10. března
Odvezl jsem auto do servisu ve městě. Člověk by nevěřil jak může za jednu zimu zrezivět od ty debilní soli, co s tím ty hovada sypou tu silnici.
15.března
Uklízím haldy škváry, které mi tu zanechal ten hnusnej sypač.
12. dubna
Odstěhoval jsem se zpátky do Prahy. Bydlíme v útulném panelákovém bytečku. Teď teprve vidím, jak je to nádherné město. Nechápu, jak někdo může žít na horách...
Carpe diem quam minimum credula postero
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/4/2012
Je to z léta, ale taky zajímavé...............Happy

Jurajm vložil tyto přílohy:
rozkos.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/31/2006
já ještě jeden gif EMovi .. náhodně potkáno na netu

SHÁNÍM CHCÍPLÝ PLAZY KE ZPRACOVÁNÍ KŮŽE
... TOMASRUCKER.com ... KOVANYNUZ.cz ...
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
[quote=TRMAN]já ještě jeden gif EMovi .. náhodně potkáno na netu

...pěkná peřina...no trochu mi to natahuje šťávy z bachoru páč házím kolem baráku,házim v rachotě a nebere to konec,dneska několikrák jakože azuro a za moment bílá čína.Nejvíc mě sere ta sračka slaná co vyšplouchnou ze silnice...nový boty samá mapa.Ten prašan je zatím vpohodě...v "jizerkách" jim prej k tomu fučí a to už pak je trochu moc lásky najednou...úplně vidím jak se v tom s bambínama rochňáte...čuňata
A chvilkama ..."na standartu tiše sněží"...

EM vložil tyto přílohy:
Výstřižek.JPG.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
To je Stachelberg? Čerstvá fotka z rozhledny?
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
Tyler napsal:
................Pro člověka, co celý život prožil v Hradci a v Praze je to osvěžující změna... Zatím Laugh.

Tak to mi povídej, Vláďo! Nemáme tu toho sice tolik, ale poctivých dvacet čísel tu je. Silnice jen protažené, takže bílo kam se podíváš. Auto jsem nechal dole na návsi, protože do toho našeho kopce teď vyleze leda traktor. Dvakrát jsem těch padesát metrů včera proházel a dvakrát na to zase deset čísel napadlo. Dneska jsem už prohodil jen jednu kolej a posypal to popelem z krbovek (ještě, že si ho střádám!), abychom se nepřerazili, až poneseme do kontejnerů odpadky. Ale stejně bych to, na rozdíl od té Dušanovy povídky, neměnil za Prahu ani náhodou! Wink

Sidney vložil tyto přílohy:
DSCF4619.jpg.jpg
DSCF4620.jpg.jpg
DSCF4622.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/23/2010
Tyler napsal:
Včera v sedm večer... A přes noc trochu připadlo, dle předpovědi ještě do zítra trochu přibyde. Pro člověka, co celý život prožil v Hradci a v Praze je to osvěžující změna... Zatím Laugh.

To jo, 45 minut jsem odhazoval 2 auta a místo na parkování. Pak projel kolem pluhKO Beating
chybama se člověk učí- BLBEC VLASTNÍMA
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Trocha humoru:

Víte proč letošní rozpočet republiky skončil s takovým přebytkem? No Babiš konečně doplatil, co dlužil na daních...

Wizard vložil tyto přílohy:
Polomacene.jpg
freee_hatefree_humor_fixed___inspirace_by_Znalec.jpg.jpg

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Kdo říká, že jediný člověk nemůže změnit svět, ten nikdy nejedl nedovařeného netopýra
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2006
Sidney napsal:
[quote=Tyler]................Pro člověka, co celý život prožil v Hradci a v Praze je to osvěžující změna... Zatím Laugh.

Tak to mi povídej, Vláďo! Nemáme tu toho sice tolik, ale poctivých dvacet čísel tu je. Silnice jen protažené, takže bílo kam se podíváš. Auto jsem nechal dole na návsi..

Že se Vám do toho montuju a co máš za auto? Já mám Ladu Nivu a zatím jsem se dostal všude (4. rok bydlím v lese). Silnice k nám protaženy nejsou od jistého bodu.....Admire
"Tak jako všechny cesty vedou do Říma....někdy i všechny snahy vedou do prdele...."
Luděk
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Manželkin relax Wink

hidalgo vložil tyto přílohy:
bublina.jpg.jpg

Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 8/31/2016
Možná už je to starý,ale mně se to líbí Grin

p.bronislav vložil tyto přílohy:
DSCN1467.JPG.jpg

"Kdo čte příliš mnoho knih, ten si škodí." Mao Ce-tung, 1964
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
a nebude váhať ju použiť! Happy
Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum