ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mat Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/22/2005
Opravdu krásná práce, po dlouhé době mě něco jak se říká "praštilo do oka".Zajímavé konstrukční řešení.Na svůj první zavírák jsem nenašel dost odvahy právě kvůli peru na pojistku.Neumím pero zakalit,tak aby něco vydrželo. Chtěl jsem se zeptat jak vlastně ta tvoje pojistka s tím kolečkem na hřbetu funguje.Je posuvná?Otočná?Mohl bych jí použít na svůj první zavírák?Díky
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
Tohle jsou zas bráškové, vždy mi bylo líto dělat jen jeden kus, co kdybych ho třeba stratil, proto se sychruji.Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/22/2005
Jsem zbrklej,koukal jsem na ty parádní kudly a nevnímal textHappyUž jsi to popsal...
Už nebudu nic dokazovat ani srovnávat: mým úkolem je tvořit.....
- William Blake
Mat
Posláno:

Štamgast
želva napsal:
Opravdu krásná práce, po dlouhé době mě něco jak se říká "praštilo do oka".Zajímavé konstrukční řešení.Na svůj první zavírák jsem nenašel dost odvahy právě kvůli peru na pojistku.Neumím pero zakalit,tak aby něco vydrželo. Chtěl jsem se zeptat jak vlastně ta tvoje pojistka s tím kolečkem na hřbetu funguje.Je posuvná?Otočná?Mohl bych jí použít na svůj první zavírák?Díky
Otočná, ale výkres nechtěj já dělám podle viz náčrtů.
Mat
Posláno:

Štamgast
Pohled jinak.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/21/2005
..páč podle toho stínu jsem myslel,že jde o "tlačítko" (ten mosaznej čurapajzlík),ale budu radši ještě chvíli prohlížet...dokud to sem valíš,tak se se mnou nezdržuj.Wink
Mat
Posláno:

Štamgast
Pohled na pojistku, před zmáčknutím. Jde oto, že konec čepele neprojde přez tuto šíři, ale po zmáčknutí se uvolní blokovaný prostor a "nos" projde, po uvolnění zas dojde k překrytí prostoru a následnému zajištění, uf... je to jasný? Asi né co. Nojo můj vynález, někdy snad budu moct předvést na živo.
Mat
Posláno:

Štamgast
A ve zmačknutém stavu.
Mat
Posláno:

Štamgast
Ještě v zavřeném stavu a pak "pracovní náčrt"
Mat
Posláno:

Štamgast
želva napsal:
Pojistky typu L´avirole dělám a teď se podrž, ze zednický lžíce, je to pružinovka, alespoň za co mají v OBI. úsměv.
Mat
Posláno:

Štamgast
Ta černá se špatně fotí, snad to moc vadit nebude.
Mat
Posláno:

Štamgast
Detail již níže zmíněné pojistky. Čepel 19cka 62 HRC rukojeť černý korian (umělý kámen) tyto nože jsou samonosné, tím rozuměj, že nemají kovový podklad.
Mat
Posláno:

Štamgast
Zavřený stav.
Mat
Posláno:

Štamgast
Pokračování zas zítra, udělám fota zase dalších nožikú. Zatím nechávám prostor na nějakou diskuzi, či dotazy. Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/27/2005
Mat napsal:
Pokračování zas zítra, udělám fota zase dalších nožikú. Zatím nechávám prostor na nějakou diskuzi, či dotazy. Mat
Tak toho hned vyuziju Happy
Muzes mi prosim prozradit, co to je ANC?
Predem dik.
Mat
Posláno:

Štamgast
LittleNail napsal:
Mat napsal:
Tak toho hned vyuziju Happy
Muzes mi prosim prozradit, co to je ANC?
Predem dik.
ANC je označení pro antikorozivní materiály, zkráceně nerez. Na střenkách mám použit potravinářský nemagneticky, na čepelích nejsnáze dustupný 17 029, ten je magnetický a kalitelný. Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Ještě jsem vyškráb jeden nafocený.
Mat
Posláno:

Štamgast
Materiál na střenkách červený eben, čepel 19ctka 62 HCR, pouzdro uvnitř vyložené kůží.
Mat
Posláno:

Štamgast
Na pouzdru okrasné nýty, pouze ozdoba.
Mat
Posláno:

Štamgast
Pohled z druhé strany. Zavěšení dořeším časem až se rozhodnu jak. Okrasné nýty jsou z epoxidové pryskyřice s příměsí kovu.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum