ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mat Možnosti
Mat
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/3/2006
Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
Jinak tloušťka čepele 3mm a teď čekám konstruktivní kritiku. Jinak ten ozdobný nýt byl jen pokus, takové hnutí mysli Happy. Popravdě se mi moc líbí ten mozajkový na JATAGANu, ale tu cenu neskousnu, v dobrém. Mat
Mat
Posláno:

Štamgast
[quote=mr.karno]
Ahoj ranní ptáče, je to vlastní výroba, ale tohle je jen pokus jak to bude vypadat, ale umím si představit i poskládaný z několika materiálů, no časem.....
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/12/2005
Tak na mosaic piny tu je i vlákno, vím že už ho zkoušel Rumoko, dělá ho Kumoidzi a Jenda B, tak ti můžou poradit co a jak. Jinak koukni na www.brisa.fi/start3.html po levé straně si najdi mosaic pin a máš inspiraci Happy
Mat napsal:
Jinak tloušťka čepele 3mm a teď čekám konstruktivní kritiku. Jinak ten ozdobný nýt byl jen pokus, takové hnutí mysli Happy. Popravdě se mi moc líbí ten mozajkový na JATAGANu, ale tu cenu neskousnu, v dobrém. Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2005
Máš ho veľmi pekný, jedná otázka, ako a čím robíš otvor do rukoveti, máš to hodne nafest-presné?Shocked
dík
Mat
Posláno:

Štamgast
[quote=St.Nicolaus]
Mám trochu jinak přebroušený vrtáky, jinak tohle není až tak ono, vrtal jsem to akku v ruce, nechtělo se mi do dílny k tátovy cca 10km.
Mat
Posláno:

Štamgast
[quote=St.Nicolaus] Ještě dodatek, mezi pinama je vespodu jeden o průměru 2,5mm a oni jsou kolem něho, ten sředový je utopený, chtěl jsem jen ty okrajové, jinak se dá udělat celá "kytka". Jsem rád že se to zatím libí. Mat
Posláno:
Štamgast
Připojený: 11/12/2005
Tak teď si mě dostal Happy pořád na tím přemýšlím a když jsem je viděl naživo tak jsem si říkal jaká je to šílená piplačka, ale ono to jde takle trochu oklamat, holt kdo má v hlavě... Happy
Mat napsal:
[quote=St.Nicolaus] Ještě dodatek, mezi pinama je vespodu jeden o průměru 2,5mm a oni jsou kolem něho, ten sředový je utopený, chtěl jsem jen ty okrajové, jinak se dá udělat celá "kytka". Jsem rád že se to zatím libí. Mat
Posláno:

Štamgast
trochu jinak přebroušený vrtáky
dosť široký pojem, nejde to upresniť ?
Mne to takto nejde navrtať ani v stojanovke
Mat
Posláno:

Štamgast
[quote=St.Nicolaus]trochu jinak přebroušený vrtáky

no to se dost špatně popisuje asi nejlepší je to vidět. Já se pár let živil jako pasíř nerezu a mosazi a tam když nechceš okousané dirky na šrouby tak se brousí za prvé na 90° a jakoby do tupa s tím že se lízne i břit a maličko špička konce břitu u šroubovice. Asi to moc pochopitelný není, co. Mat
Posláno:

Štamgast
Shocked no to asi fakt chce vidieťSad
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/26/2003
Vím,o co jde,nafoť to dej,na Broušení...
Udělejte co můžete, s tím co máte, tam kde jste.
(Theodore Roosevelt)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Mat napsal:
Mat

Za tenhle nůž bych Ti urval obě ruce Happy
Mat
Posláno:

Štamgast
[quote=Dendorric]Za tenhle nůž bych Ti urval obě ruce

To co tu dělají kluci, to je paráda. Já mam spíš takový ty užitkový. Happy
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Emeritní moderátor
Připojený: 9/19/2005
WinkOna ta krása je právě v té funkčnosti a užitkovosti, ať je nůž zdobenej nebo surovejWink a ten poslední je vyloženě krásnej
[quote=Mat]... to je paráda. Já mam spíš takový ty užitkový....
Boj s lidskou blbostí se nedá vyhrát, ale člověk nesmí přestat bojovat, protože by jinak blbost zaplavila svět. (Jan Werich)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/8/2003
Mat napsal:
[quote=Dendorric]Za tenhle nůž bych Ti urval obě ruce

To co tu dělají kluci, to je paráda. Já mam spíš takový ty užitkový. Happy
Přesně jak to vyjádřil Westy Happy Je tu strašná spousta fakt moc krásnej nožů, ale tenhle si mě dokonale získal Happy Dokonalej design, ale zároveň bych se ho rozhodně nebál normálně použít Happy
Mat
Posláno:

Štamgast
Nostalgický návrat k mému oblíbenému materiálu. Švédská strojní pila, tvrdý je to jako pr...., ale hodnocení nechám na Vás. Pojistka L´avirolle, střenky pískoví corian.
Mat
Posláno:

Štamgast
Mat
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum