ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Oblečení, obuv, výbava na ven Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/9/2008
Ahoj, nevíte někdo jestli se ještě nechají sehnat invazky Bushman Trapper khaki? Dík
Erleichda..
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/6/2008
Ahoj. čeká mně nákup trekových sandálů nebo polosandálů na léto. Nemáte někdo nějaké tipy a zkušenosti. Cena do 3.000,-kč. Díky
Něco tam je a všechny nás to zabije.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/30/2011
Podívej se na firmu KEEN, typ H2 nebo Newport. Mám je třetí sezónu a drží, jen díky robustní podrážce, musíš počítat s větší váhou. Dají se sehnat i kolem 2000,-
Na zdar správné věci ! A nech zhynů všeci zkurvysyni !
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Já chodím celé léto (resp. už několik lét v jedněch) v těchto https://panska-obuv.heureka.cz/lizard-ride-ii-h2o-sandaly-map-grey/#prehled/ . Ale chápu, že tohle je pro výlet na Sněžku či Falkenstein pro většinu lidí naprosto nepoužitelná obuv. Ta Vibramová podrážka je skoro nezničitelná. Akorát jsem musel dávat nové pásky - sice jsou průběžné, ale předřou se (cca po 5 letech) v místě, kde vybíhají z podrážky.
Posláno:

Pokročilý
Pánové díky. Ty Keeny vypadají zajímavě. Mají plnou špičku, tak se tam šutry snad nedostanou.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 1/29/2014
Když sandály tak SOURCE. Lehký, prakticky nezničitelný, mám už druhý(první mají po víc jak 8 letech ošoupanou=klouzavou podrážku) a chodím v nich prakticky celý léto.
Edit: ne každýmu vyhovují otevřené (bez špičky)
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/8/2021
Mam sandaly Keen s uzavrenou spickou, ale tenci a lehci model, bez kuze. Nosim je na vodu. Po trech letech se nerozlepily a dobre drzi na noze. Keen ma mou duveru.

Ale jesli v nich chcete chodit po lese, lezou do nich sutry a vetvicky ze vsech stran Happy Jednou jsem v nich sel na houby a nikdy vic Happy Na tury po cestach budou dobre. Jestli ale chodite radi mimo cesty, sandaly vam radost neudelaji a pevna spicka to nezachrani. Kdyz provzdusneni, tak nekde nahore, ale okolo podrazky by do nich nemely byt diry.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
pbpb napsal:
Ahoj, nevíte někdo jestli se ještě nechají sehnat invazky Bushman Trapper khaki? Dík

tváří se, že jsou skladem různé velikosti:
https://www.myslivecke-zbozi.cz/p/bushman-boty-trapper-khaki-45/2267
Sapere Aude.
Posláno:

Pokročilý
Všem díky. Na treky mám poctivé boty. Tohle zvažuji na léto, kolem komína a do hospody.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/21/2016
Rád bych zde upozornil na jeden nešvar Wink .
Zaregistroval jsem totiž v poslední době i zde zvyšující se oblíbenost nafukovaček Klymit.
V partě jich pár máme. Pominu to, že kámošovi se jeho Static V rozlepila ve švu, obratem dostal v reklamaci jinou.
Já mám svojí Static V2 (letní) cca rok a spal jsem na ní tak 20-30x. Za tu dobu mi odešel ventil "flip valve". Je to ten novější aktuální typ ventilu co dělají. Konstrukčně je to podle mě vymyšlený úplně na hovno a nemůže to dlouhodobě fungovat. Ventil je totiž uložený na dvou plastových "čuráčcích" přímo v jiném plastu, takže se to hned vymačkalo a uchází to tudy. Oprava nemožná. Řeším reklamaci, která jak se zdá, byla uznána.
Takže kdyby vás napadlo ji pořídit, doporučuju se pídit po kusech se starším/jiným typem ventilu.
Vkládám foto s vyznačením uložení ventilu a foto bublin ucházejícího vzduchu.
Konec hlášení Cool

pohlava vložil tyto přílohy:
Klymit___flip_valve.jpg.jpg
Klymit___flip_valve_2.JPG

Sapere Aude.
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 8/8/2010
Kasprik napsal:
Ahoj. čeká mně nákup trekových sandálů nebo polosandálů na léto. Nemáte někdo nějaké tipy a zkušenosti. Cena do 3.000,-kč. Díky

Za mňa rovnako Source už mám 5 pár a prvé 23 ročné ešte stále držia aj keď už ich nenosím plus majú neskutočný záručný a pozáručný servis kúpil som teraz z Nemecka cez e Bay nové Gobi Comfort a doma som zistil že sú krivo šité predajca na 2 maily nereagoval tak som oslovil výrobcu plus som im napísal či by mi mohli poslať „nášľapy“ na moje 6 ročné sandále Gobi na oboch mi už začali praskať s tým že si ich sám doma nalepím a oni že mi rovno posielajú 3 nové páry to iste sa mi stalo cca 10 rokov dozadu odtrhol som remienok a tiež poslali nové.

maško vložil tyto přílohy:
2022_05_20_080432.jpg.jpg
2022_05_20_080455.jpg.jpg
2022_05_20_074547.jpg.jpg
viber_image_2022_05_16_09_06_16_475.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/24/2018
Sandály mám rád lizardy,
https://8a.cz/lizard?product_list_order=price-desc

ale mimo stezky nic moc
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
U lizardu mi vnitrek vzdycky cca po roce zacal neskutecne (a nevypratelne) smrdet. Ale asi zalezi, co komu nohy produkuji ;)
U source je to o neco lepsi. A hlavne jsou to jedny z mala, co maji dost dlouhy pasek pres vysoky nart.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 9/24/2018
krezac napsal:
U lizardu mi vnitrek vzdycky cca po roce zacal neskutecne (a nevypratelne) smrdet. Ale asi zalezi, co komu nohy produkuji ;)
U source je to o neco lepsi. A hlavne jsou to jedny z mala, co maji dost dlouhy pasek pres vysoky nart.

spreje jsi zkoušel?
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Neco jsem tekrat koupil, ale funovalo to jen hodne kratce. Ale mozna jsou dneska lepsi spreje, prece jen uz to par let bude
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/23/2013
krezac napsal:
...mi vnitrek vzdycky cca po roce zacal neskutecne (a nevypratelne) smrdet. Ale asi zalezi, co komu nohy produkuji...

Nejde ani tak o to, co nohy produkují, ale komu to chutná. Zkus Mirazyme od McNetu. Spolehlivě vybije veškerou mikroflóru. Leta tím udržuju v přijatelném stavu neopren a na vložky do bot to funguje taky.
Máš-li krátký nůž, potřebuješ dlouhou ruku.
Posláno:
Začátečník
Připojený: 7/8/2021
Levne reseni je ocistit stelku (!) a posypat ji detskym pudrem. Vyhoda je jemna vune, kterou maji zeny rady Happy Ale neprehanet, jinak budete delat bile tapoty, kdyz sandaly sundate Happy A taky je treba pravidelnost. Jakmile sandaly jednou zacnou smrdet, uz jim nic nepomuze...
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum