ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sekery Možnosti
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/8/2011
Co jsem "vyčeknul" mělo by o bejt v pohodě.
Ražba, hlavice i topor seděj.WinkOk

Základní lidskou slabostí je, že člověk nepředvídá bouři, když je pěkné počasí.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/27/2011
pepe12345 napsal:
tak sem vlezl do husqvarny pro tu nejmenší "pro malého-lehkého člověka" - sice jí neměli, měli tu o stupeň větší, ale na tý nebylo nic "vyryto".. sice made in sweden, polskaja distribucia nalepky... hlava vypadala kovana, ale bez jakychkoli napisu jako na tomto obrazku

http://www.lignusfm.cz/htm_foto/sekera%20mala%20wildlife.jpg

nerad bych koupil nějakou čínskou napodobeninu vyvexlovanou z polska, má to tedy vypadat jako tento obrázek?(raznice?)

díky

Pokud máš na mysli tu malou, univerzální od Husgvarny, ne tu štípací, tak ty vypadá asi takhle. Větší mají stejné značení.

Herodes vložil tyto přílohy:
Sekery_002.JPG.jpg
Sekery_003.JPG.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 4/5/2010
http://www.lignusfm.cz/htm_foto/sekera%20mala%20wildlife.jpg

tu co sem viděl na krámu (nebyla to ta nejmenší za cca 800 ale za 1200cca..) tak ta neměla nápis (raznici) "husqvarna" z boku hlavy jako na obrázku, hned pod plochou..
tak nevím, počkám na tu nejmenší kterou mají dovezt a mrknu, jestli to tam bude nebo ne... logo u "břitu" bylo stejné...
Posláno:

Pozorovatel
Možná jde i o jinou sérii, či výrobu. Bejt tebou, pokud teda opravdu jdeš za cílem, dám echo origoš "Husíqům" a poptám se. Nic neztratíš, jen získáš.WinkOk

Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/11/2010
To je pokoukání...Happy http://www.wetterlings.com/pdf/wett_prod_eng.pdf
PROSÍM NEPOSÍLEJTE MI PM,PIŠTE PŘÍMO NA MAIL.DĚKUJI,B5:-)
Posláno:

Pozorovatel
Trošku z jinného soudku a na odlehčenou, nesmíme zapomenout na dřevorubce a jejich peripetie.

http://www.youtube.com/watch?v=-RTYGwlPt6o&feature=fvwrel
Posláno:

Štamgast
cecomacino napsal:
Trošku z jinného soudku a na odlehčenou, nesmíme zapomenout na dřevorubce a jejich pripetie.

http://www.youtube.com/watch?v=-RTYGwlPt6o&feature=fvwrel
Ó máj gád,fak jou bíís.....ha ha haLaugh
Posláno:

Začátečník
Připojený: 2/8/2011
pepe12345: bol som dnes v Husqvarne a bolo mi povedané, že z nápisom HUSQVARNA na vrchnej časti ešte nemali, tak neviem teraz....
Posláno:
Štamgast
mikulec: tak nevím, tohle je obrázek z lignusfm shopu kde to lidi prý už také kupovali, na tomhle obrázku (který maj mimochodem všechny eshopy takže to tipuju na propagační fotku husqvarny je to tam vyražený..)

http://www.lignusfm.cz/husqvarna-sekera-mala-wildlife-id-P170072.html

fakt netuším, ale asi to bude Hultafors i bez toho nápisu, 2 prodejci mi to napsali (zase otázka jestli to nekopírujou z propagačních brožurek protože je jim nějakej GB, Hultafors nebo Wetterling ukradenej) Happy

a aby to nebylo zmaštěné, tak v textu mají toto - ručně kované švédské oceli (Wetterlings) - což je prý blbost, je to Hultafors Happy
Admire
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/20/2010
pepe12345 napsal:
mikulec: tak nevím, tohle je obrázek z lignusfm shopu kde to lidi prý už také kupovali, na tomhle obrázku (který maj mimochodem všechny eshopy takže to tipuju na propagační fotku husqvarny je to tam vyražený..)

http://www.lignusfm.cz/husqvarna-sekera-mala-wildlife-id-P170072.html

fakt netuším, ale asi to bude Hultafors i bez toho nápisu, 2 prodejci mi to napsali (zase otázka jestli to nekopírujou z propagačních brožurek protože je jim nějakej GB, Hultafors nebo Wetterling ukradenej) Happy

a aby to nebylo zmaštěné, tak v textu mají toto - ručně kované švédské oceli (Wetterlings) - což je prý blbost, je to Hultafors Happy
Admire

Mám z Frýdku doma 2 sekery - univerzální lesnickou a tesařskou. Ta tesařská je SaW, takže Wetterlings. Ta lesnická má značení jen ten kruh se třemi"plameny" a že je ručně kovaná a vyraženo Husqvarna. Tipuji Hultafors. Je to jedno. Sekeru mám asi 3/4 roku, v lese si už svoje odrobila, do nohy se mi raz zasekla a je naprosto v pohodě. Mám doma 5 švédských seker a tuhle má nejraději. Jinak prodavačka netušila, co to znamená Wetterlings, Hultafors nebo Gransfors Bruks a chvíli jsem ji podezíral, že si myslí, že jí nadávám v cizí řeči.Razz
Lyžky nerobim :-)
Posláno:

Začátečník
inak ani tá holka v predajni asi ani netušila čo je GB, ale keď som sa spýtal na Fiskars (mali tam na ne zľavy) tak to vedela aj o odpružení rúčky. Happy
Ale že boli čierne pre Gerber už nevedela Happy
Posláno:

Pozorovatel
Nic proti, ale vzhledem k tomu, že "fiskárny" maj asi největší odbyt. Tak se nedivim, že dotyčná o nich věděla nejvíce.RazzOk

Posláno:

Začátečník
cecomacino napsal:
Nic proti, ale vzhledem k tomu, že "fiskárny" maj asi největší odbyt. Tak se nedivim, že dotyčná o nich věděla nejvíce.RazzOk

síce o nich vedela asi najviac, ale o čiernych pre Gerber veru nevedela mrGreen
Posláno:

Pozorovatel
Holt chyba v Matrixu.KO Laugh

Posláno:
Štamgast
tak dneska nejmenovaná firma z Ostravy (pobočka), lign....něco.. kamarád zarezervoval telefonem, dovezl, po telefonu vstřícní, i řekli že to nápis husqvarna (v hlavě vytlačené nemá jako na fotce) logo "forged" tam je, ručně kovaný to prý je..
sekera dojela, předloktí oholený...

v sobotu čeká rozsekání pozůstatků 3 stromů-jabka-hruška-švestka - velký díly ořezaný motorovkou, zbytek větví (hromada objemově 5 kubíků větví nutno rozsekaat na 5-20 cm větvičky... a pro malé lidi jsou velké sekery pracné Happy

jinak perlička, 3 jiné husqvarny neměly, slíbily v pondělí že do pátku není problém... dnes ji ani jedna stále neměla, prý "nejsou skladem"....
Posláno:

Štamgast
pepe12345 napsal:
tak dneska nejmenovaná firma z Ostravy (pobočka), lign....něco.. kamarád zarezervoval telefonem, dovezl, po telefonu vstřícní, i řekli že to nápis husqvarna (v hlavě vytlačené nemá jako na fotce) logo "forged" tam je, ručně kovaný to prý je..
sekera dojela, předloktí oholený...

v sobotu čeká rozsekání pozůstatků 3 stromů-jabka-hruška-švestka - velký díly ořezaný motorovkou, zbytek větví (hromada objemově 5 kubíků větví nutno rozsekaat na 5-20 cm větvičky... a pro malé lidi jsou velké sekery pracné Happy

jinak perlička, 3 jiné husqvarny neměly, slíbily v pondělí že do pátku není problém... dnes ji ani jedna stále neměla, prý "nejsou skladem"....
Chtěl jsem v městě blízko nás koupit malou Wildlife,vrazil jsem do Husqvarna..a začal se na ty sekyrky vyptávat.Ta koza blonďatá co jim tam prodává,mi furt strkala Fiskarsku co tam visely na stojanu a já že to nechci,že chci tu Wildku no a pak jí říkám že ať mi ukáže katalog a ona že mají jenom z loňska a že vůbec neví že ty sekyrky by Husqvarna dělala a bla bla blaConfused no a zavolala pana velkomajitele a měla ten krám na hlasitý poslech a říká"Pán by chtěl tu minisekyrku co je v tom loňským katalogu" no a pan ředitel,který nevěděl že ta káča to má nahlas řekl doslova" Nikdy to nikdo nechtěl,řekněte mu že to přestali dovážet,já pro takovou pí****nu nepojedu kamsi do Frýdku do skladu,no ne Marci!""Laugh Tak si nechám tu svoji hasičskou upgradovanou a na tu Wildku jim prdímNoNoNo
Posláno:
Štamgast
je to vyloženě o přístupu, asi jim fiskars vynáší víc... to je typickej čz podnikatel - práce ho obtěžuje.. kup si to co nese nejvíc a neotravuj..
proto hodnotím dobře ten Lignus (a sídlí ve FM, náhoda asi:)))) neříkám že na tom bude super vejvar (sekera za 800 a asi Hultafors nedělá zadarmo..) ale nechápu tohle zatloukání - resp. chápu.. sekačku - jasně mountfield, kolo toč.. a kup si levnou čínu přebarvenou...
OLD
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 5/7/2006
A kde se odehrál takový krásný dialog. Bylo to u nás v Opavě?
Posláno:

Štamgast
pepe12345 napsal:
je to vyloženě o přístupu, asi jim fiskars vynáší víc... to je typickej čz podnikatel - práce ho obtěžuje.. kup si to co nese nejvíc a neotravuj..
proto hodnotím dobře ten Lignus (a sídlí ve FM, náhoda asi:)))) neříkám že na tom bude super vejvar (sekera za 800 a asi Hultafors nedělá zadarmo..) ale nechápu tohle zatloukání - resp. chápu.. sekačku - jasně mountfield, kolo toč.. a kup si levnou čínu přebarvenou...
To s tím Lignusem náhoda není,oni berou od nich-pak mi to ta holčina řekla,no přece nepojede pan majitel pro kravinu za 700.-Shocked
Posláno:

Štamgast
OLD napsal:
A kde se odehrál takový krásný dialog. Bylo to u nás v Opavě?
Město Albrechtice
Uživatelé v tomto tématu
Guest, kuctomas

Přechod na fórum