ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
BLACKLIST - internetových obchodů Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/7/2013
Nemám tohle matlání se v lejnech rád, ale.......
“Prémiové nože” pro mne nedůvěryhodný shop hned z počátku podle názvu, téměř vždy když je nějaký obchod nazvaný Prémiový, Luxusní, Exkluzivní a pod. nakonec je to snaha (při nejlepším) prodat lidem průměrnou věc za vyšší cenu, v tom horším odrbat někoho kdo chce mít pocit něčeho “lepšího” za výhodnou cenu.
Co je prémiového na Kizeru ? Je to podle toho co čtu značka prodávající běžné (asi poctivé) nože za dostupný peníz s celkem širokou nabídkou....
Když kliknete na další jejich značky (krom Civivi) nabídka 0

Mujnuz; Štefane vůbec mne to nepřekvapuje, jejich přístup je militantní, dopravné se účtuje u obj. za sto jako za 10 000 Kč, péče o zákazníka 0
Utratil jsem tam dost (3x Rockstead atd.) V Příbrami na výstavě jsem od nich kupoval ZT 301,
ochodník který mne zná mi tvrdil jak nemůže dát žádnou lepší cenu, jak na kudle skoro nic nemají (Laugh ); po neděli v týdnu byla 301 na E-shopu o cca 1000 lacinější, každá jejich komunikace ( při reklamaci) byla arogantní, vždy po urgencích.
Fakt je, že v ČR mají širokou nabídku opravdu “Prémiových nožů” a mají hodně věcí skladem.

Pro mne je “dobrý” obchod NUZ.cz, objednávku můžu udělat i po telefonu, pro stálého zákazníka výhody, pokud něco neklapne snaha věc vyřešit, skladové zásoby a opravdu nové zboží Ok no a že by mi za 10 litrů účtovali dopravné to nehrozí Surprised

Baterkyanoze.sk - jeden příklad za všechny - objednal jsem ZT 350 TS, paní mi zavolala, že se omlouvá, ale že už nemají, že ten údaj je jeden ks co je vystavený a na čepel někdo nalepil cenovku která nejde odstranit a zůstal tam flek, když jsem řekl, že mi to nevadí SAMA nabídla 30% slevu.
Kudla dorazila v krabičce a s flekem, hrubá strana houbičky vše vyřešila naprosto bez následků (až mi bylo trapně) tak jsem jí to zavolal, že klidně doplatím zbytek ceny ale podařilo se mi strhnout šroubek při přehazování klipu, jestli nemají náhradní - řekla, že je to dobře, nic nechtěla, šroubek (2ks) mi poslala ze Slovenska grátis a s dopravou 0 Ok
Takže tak Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Vďaka Jardo za utvrdenie, som rád, že tento môj názor nie je len moja subjektívna záležitosť. Je pravda, že Baterky - nože si to svoje TOPBLADE naozaj zaslúžia. Minule som síce hundral, že dodanie trvalo pridlho, ale to je zase moja netrpezlivosť, ďalšia vec v ktorej sa môžem polepšiť Happy.
Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/18/2006
No, když už se tu probírá mujnuz.cz, tak pro pobavení.
Kdysi jeden kamarád (co už není mým kamarádem) si domluvil koupi nože právě od mujnuz.cz s tím, že si ho vyzvedne na pražské výstavě. A bláhově si myslel, jak ušetřil na poštovném. Byl hodně překvapený, když mu poštovné naúčtovali k noži s tím, že se nejedná o osobní odběr na prodejně...
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/17/2014
Jednou trochu mimo téma.
Po tom co jsem si tady přečetl ty hrůzy o Odinovy tak jsem běžel (skoro opravdu😁)
vyzkoušet pojistku poklepem.
Ufff.. dopadlo to dobře. Takže mám asi dobrej kus.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/31/2013
Pěkně jste se tu rozepsali, kluci. A to je dobře. Po přečtení jsem se rozhodl, že si škrtám premiove-nože.cz a mujnuz.cz
Prostě nakoupím jinde. Tohle si nemůžou dovolovat.
Jak se říká - v nouzi poznáš přítele (taky obchodního partnera).
Věci a situace mají takovou váhu, jakou jim přiřadíme.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 3/29/2018
Tak nějak potvrzujete i moje zkušenosti. Já jsem od nákupů u nás v podstatě upustil, snad až na levné Mory. V blízkém i dalekém zahraničí koupím i s případnými poplatky zpravidla levněji. K tomu různé bonusy od obchodů ve formě reálných slev, pošty zdarma nebo dárků k objednávce. Navíc i daleko širší sortimet a nože, které u nás prostě ke koupi nejsou.
Občas si na nožík počkám, občas je to rychlejší než u nás. V rámci mnoha desítek nákupů, žádný závažný problém, jen pár prkotin vždy vyřešených k mojí spokojenosti.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/21/2007
Pro mě prémiové nože skončily už před lety po shlédnutí jejich stánku na výstavě nožů v Hradci. Krom těch Kizerů samá Čína z alíku.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/29/2020
Chloupek napsal:
rozhození věcné informace do různých míst textu

Jo, tohle mě taky zarazilo, speciálně formulace "Specifický symbol: XYZ, Variabilní symbol: je uveden na faktuře" v jednom, a faktura pak v dalším extra mailu. A co teď koukám, tak u faktury k noži Civivi přiloženy záruční podmínky Kizer (což teda je asi celkem fuk, ale dojmem křišťálového pořádku to taky nepůsobí)...
No, aspoň že kudla je zdá se ok, i když krabička byla rozlepená - což jsem si vyložil jako kontrolu před odesláním. Malý decentr a na můj vkus mírně těžší chod jsem včera pořešil povolením čepu (ani ne 1/8 otáčky), ale jak to tady čtu, totálně mě přešla radost z nového nože. Ale je dobře, že jste to tu pánové podrobně sepsali Ok
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/19/2017
Tak opravdu dobré zkušenosti s baterkynože.sk musím také potvrdit. Bral jsem od nich už víckrát a posledně mi paní zboží poslala dokonce ještě předtím, než jsem stačil poslat platbu.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/29/2011
Děkuji Tylerovi za to, že si dal práci a takhle pěkně nám to tu sepsal. S panem Trubkou jsem nikdy neměl žádný problém, několik nožů u něj bez problémů nakoupil. Dokonce mě seznámil s panem Macoškem z Tacticoolny, se kterým jsme na YT natočili video Jak vybrat zavírák. Nicméně je fakt, že žádný z nožů jsem nevracel. Dám si na něj od teď pozor.

Jinak moje poslední zkušenost z obchodem Můj Nůž taky není nic moc. Potřeboval jsem do nože ZT náhradní ložiska. Psal jsem nejdříve jim, bez odpovědi. Tak jsem napsal do KAI, tam mě odkázali na oficiálního distributora, tedy Můj Nůž, kterým jsem psal znovu a zase bez odpovědi. Nakonec mi ložiska poslal jeden hodný člen odtud, kterému tímto znovu děkuji...takže asi tak. A to, že mi ke kudle za 6t nedají ani zdarma dopravu, mě teda taky sere...

“Knives are easy to hide. They don’t jam and they never run out of bullets. They come in handy when you have to do some close contact work.”
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/24/2018
Teď jsem na Mujnuz.cz nakoupil, platba převodem, doprava GLS - zdarma, u Mini Huntera dojebaný šroubky na pouzdru, ale slíbil, že při příštím obchodu přidá k zásilce nové, zatím jsem neměl problém.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 2/10/2018
3rdlife napsal:
.............zatím jsem neměl problém.

Problém si právě popsal.

Přišel nůž s poškozenými šroubky, a ještě tě de facto nutí k další objednávce.

To ti fakt přijde v pořádku? Grin

Tak to je velmi smutné.

Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/27/2015
3rdlife napsal:
Teď jsem na Mujnuz.cz nakoupil, platba převodem, doprava GLS - zdarma, u Mini Huntera dojebaný šroubky na pouzdru, ale slíbil, že při příštím obchodu přidá k zásilce nové, zatím jsem neměl problém.

přesně, jak můžeš být spokojený? Shocked Confused
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/25/2016
Martin Morávek napsal:

Jinak moje poslední zkušenost z obchodem Můj Nůž taky není nic moc. Potřeboval jsem do nože ZT náhradní ložiska. Psal jsem nejdříve jim, bez odpovědi. Tak jsem napsal do KAI, tam mě odkázali na oficiálního distributora, tedy Můj Nůž, kterým jsem psal znovu a zase bez odpovědi. Nakonec mi ložiska poslal jeden hodný člen odtud, kterému tímto znovu děkuji...takže asi tak. A to, že mi ke kudle za 6t nedají ani zdarma dopravu, mě teda taky sere...

Rádo se stalo, když je třeba - musíme si pomáhat...😉
Je to často všude stejné, když platíš, tak je vše v pohodě, ale běda běda, když něco reklamuješ, nebo potřebuješ!!! Pak se teprve pozná kvalitní obchod, či firma... 😎

Michal
Ostravská Partyja ~ No knife = No life
Posláno:

Pokročilý
A Alza taky nezklamala, spešl jsem objednával nerozbalený, samo, že poslali rozbalený, uvidíme jak se k tomu postaví.
Posláno:

Pokročilý
germanicus1 napsal:
3rdlife napsal:

přesně, jak můžeš být spokojený? Shocked Confused

což já bych to i vrátil, ale kde seženu minihuntera v 3V?

A pořád je to zlatý oproti Italům a Francouzům.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 2/3/2012
Já bych jen poupravil informace o právech zákazníků, jak od premiové-nože, tak od Tylera. Do 14ti dnů můžu vrátit i nůž druhé jakosti s předem uvedenou vadou. Samozřejmě ve stejné kondici, v jaké jsem jej pořídil. Tento nůž však nelze vrátit prodejci v záruční době pro tuto vadu. Pro jiné vady rozhodně neplatí 14ti denní lhůta, ale zarůční doba. 14ti denní lhůta platí u uzavírání smluv na dálku, kdy si zákazník nemůže prohlédnout zboží před uzavřením smlouvy.

L
pivo, ženský a knife'n'roll
Posláno:

Pokročilý
Takže Alza už nikdy pošta, jo nůž můžu vrátit, ale na vrácení či refundaci obou pošt mohu zapomenout plus jak je znám nikdy nevrací 100% částku.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/27/2014
Do Alzy jsem vrátil nože 2, vrácené byly osobně na pobočce, a rovnou mi vyplatili kupní částku, nejlevnější poštovné neřeším.
Posláno:

Pokročilý
Tibb napsal:
Do Alzy jsem vrátil nože 2, vrácené byly osobně na pobočce, a rovnou mi vyplatili kupní částku, nejlevnější poštovné neřeším.

Zrovna teď se z práce nedostanu, zkusím ukecat někoho ať se mi tam staví.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum