ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sekery Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/26/2003
anonimus napsal:
To Black: Ak mam byť úprimný aj ja k nim patrím Happy

Děkuji. Happy Blackovo hračkářství je všem k službám. Laugh . Ten článek, co mi vyjde v čas. Zbraně a náboje, tak ten má přímo nadpis "Blackovy hračky". Happy M.Hradecký mile překvapil.
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/14/2008
Ahoj chlapi ještě k té US sekerce z koženými kroužky .Super a děkuji za odkaz již delší dobu po ní prahnu,je to skoro rarita je vyráběna celá v USA a to v dnešní době už skoro člověk nenajde.Happy A ještě takové malé ohlédnutí za filmem Sin Sity tam si také zahrála tato sekerka ,ale dřevo nesekala.Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/19/2010
Nevím, jesli tomu věřit, ale rozhodně lepší cena, než 100 eur : http://sportovni-vybaveni.sbazar.cz/sekera-s-kozenou-rukojeti-estwing-usa-ostrava-o5163394.html
Život stojí za hovno, ale v tom nejlepším slova smyslu.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/5/2010
Bych řek pravdu tak sem po ní zatoužil právě po shlednutí Sin City ale tam hrála jiná která měla zářez na vytahování hřebíků jinak ty sekerky nejsou vůbec nedostatkový zboží maj je skoro ve všech shopech pro šutrology kde maj geol. kladívka estwing a bez přirážky za exkluzivitu.
http://torrin.cz/terenni-vybaveni/taborove-vybaveni/sekera-s-kozenou-omotavkou.html

World of tomorrow was yesterday.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/19/2009
Posláno:

Štamgast
Tak tu hračku už mám objednanou. Happy
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/3/2008
Nie som žiadným priaznivcom celokovových sekier, kladív a iných nástrojov, je to však otázkou individuálneho vkusu, ale čo ma trošku zarazilo, že som nikde nenašiel z akého materiálu vyrába Estwing svoje náradie.
Našiel som iba "testovačku" Estwing vs. Gransfors Bruks , výsledok je jednoznačný a v pomere cena vs. výkon, nie je asi čo dodať.

http://woodtrekker.blogspot.com/2010/12/estwing-sportsmans-axe-e24a-review.html
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/3/2008
Pre toho, kto má o náradie Estwing
záujem, tak som našiel ešte lepšiu cenovú ponuku

http://www.topgeo-shop.cz/geologicka_kladiva.html

Sekery sú v ponuke úplne na spodku.
Posláno:

Štamgast
Budu jí mít za 1000, plus pošta. Přijde mi možná ještě tento týden. Vyzkouším, poreferuju.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/23/2008
děkuji za ohlasy já jí mám od jedné paní z Ostravy inzerát lze snadno najít stačí do seznamu napsat sekera estwing taky za 1000 plus pošta tudíž pravděpodobně ze stejného zdroje jako Black jedná ní bilo slušné a bezproblémové za dva dny bila doma dnes jsme s kamarády objednávali ještě dva kusy a říkala že ještě nějaké má výsledku testu se ani nedivím protože sekera je z výroby opravdu špatně nabroušena na rozdíl od švédských seker které sou jako břitva ale po pár ůpravách já například odstranil lak z kůže protože lakované násady nemám rád a zakulatil hrany je to skvělí nástroj
Posláno:

Pozorovatel
Logr napsal:
Bych řek pravdu tak sem po ní zatoužil právě po shlednutí Sin City ale tam hrála jiná která měla zářez na vytahování hřebíků jinak ty sekerky nejsou vůbec nedostatkový zboží maj je skoro ve všech shopech pro šutrology kde maj geol. kladívka estwing a bez přirážky za exkluzivitu.
http://torrin.cz/terenni-vybaveni/taborove-vybaveni/sekera-s-kozenou-omotavkou.html

bila to ta samá akorát starší model u novějších bil zářez vypuštěn v tomto filmu sem jí poprvé zaregistroval a od té doby se po ní pídím hhhhhhhhh - starý i noví model pohromadě http://www.youtube.com/watch?v=UdHSka2rh3s
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 10/5/2010
Dík za info tak si asi pořídim menší sbírku sekerek.
World of tomorrow was yesterday.
Posláno:

Pozorovatel
mimochodem těším se až jí black nabrousí a porovná s jednou ze švédských kterou tuším také má myslím si že by se k tomu vhledem k jeho pragmatickému přístupu k nářádí těžko hledal povolanější
Posláno:

Štamgast
Tak už tu sekerku mám doma. Už jsem si ji dobrousil, takže možno testovat. První dojem-je maličká. Je ještě o 2 cm menší, než malá Fiskarsa. Doložím asi zítra fotky. Je těžká dost na hlavu, a ručka z kůže by taky mohla být o chlup větší. Tolik první poznatky. Ale už nyní vím, že na švédské sekery to nemá ani náhodou.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/11/2009
Black napsal:
Ten článek, co mi vyjde v čas. Zbraně a náboje, tak ten má přímo nadpis "Blackovy hračky".

A nevíš prosím tě kdy ten časopis bude na trafikách? Určitě zakoupím, na ten poslední jsem tady na Knifu četl kritiku, ale mně se líbil Happy .
To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou peníze . . .
Posláno:

Štamgast
To máš jedno. Já ten článek už mám doma, ale až to bude aktuální, a vyjde to oficiálně, dám si jej na moje webovky.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Tady jsou fotky s mou novou hračkou. Těžiště i velikost jsou z fotek zřejmé.

Black vložil tyto přílohy:
Snímek_5635.jpg.jpg
Snímek_5633.jpg.jpg
Snímek_5636.jpg.jpg
Snímek_5637.jpg.jpg
Snímek_5638.jpg.jpg
Snímek_5639.jpg.jpg
Snímek_5640.jpg.jpg
Snímek_5641.jpg.jpg
Snímek_5642.jpg.jpg

(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Pozorovatel
tak to je opravdu velký rozdíl ve velikosti dnes sem sem jí od rána testoval v lese a všechno od přípravy otopu po stavbu cvičného přístřešku zvládla na jedničku švédka bude asi vzhledem k délce topůrka o třídu jinde ale jako příruční sekyrka na delší výlety poslouží alespoň mně dokonale a navíc se mi líbí i vzhledově a díky za fotky
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
Zdravím širokou obec nožířskou-znáte někdo tento sekáček??Našel jsem to ve stodole na chalupě a zajímá mne,jestli to někdo vyráběl sériově,nebo je to lidová tvořivost.Pouze očistěno rotačním kartáčem ve flexe...red face

Bullterier5 vložil tyto přílohy:
007.JPG.jpg

PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 3/22/2008
Bullterier5: Pěkný kousek Happy

g.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum