ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec 2013/12 - 2016/12 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/22/2005
Soustrast...nějak to překlepem... Laugh
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
roza napsal:
Tak jsme dostavěli vánoční stromeček.....

Laugh Laugh Laugh : Tož pevné nervy. Tohle by vážně stálo za otištění v nějakém plátku.Ok
Na zdar správné věci ! A nech zhynů všeci zkurvysyni !
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/8/2010
Včera jsem instaloval stromek tchýni.
Dnes jsem instaloval stromek mé matičce.
Zítra instaluji stromek mé manželce.
Pozítří se pojedu podívat na stromek k tchýni.
Popozítří se pojedu podívat na stromek k mé matičce.
Popopopopopoppo se popopojedu popodívat do Bohnic, prý je tam klid.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002
Aby to všechno bylo lepší, přeji Vám všem.

Surg vložil tyto přílohy:
PF_2014.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/14/2007
Roza:Myslim,že v tom rozhodně nejsi sámHappy .Ale je to parádně napsanýOk .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/28/2010
Veľa zdravia,šťastia a lásky všetkým nožomilom sveta Wink
Roza,neboj tie sviatky nejako prežu(i)jeme Grin
P.S.:Aj Santa je pripravený na ťažké časy.....

hidalgo vložil tyto přílohy:
samuraisanta.jpg

Cesta do pekla býva dláždená dobrými úmyslami.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/24/2006
Rozo - a stejně jsou z toho vidět city a pozitivno tak kolemHappy Happy Happy
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem.
Svobodu, spravedlnost nebo meč!!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/27/2009
Roza > neboj vecsina Ta velmi dobre chape o com pises akurat ja nemam doma macky ale inakLaugh
Prajem vsetkym krasne sviatky a vela zdravia
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/10/2012
Rozo dlouho jsem se takhle dobře nezasmál, musel jsem si utírat oči abych mohl číst dál.Laugh Laugh Laugh Mám veškeré oslavy a vánoce obvzláště taky "děsně rád" a taky se snažím to ostaním nekazit, děti dostaly dárečky už včera a já jsem dnes v práci a užívám si vánoční pohodu čtením z nového Kindla.
Přeji všem ať si Vánoce a svátky užíjí tak jak to mají rádi.Wink
Pište mi prosím raději email než PM. Pro ty co jim nestačí kouzelné slovíčko, na PM nereaguju.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Shocked Ježkovo voči.... Shocked Roza to je krásně vyjádřené, snad to přežijem. Držte se kamarádi.Wink

HOMBRE vložil tyto přílohy:
200512221012_prani_vanocni.jpg

Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Možná to není moc k smíchu, ale stojí to za to poslechnout si.
Jinak všem: Špicový Vánoce a betálné nové jár! Happy Zdarec Vakovlk !!!
http://www.youtube.com/watch?v=tB3EkcR65kg
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/10/2010
Pratele, kamaradi,

dekuji Vam vsem za uplynuly rok na tomto webu, opet jsem o par myslenek bohatsi a o par korun chudsi Laugh
At mate vsichni pohodove klidne Vanoce a do noveho roku s pevnym zdravim a alespon s toliko lasky jako mam jak od svejch deti, ktere jsou mym nejvetsim darem...

Honza

yeneek79 vložil tyto přílohy:
IMGP8873.JPG.jpg

"...můžeš bejt blbej jak chceš, ale musíš si umět poradit..."
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2013
Kabík napsal:
Včera jsem instaloval stromek tchýni.
Dnes jsem instaloval stromek mé matičce.
Zítra instaluji stromek mé manželce.
Pozítří se pojedu podívat na stromek k tchýni.
Popozítří se pojedu podívat na stromek k mé matičce.
Popopopopopoppo se popopojedu popodívat do Bohnic, prý je tam klid.

Přátelé, pamatujte na to, že se Ježíšek narodil v chlívku. Takže to nikterak nepřehánějte s vánočním úklidem, atˇ se u Vás cítí jako doma ! Wink

P. S. : Za okny sype se sníh jako kráva,
pokojem zavoní Fernet a tráva.
Oči se klíží, nohy se pletou,
děti zas uvidí maminku sjetou.
Tátovi barví se od krve džíny,
zadek mu natrhla petarda z Číny.

No, konec legrace, jdu na kapra. Vloni jsem ho praštil paličkou, letos budu humální - podržím ho pod vodou a utopím ho. Happy
Řemeslo braň se, jdu tě . . . . . .
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
... Ok ... ROZA ... Ok ...

... VŠEM KRÁSNÉ SVÁTKY ...

HXJOSEF vložil tyto přílohy:
loonapix_1387876969829550203___kopie.jpg.jpg

LIONSTEEL
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/30/2005
Roza, teď jsem se dobře zasmálLaugh Ok . Pravda, trochu přes slzy, právě stavíme stromeček a je nás na to i s vnučkou devět. K tomu pes a čtyři kočky. Stavím já a ostatní radí - kromě vnučky, tý je půl roku, ta se přidá až příští Vánoce...

Tak všem šťastné a veseléHappy
"Židovský stát vznikl v zásadě na účet Arabů. ...Palestina už neexistuje. Konec. Měl bych říct, že je mi to líto, ale líto mi to není." Moše Dajan
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/23/2013
PF 2014

Venca30 vložil tyto přílohy:
pf_v.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/23/2013
Krásné Vánoce s vtipem a nadhledemCool
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 11/6/2011
Všem krásné prožití vánoc a vše nej do nového roku
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/5/2005
roza napsal:
Tak jsme dostavěli vánoční stromeček.
Jsem pragmatik,žádný anetický deprivant,prostě pragmatik s důrazem na systém a prevenci rizik.Předchozí větu moje partnerka interpretuje zkráceně:"je to Grinč".
Jsme spolu 17 let,celou dobu po většinu kalendářního roku vykazuje známky nadprůměrné inteligence.
S vyjímkou Vánoc.
Nepsaná dohoda praví,že iniciativa ve zmíněném období je na ní.Při všech vánočních úkonech totiž podle jejích měřítek nejsem schopen vyzařovat toho pravého ducha.
Vybrala stromek,odnesl jsem ho včera na balkon a dnes že ho nainstalujeme v obýváku.Zde bych rád ocenil,že posledních pár let projevuje snahu koupit stromek,který má dole část kmínku delší než 2 cm k prvnímu rozvětvení.
Ten dnešní sice měl asi 15,nicméně zahnutý v ůhlu 45 stupňů s krásným sukovitým výčnělkem.
Montáž do stojánku:
"to snad zvládneš,ne,se všema těma svejma kudlama?"
"ano,lásko,zvládnu...",snažím se,aby to neznělo sarkasticky,ale stejně vím,že jsem už zase Grinč.
"Tak já to osekám na balkoně"
"Osekej to tady!" odpoví polovička,jinak velmi pořádná a mávnutím ruky přerušuje mojí námitku týkající se souvislostí kolem smoly,podlahy apod.
Ptám se proč máme tak malý stojánek,plechový,cca 100 gramový a k němu 2metrový strom.
"to je ten samej,jako loni přece..." vece na to drahá a já jí radši nepřipoměl,že jsem jí to samé říkal taky už loni.
Zkusím to mazaně z druhého konce :"A proč tedy k němu máme tak velký strom,nestačil by menší?" - "NE,my jsme vždycky měli velký stromek!" - "Nebylo to tím,žes byla ty tenkrát malá?"
Odpovědí je nenávistný pohled,jakého je pouze Grinč hoden....
Za netrpělivého poklepávání její nohy dotahuji aretační šrouby v objímce stojánku a vím co přijde.....A opravdu,kdo by to byl řekl - Nahlásím "hotovo",ona pouští špičku a stromek se poroučí......Grinčova vina,samozřejmě.
Mě neznámým mozkovým pochodem dospívá k názoru,že když rozpustíme větve zatím svázaného stromku,získá tím jmenovaný na stabilitě.Má chabá námitka je vyhodnocena jako nenávist k vánocům a jsem opět Grinč.
Dosáhli jsme pouze toho efektu,že se uvolněním obalové síťky jednak odhalila vnitřní "krása" stromku,ladné křivky,které mou paní donutily vydechnout nadšením a mě konstatovat pouze klasikovo "jasně,symetrie je přeci estetikou blbců" ,no a taky pár kilogramů toho roztomilého uschlého prosmoleného jehličí.........
No a k tomu stromek opět žuchnul.
Jak jsem tam stál se sklopeným zrakem a zavřenou pusou bez výrazu,abych prostě jen nepopudil,nebylo to vyhodnoceno jako snaha o nekažení vánoc,naopak,byla to ode mě podlá sabotáž a tak mě,neschopáka,okamžitě trumfla řešením :"tak ho přivážem" a začala se rozhlížet po stropě......
Věděl jsem,že to přijde,ale opět jsem nebyl připraven tak,jak bych chtěl.......žádný argument neobstojí v souboji s fanatickým nadšením žen užít si vánoce a smést ocelovou pěstí každého,kdo by se opovážil tvrdit,že vrtat v půl desáté večer díru pro hmoždinku do stropu bytovky by nemusel být až tak dobrý nápad.....
Nechala se nakonec obměkčit,slevila nejdříve na zatlučení obrázkového háčku do zdi......ani nevím,jak se mi podařilo poskládat do souvětí veškeré faktory,jako je váha stromku,malá základna stojánku,ale především nesmyslnost navrhovaného řešení v případě,kdy si ze stromku v noci udělají závodní dráhu naši kocouři (což činí každoročně) plus že nosnost toho posranýho háčku je v tahu jiným než svislým směrem nulová .....zkrátka dostal jsem milostivě možnost navrhnout řešení "když seš tak chytrej..."A byl jsem zase Grinč.
Nebudu to natahovat,od začátku jsem věděl,že stromek se dá postavit pouze na jedno místo,kde se dá díky příhodně umístěnému nábytku jakžtakž zafixovat - u mého pracovního stolku.
Nikdo nedocenil fakt,že se tím dobrovolně na celé svátky vzdávám svého jediného azylu s přístupem na net a možností dát si na uši sluchátka a přežít.... ne,jsem totiž Grinč,protože jsem se při následné instalaci svítícího řetězu na zajištěný stromek na chvíli zaculil při vzpomínce,jak se do něj minulý rok zamotala a upadla.
Odešla před chvílí k sousedce.Až se vrátí,teprve začne pořádné zdobení.Je mi útěchou,že letos zvolila klasické koule,po letech minulých,kdy jsme vystřídali různé zábavné alternativy z různých materiálů a mě vždycky stromek přišel jako obětní keř ťuhýka.....nebo něco,na čem visel Odin s těma psama.....Kdyby si ovšem Odin před tím skočil k vietnamcům pro vesele poblikávající vánoční řetěz.......

Hele,jmenuje se to tady Volný pokec,tak se nezlobte,že sem píšu,ale já prostě musim.Klidně mi dejte minus karmu,kdo si myslíte že jsem Grinč....ale já se opravdu snažím.....

Za chvíli se vrátí,nazdobí stromeček a půjdeme spát.....bude to krušná noc,budu v hodinových intervalech vysílán,abych vysvětlil kocourům,že nemají shazovat ozdoby a lézt do větví .....

Tak šťastný a veselý a nashledanou ve foru tak někdy v půlce února,my si totiž z nostalgie necháváme stromečky dokud z nich neopadá snad úplně všechno.......

Tak vidím že je to asi všude stejný.Předevčírem večer jsem absolvoval něco velice podobného,ale "trucovní kout" jsem uhájil.
Tak chlapi pevný nervy,budete stejně vždycky stejně jako veškerý váš vercajk na instalaci stromku použitý úplně na .ovno,ale v klidu ono to má pomíjivý charakter a nervy na pochodu to přece k vánocům patří,navíc o důvod víc proč si dát panáka na uklidněnou.Wink

Všem "nožomilům" klidné prožití svátků vánočníchHappy
Neposílejte mi prosím PM,ale mejly.Na PM nereaguji z důvodu rozstrkané korespondence.Díky L
ost
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/12/2010
Happy

ost vložil tyto přílohy:
DSC_0051.jpg.jpg

dočkej času,jako host piva
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum