ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mat Možnosti
Mat
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/3/2006
Výrobní náčrt.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/16/2005
Mat ,pekna kudla a paradne riesenieWinkWinkWink
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/13/2003
Nemám slov, všechno jsou to krásné a originální kudly. Zase něco nového - neokoukaného.
Příbor ale vede...Wink
Zaháníme úzkost bojem s představami, budoucnost je vždycky nejistá,
když s obsahem lebky nevíme si rady - tu se zrodí síla nečistá...
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/21/2005
..falešný nýty...kolem tebe bude slušný "haló",...je to fakt dobrý,ještě že to vlákno dopadlo.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 9/21/2005
Moc pěkný zavíráky, ale jak psal Dominik příbor je super nápad.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
@ maxeem - Happysouhlas, a co žeru jsou futrály, néé že by ostatní nebylo super (to tedy jeRazz a má to hlavu a patuHappy), ale bere mně ten super nápad s tou kůžíHappy
@ mat - ty futrálky máš už patentovaný??????? velmi zajímavé, máš to všechno takové přehledné, jasné, jednoduché, funkční a krásné Happy
maxeem napsal:
..falešný nýty...kolem tebe bude slušný "haló",...je to fakt dobrý,ještě že to vlákno dopadlo.

Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2005
pani nechcem tu prudit ale podobne riesene puzdra a dokonca z parozia ci dokonca farbeneho parozia som videl uz davnejsie u pana Murina z Detvy (njn mam od neho jeden noz ale to nie je dovod ze to tu spominam)

kazdopadne unho som to videl a drzal nazivo prvy krat a bol som z tych puzdier tiez hotovy
ked mi ale vravel ako dlho trva vyroba (tych farbenych) tak mi uz ani tie jeho ceny nepripadali az take vysoke
Posláno:

Štamgast
žádný pruzení (měl jsi být na PPNLaughLaughHappy), předpokládám, že se nejedná o naprostou novinku v pouzdrech, ale je to superHappy, ty futrály se mi moc líbí
[quote=crossan1x]
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/5/2005
westy napsal:
žádný pruzení (měl jsi být na PPNLaughLaughHappy), předpokládám, že se nejedná o naprostou novinku v pouzdrech, ale je to superHappy, ty futrály se mi moc líbí
[quote=crossan1x]
to ze je to SUPER musim len prizvukovat v praxi to sice asi bude trosku ehm menej pouzitelne ale na OKO je to fakt nadhera
skoda ze nemam ziadne fotky tych puzdier od p. Murina (ten noz co mam od neho ja je skor tzv. survival a puzdro je kozene)
Posláno:

Štamgast
Happyono je to jen otázka tento typ futrálku dotunitLaugh
[quote=crossan1x]
Mat
Posláno:

Štamgast
Předem moc děkuji za chválu na mé nožiky. Pouzdra jsem neokoukal, ale vždy mě může vzít čert, když nad něčím strávím 3 dny a ono to vlastně existuje.Happy Holt nedostatek tisku. No, pár nožů co tu dnes zveřejním jsou taková "ošklivá kačátka". Nicméně jsou moje a své místo ve sbírce mají.
Mat
Posláno:

Štamgast
Tohle jsou moje první zavíráky a hned s perem. 3 prvková jistící soustava, drevo buk, čepele 19ctka 62 HRC
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Tohle je detail spoje dvou dřev na noži, použit spciální pružný epox.
Mat
Posláno:

Štamgast
A celek.
Mat
Posláno:

Štamgast
Tohle je tak trochu lahůdka ač to nevipadá. Podkladové střenky jsou z titanu 2,5mm. Šílená práce, již nikdy více, mám jen 3 kusy, dva hotové, třetí bez čepele.
Mat
Posláno:

Štamgast
Materiál na střenkách, pískový korian a kanadský ořech, čepele 17 029 48 HRC
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat