ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Ani jsme se nenadáli a zase je jeden rok za námi. Dobrý nebo špatný... Těžko říci, to už si každý musí zhodnotit sám. Pro mě to byl rok plný událostí, který nedával příliš možností se nudit, ale zároveň dal možnost zastavit se, užít všechno co přinesl a vychutnat si každou jeho chvilku.

Přejeme všem, aby ten následující rok byl rokem plným pohody a štěstí a kdyby snad přinesl něco nepříliš hezkého, aby toho nebylo moc a rychle to pominulo.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok! Helena a Zdenek

Sidney vložil tyto přílohy:
PF_2014.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/2/2013
Vím, že spousty lidí se mnou nebude s tím to PF-kem souhlasit, ale vyjadřuji jen svůj názor, nic víc.
Přesto přeji všem kdo mají rádi přírodu, upřímné jednání a nože jen to nejlepší v příštím roce 2014 to nejlepší. Kasper

kasper vložil tyto přílohy:
02_PF_2014.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2009
Tohle se mi přihodilo poprvé za dvanáct let co prodává, aby si pro koberec někdo přijel s traktorem.
Na první fotce je pouze vlek,protože měl zákazník přečerpaný limit na platební kartě tak si dojel traktorem do Hornbachu vybrat peníze z bankomatu a druhá fotka je již při odjezdu s naloženým kobercem na valníku kde byly ještě zbytky hnoje a vidle na hnůj.Shocked Shocked Laugh Laugh Laugh Laugh Laugh

punta9 vložil tyto přílohy:
IMG_20131222_174806.jpg.jpg
IMG_20131222_175153.jpg.jpg

,,Předstírat hloupost na správném místě je moudrost"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
No vidíš to zemědělci.Možná to měl při cestě .Já se taky někdy se ženou sejdu ve městě když jedu z práce,nákup naházím mezi různej bordel v dodávce (ten tam je proto, že všechno po sobě uklízíme) Nebuď překvapenej tuhle ukazovaly jak borcoj na Tatře vodešlo přední kolo a vyvážil to -jel po třechOk No a takovej nesympatickej policajt to na Nově vyděšeně komentoval , že to je hrozný během své 20leté kariéry nic podobnýho neviděl...Laugh Laugh Laugh Ještě že u nás jsou takovýhle samorosti, jinak bych měl pocit, že nás EU už "sterilovala"Sad
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/14/2008
Trocha,černého vánočního humoruHappy

tenet vložil tyto přílohy:
1483149_793979937295579_514100219_n.jpg.jpg

K vítěztví, vede touha zvítězit
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/18/2009
..všem nožomilům a nožofilům krásné prožití svátků a PF2014.Přeji neustále ostré ostří Vašich hraček,bez potřeby česnekové tinktury a šicích potřeb..Happy Ať se daří...
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/14/2008
Všem příznivcům nožů vše nej nej nej do Nového roku přeje Antoaneto

Antoaneto vložil tyto přílohy:
PF2014.jpg.jpg

Štěstí přeje připraveným.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Přeji všem krásné prožití Vánoc a ať na Vás stromky v lese nevzpomínají jak na tomhle obrázku Happy

Wizard vložil tyto přílohy:
přání.JPG

Co Tě nezabije, to se Tě pokusí zabít znovu...
Multikulturalismus je stejná hovadina jako nacpat všechna zvířata v ZOO do jedné klece
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/19/2010
PF 2014
Do nového roku Vám všetkým prajem silu, zobrať zodpovednosť za život do vlastných rúk. Nespoliehajte sa, že sa o Vás niekto postará. Práce bude menej a problémov viac. Najlepšie zdravotné poistenie bude zdravý životný štýl a najlepšie dôchodkové poistenie dobre vychované deti. Najlepšie sociálne zabezpečenie bude pevná rodina a najlepší ekonomický model spolupráca v regióne, kde žijete. Najlepšou bankou bude pôžička medzi priateľmi, ktorých slovo platí. To, čo niektorí označujú za krízu je transformácia, liečba a očista chorého sveta. Takže, v novom roku hlavu hore! A ostré čepele samozrejme Happy .

Vojto

Kúpim Stay Glow strienky 91mm Victorinox.
EM
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/21/2008
...tak ať je nám dopřáno všeho přiměřeně a ostatním ať přiměřenost umíme dopřát...

EM vložil tyto přílohy:
PF_2014.jpg.jpg

"Nu, tu máš, poutníče, milý ten svět, na nějžs se podívati žádostiv byl."
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 5/21/2012
Prajem všetkým známym aj neznámym, kamarátom a priateľom, ktorých som prostredníctvom knife.cz našiel štastné a veselé prežitie nadchádzajúcich vianočných sviatkov a štastný nový rok 2014

Stano
"všetko je lepšie so slaninou"
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/21/2013
Veselé vánoce a šťastný rok 2014.
mail-
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/19/2008
Prajem všetkým krásne Vianoce a šťastný Nový rok 2014

lacike vložil tyto přílohy:
foto_303.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/18/2012
Prajem veselé a šťastné Vianoce a šťastný Nový rok 2014 všetkým na Knife.cz. Malá chuťovka.

Trainer vložil tyto přílohy:
swiss_choc.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/19/2013
Všem zde na knifu přeji krásné a pohodové prožití svátků, ať na všechny čeká pod stromkem spousty ostrých dárků. A do nového roku hodně zdraví a spoustu nových hraček Happy .
Přeje Thar.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/3/2007
Tak i já..Happy

Dixie vložil tyto přílohy:
Pf_2014.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/17/2013
Už dohára sviečka tohtoročná a znie pieseň vianočná, nech Ježiško zavíta i k Vám a prinesie dary prekrásne: zdravie, lásku a porozumenie.

Krásne Vianoce praje Delewar!
Nie som povinný byť taký, akým by som podľa ostatných mal byť.
je to ich omyl, nie moje zlyhanie. R. P. Feyman
Posláno:
Štamgast
Připojený: 6/10/2013
Happy Krásné vánoční svátky, štěstí, zdraví a spokojenost v příštím roce přeje V.T.

vlanor vložil tyto přílohy:
11.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 10/20/2008
Tak jsme dostavěli vánoční stromeček.
Jsem pragmatik,žádný anetický deprivant,prostě pragmatik s důrazem na systém a prevenci rizik.Předchozí větu moje partnerka interpretuje zkráceně:"je to Grinč".
Jsme spolu 17 let,celou dobu po většinu kalendářního roku vykazuje známky nadprůměrné inteligence.
S vyjímkou Vánoc.
Nepsaná dohoda praví,že iniciativa ve zmíněném období je na ní.Při všech vánočních úkonech totiž podle jejích měřítek nejsem schopen vyzařovat toho pravého ducha.
Vybrala stromek,odnesl jsem ho včera na balkon a dnes že ho nainstalujeme v obýváku.Zde bych rád ocenil,že posledních pár let projevuje snahu koupit stromek,který má dole část kmínku delší než 2 cm k prvnímu rozvětvení.
Ten dnešní sice měl asi 15,nicméně zahnutý v ůhlu 45 stupňů s krásným sukovitým výčnělkem.
Montáž do stojánku:
"to snad zvládneš,ne,se všema těma svejma kudlama?"
"ano,lásko,zvládnu...",snažím se,aby to neznělo sarkasticky,ale stejně vím,že jsem už zase Grinč.
"Tak já to osekám na balkoně"
"Osekej to tady!" odpoví polovička,jinak velmi pořádná a mávnutím ruky přerušuje mojí námitku týkající se souvislostí kolem smoly,podlahy apod.
Ptám se proč máme tak malý stojánek,plechový,cca 100 gramový a k němu 2metrový strom.
"to je ten samej,jako loni přece..." vece na to drahá a já jí radši nepřipoměl,že jsem jí to samé říkal taky už loni.
Zkusím to mazaně z druhého konce :"A proč tedy k němu máme tak velký strom,nestačil by menší?" - "NE,my jsme vždycky měli velký stromek!" - "Nebylo to tím,žes byla ty tenkrát malá?"
Odpovědí je nenávistný pohled,jakého je pouze Grinč hoden....
Za netrpělivého poklepávání její nohy dotahuji aretační šrouby v objímce stojánku a vím co přijde.....A opravdu,kdo by to byl řekl - Nahlásím "hotovo",ona pouští špičku a stromek se poroučí......Grinčova vina,samozřejmě.
Mě neznámým mozkovým pochodem dospívá k názoru,že když rozpustíme větve zatím svázaného stromku,získá tím jmenovaný na stabilitě.Má chabá námitka je vyhodnocena jako nenávist k vánocům a jsem opět Grinč.
Dosáhli jsme pouze toho efektu,že se uvolněním obalové síťky jednak odhalila vnitřní "krása" stromku,ladné křivky,které mou paní donutily vydechnout nadšením a mě konstatovat pouze klasikovo "jasně,symetrie je přeci estetikou blbců" ,no a taky pár kilogramů toho roztomilého uschlého prosmoleného jehličí.........
No a k tomu stromek opět žuchnul.
Jak jsem tam stál se sklopeným zrakem a zavřenou pusou bez výrazu,abych prostě jen nepopudil,nebylo to vyhodnoceno jako snaha o nekažení vánoc,naopak,byla to ode mě podlá sabotáž a tak mě,neschopáka,okamžitě trumfla řešením :"tak ho přivážem" a začala se rozhlížet po stropě......
Věděl jsem,že to přijde,ale opět jsem nebyl připraven tak,jak bych chtěl.......žádný argument neobstojí v souboji s fanatickým nadšením žen užít si vánoce a smést ocelovou pěstí každého,kdo by se opovážil tvrdit,že vrtat v půl desáté večer díru pro hmoždinku do stropu bytovky by nemusel být až tak dobrý nápad.....
Nechala se nakonec obměkčit,slevila nejdříve na zatlučení obrázkového háčku do zdi......ani nevím,jak se mi podařilo poskládat do souvětí veškeré faktory,jako je váha stromku,malá základna stojánku,ale především nesmyslnost navrhovaného řešení v případě,kdy si ze stromku v noci udělají závodní dráhu naši kocouři (což činí každoročně) plus že nosnost toho posranýho háčku je v tahu jiným než svislým směrem nulová .....zkrátka dostal jsem milostivě možnost navrhnout řešení "když seš tak chytrej..."A byl jsem zase Grinč.
Nebudu to natahovat,od začátku jsem věděl,že stromek se dá postavit pouze na jedno místo,kde se dá díky příhodně umístěnému nábytku jakžtakž zafixovat - u mého pracovního stolku.
Nikdo nedocenil fakt,že se tím dobrovolně na celé svátky vzdávám svého jediného azylu s přístupem na net a možností dát si na uši sluchátka a přežít.... ne,jsem totiž Grinč,protože jsem se při následné instalaci svítícího řetězu na zajištěný stromek na chvíli zaculil při vzpomínce,jak se do něj minulý rok zamotala a upadla.
Odešla před chvílí k sousedce.Až se vrátí,teprve začne pořádné zdobení.Je mi útěchou,že letos zvolila klasické koule,po letech minulých,kdy jsme vystřídali různé zábavné alternativy z různých materiálů a mě vždycky stromek přišel jako obětní keř ťuhýka.....nebo něco,na čem visel Odin s těma psama.....Kdyby si ovšem Odin před tím skočil k vietnamcům pro vesele poblikávající vánoční řetěz.......

Hele,jmenuje se to tady Volný pokec,tak se nezlobte,že sem píšu,ale já prostě musim.Klidně mi dejte minus karmu,kdo si myslíte že jsem Grinč....ale já se opravdu snažím.....

Za chvíli se vrátí,nazdobí stromeček a půjdeme spát.....bude to krušná noc,budu v hodinových intervalech vysílán,abych vysvětlil kocourům,že nemají shazovat ozdoby a lézt do větví .....

Tak šťastný a veselý a nashledanou ve foru tak někdy v půlce února,my si totiž z nostalgie necháváme stromečky dokud z nich neopadá snad úplně všechno.......
Siempre es 26.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum