ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/27/2010
Mám na vás takovej dotaz....

na vandru si večer rád dám doutník, cigarety nekouřím.... rád bych si pořídil dýmku... nechci nic extra, jen na příležitostné pokouření právě na vandru u ohně....

můžete mi někdo poradit co pořídit?

Děkuji
Písecká banda
T.O. Rezavá Kudla
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
Módi napsal:

na vandru si večer rád dám doutník, cigarety nekouřím.... rád bych si pořídil dýmku... nechci nic extra, jen na příležitostné pokouření právě na vandru u ohně....

Děkuji
Ahoj,to je trochu na delší povídání.Chutnat Ti to ze začátku nejspíš nebude,ale ......Myslím,že těch "potrefených" je tady na knife určitě dost,mne to zatím drží asi tak čtyřicet let ,ale když oslovíš třeba Hermita,tak Ti možná udá ten správný směr.K.
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Fakt stylovka je hliněnka...Happy mrkni třeba sem.. http://nibowaka.webnode.cz/galerie2/hlinene-dymky-/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
někde by tu měl být odkaz (byl posílán mě Confused ) na web kde si můžeš zakoupit špalík a vše ostatní- prodávaj se tam i "polotovary" - skoro hotové dýmky -(tedy hotové - navrtanej špalík , osazenej troubelí... jen vokrouhat podle vlastního vkusu- to by asi byla na ten vandr nejlepší varianta, ne? Wink stačí vzít ostrou kudlu a menší dlátko párkrát sebou do lesa no a bude fajka jako fík ! to potom musí šmakovat Ok taky to nějakou dobu plánuju... jen... pořád nějak nekouřím Laugh tak holt až budu velkej...
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/27/2010
No já fakt jen výjmečně doutník.... ale tohle by nemuselo být špatný... spíš pro navození takového klídku... prostě placatka, fajfka, oheň a ticho...

a dodělat si sám, to by bylo super.... to zkusím najít...
Písecká banda
T.O. Rezavá Kudla
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Módi napsal:

Děkuji

http://www.dymka.net/bb/viewtopic.php?f=1&t=3247
Happy
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:
Začátečník
Připojený: 11/3/2012
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/17/2006
PF 2014

robjord vložil tyto přílohy:
pf_2014_knife.jpg.jpg

"...proto se nikdy nepřestávej ptát, komu zvoní hrana. Zvoní tobě!..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/5/2012
Dixie napsal:
Fakt stylovka je hliněnka...Happy mrkni třeba sem.. http://nibowaka.webnode.cz/galerie2/hlinene-dymky-/

to je pravda ale za ty roky už jsem zlomil asi 4 Cry
takže hliněná dýmka ano ale nejlíp na to udělat krabičku Laugh
nedělej nic co by neudělal Mirek Dušín
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/15/2009
kamarád si koupil mobil v zastavárně... no ... že to bude mít za jedny peníze i s humornou četbou, to netušil... doporučuji se před začátkem četby posadit... nejlépe i rovnou nalít panáka na "spláchnutí". když člověk krapet zagůglí- příběh dostane další rozměr... jména sedí. mazec je jak pisatel domlouvá koho "položit" a rovnou se i bojí aby se to neprovalilo...a pak ty zprávy nesmaže...
schválně -kolik lidí vygůglí (a za jak dlouho ) odkud "ptáček zpěváček" psal ?
prosím nehádat Cool
http://evilemil.rajce.idnes.cz/2009-04-18_dopisi_olze
Páchejte dobro, bez ohledů co na to říká zákon.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/16/2009
bobedelweiss napsal:
Dixie napsal:

Ahoj,ona hliněnka je nejen stylová,alébrž je z ní i nejlepší pobafání.Rovnat se jí může jen dobře zakouřená meršánka(viz pan Vorel)a nebo s odstupem dobře zadýmená bruyerka.Nectností hliněnky je její křehkost.Ostatně u dýmek je přímá analogie se ženami a to jak s "uvedením do provozu",tak i s běžným "provozem".Je třeba je opečovávat a když se u toho moc"kecá" tak vyhasnou.K
S noži je to jako s lidmi,když jsou tupí,tak to za moc nestojí.N.N.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/5/2012
Přesný !
nedělej nic co by neudělal Mirek Dušín
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/26/2008
Módi napsal:

Děkuji

Hliněnku ani kukuřičku bych nedoporučoval.
Koukni na http://www.etrafika.cz/
Pro začátek Stanislawku nebo Jirsovku. Plus tabáček, dusátko, čističe, filtry....
Dýmka je úžasná záliba a pohoda, ale je prudce nakažlivá, možná víc než nože.
Evropská Unie končí tam, kam dostřelí má brokovnice!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
lotrhou napsal:
kamarád si koupil mobil v zastavárně... no ... že to bude mít za jedny peníze i s humornou četbou, to netušil... doporučuji se před začátkem četby posadit... nejlépe i rovnou nalít panáka na "spláchnutí". když člověk krapet zagůglí- příběh dostane další rozměr... jména sedí. mazec je jak pisatel domlouvá koho "položit" a rovnou se i bojí aby se to neprovalilo...a pak ty zprávy nesmaže...
schválně -kolik lidí vygůglí (a za jak dlouho ) odkud "ptáček zpěváček" psal ?
prosím nehádat Cool
http://evilemil.rajce.idnes.cz/2009-04-18_dopisi_olze

No ty vole, to je silnej tabák. A ty fotky tý "minž" ve finále mě položily na lopatkyLaugh Laugh Laugh Jdu si dát toho paňáka, abych se krapet vzpamatovalmrGreen
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/17/2012
Vážení nožomilové, rád bych Vám všem popřál hezké a klidné svátky, pevné zdraví a spousta času na výlety do přírody....Wink Happy

Dufek vložil tyto přílohy:
PF_2014.jpg

Když máš z něčeho strach, udělej to hned. Odvahu dostaneš později.......
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2012
knajfík napsal:
bobedelweiss napsal:
Dixie napsal:

Ahoj,ona hliněnka je nejen stylová,alébrž je z ní i nejlepší pobafání.Rovnat se jí může jen dobře zakouřená meršánka(viz pan Vorel)a nebo s odstupem dobře zadýmená bruyerka.Nectností hliněnky je její křehkost.Ostatně u dýmek je přímá analogie se ženami a to jak s "uvedením do provozu",tak i s běžným "provozem".Je třeba je opečovávat a když se u toho moc"kecá" tak vyhasnou.K

Já mám tady tuhle hliněnku http://tradingpost.wz.cz/dymky.htm (02) už několik let, už jsem ji i několikrát vypaloval a je bezchybná. Na vandry ji vozím jen tak hozenou do horní kapsy batohu a pořád drží (a ne jak ty 4 předtím co se všechny rozbily mrGreen )a nejlíp mi z ní chutná tabák Luisiana flake.
Lepší dobrý nůž než dvě špatné pistole.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 12/1/2013
hmmm....vite jak vsichni krajeji svyma kudlama jen slaninu a klobasy? tak me jednou napadla takova blbostGrin

houba vložil tyto přílohy:
DSCF1577.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen , Moderátor
Připojený: 6/19/2007
Existují i nože na zeleninu a to dost dlouho....

Hejkal von Sovinec vložil tyto přílohy:
petrž.JPG.jpg
005_petržel_.JPG.jpg

Nejlepší nůž na světě je ten, který si pro sebe vyrobíš vlastnoručně.
Pište mi prosím pouze na mail.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/16/2008
Hoši obě varianty si nadšence najdou. Akorát ta s klobásou je jen naaranžovaná a Hejkal to fakt vyrobilOk
" a všichni tam nasávali jak tepláky hozený do potoka "
Hlavně nenápadně, jakože nic!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/19/2013
houba napsal:
hmmm....vite jak vsichni krajeji svyma kudlama jen slaninu a klobasy? tak me jednou napadla takova blbostGrin

Ještě než by to stihlo něco uříznout tak by to bylo pryč Wink Laugh ... Teda jenom ta ručka samozřejmě Laugh Laugh Laugh
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum