ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
EXTREME EDC Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/20/2018

EXTREME EDC vložil tyto přílohy:
0B97B6C1_04CB_4B96_B889_BDF4178C0041.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Když by měl někdo náladu na trochu čtení tak v časopisu Přežít najdete zajímavý článek Happy

278438573_386674940000299_2473682954822040268_n.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
DĚKUJI ... Admire ...

HXJOSEF vložil tyto přílohy:
DSCF0645_4.JPG.jpg

LIONSTEEL
Posláno:

Pokročilý
Ahoj, na pondělní ráno přidám jeden dokončený mini projekt. I já jsem podlehl momentální vlně různých EDC páčidel která se na mě valí z internetu a výsledkem je nové minipáčidýlko eXtreme PRY BAR II.
Na páčidlu bych chtěl především vypíchnout povrchovou úpravu TENIFER kterou ted plánuji na několik dalších projektů.
Povrchová úprava TENIFER je extrémně odolný povrch který se používá třeba ve zbrojním průmyslu. Jeho velkou výhodou je maximální odolnost vůči poškrábání, odolnost proti korozi a načerní i nerez a spousta dalších předností ale ty asi ani nemá smysl vypisovat. Pokud by někdo uvažoval že tuhle povrchovku použije na čepel nože rovnou radím NE. Nanáší se při teplotě mezi 500 - 600 °C takže by to popustilo čepel.

IMG_0043.jpg.jpg
IMG_9984.jpg.jpg
IMG_0011.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Zítra konečně vyhlásim vítěze tipovací soutěže 🙂

A03DAD24_3661_489F_B977_4CBE15219C92.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
eXtreme wallet II
Nejnovější kousek z naší dílny. Při vývoji nové peněženky jsem se zaměřil na několik základních bodů. Minimální rozměry, praktičnost , odolnost a samozřejmě moderní design. Tělo peněženky je vyrobeno z kvalitního nerezu o síle 1,5, povrchová úprava TENIFER je to nejlepší co se v současné době nabízí. Vyznačuje se hlavně extrémní odolností vůči mechanickému poškození. eXtreme wallet II má v sobě integrovaný kapesní klip, pojme až sedm platebních karet a bankovky. Karty a bankovky jsou velmi pohodlně přístupné a jsou drženy saténovou gumičkou vyrobenou přesně na míru. To vše dělá z eXtreme wallet II tu nejmenší, nejodolnější a nejpraktičtější EDC peněženku na trhu.

IMG_9961__1_.jpg.jpg
IMG_0013__1_.jpg.jpg
IMG_9986__1_.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
rettromen napsal:
Já bych řekl že je to výkres klipu asi na pouzdro na karty Happy

Gratuluji k výhře v soutěži Happy

Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/22/2010
EXTREME EDC napsal:
eXtreme wallet II
Nejnovější kousek z naší dílny ...
... To vše dělá z eXtreme wallet II tu nejmenší, nejodolnější a nejpraktičtější EDC peněženku na trhu.

Móc pěkná práce a podnět k zamyšlení ... Wink ... Samozřejmě gratulace výherci " rettromen " ... Happy ...

LIONSTEEL
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
EXTREME EDC napsal:
eXtreme wallet II
... Tělo peněženky je vyrobeno z kvalitního nerezu o síle 1,5, povrchová úprava TENIFER je to nejlepší co se v současné době nabízí. Vyznačuje se hlavně extrémní odolností vůči mechanickému poškození. ....

Jen dotaz ohledně odolnosti té nitrocementace. Proč si myslíš, že je je to odolnější než jiné, tvrdší povlaky PVD/CVD (třeba DLC, Ti3N4, ...)?
Posláno:

Pokročilý
slon napsal:
EXTREME EDC napsal:
eXtreme wallet II
... Tělo peněženky je vyrobeno z kvalitního nerezu o síle 1,5, povrchová úprava TENIFER je to nejlepší co se v současné době nabízí. Vyznačuje se hlavně extrémní odolností vůči mechanickému poškození. ....

Jen dotaz ohledně odolnosti té nitrocementace. Proč si myslíš, že je je to odolnější než jiné, tvrdší povlaky PVD/CVD (třeba DLC, Ti3N4, ...)?

Ahoj, podle mě je to z běžně dostupných povrchových úprav to nejlepší. Pokud se bavíme o povlacích které se používají například na obráběcí nástroje ty jsou samozřejmě jinde ale také jsou jinde i cenově. To už by nikdo asi nezaplatil. Takže podle mě je nitridace určitě nejlepší poměr cena / výkon.

Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Moc pěkný. Páčidlo i peněženka Applause
Povrch Tenifer jsem měl,tuším, na Glocku 3.generace. Tam to oproti současné 5.generaci (DLC) moc nedrželo. Ale možná to bylo něco jiného.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Mydlifous> Pokud se pamatuju, tam to bylo (nebo se to alespon tvrdilo), ze slezala ta cerna povrchova vrstva, ale ta tvrda pruhledna primo na kovu ne. Me nic neslezlo ;)
Posláno:
Štamgast
Já nabouchal pár stovek a měl jsem 50 odstínů šedi. Trochu to rozleštilo zasouvání do pouzdra Happy asi jsem měl nějakou východoněmeckou šarži. Pětka je pořád černá jako noc Wink
Posláno:

Pokročilý
Dnes jsem úspěšně zakončil kampaň na Kickstarteru. Je to celkem zajímavá zkušenost a další věc co můžu vyškrtnout ze svého seznamu 🙂 Pokud je zde někdo kdo nad Kickstarterem uvažuje klidně mi napište rád se podělím o zkušenosti.

96415548_46E9_4337_9C74_C50B45086373.png.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/11/2013
EXTREME EDC napsal:
rettromen napsal:

Výhra dorazila Ok Díky Admire

rettromen vložil tyto přílohy:
SDC17083.JPG.jpg

Posláno:

Pokročilý
rettromen napsal:
EXTREME EDC napsal:
rettromen napsal:

Výhra dorazila Ok Díky Admire

Nemáš zač 🙂

Posláno:

Pokročilý
Na víkend přidám malou ochutnávku z právě dokončeného projektu.

2889120E_3DF7_4113_BBAE_5180C3828E8E.jpeg.jpg
A6FE7F0B_50DE_4C0F_8584_C37307464E5C.jpeg.jpg
81479B82_720A_46DD_BC3B_2DCBFFBF0E03.jpeg.jpg

Posláno:

Pokročilý
eXtreme pen II
S hrdostí představuji poslední novinku z naší dílny. eXtreme pen II není jen klasické "taktické" pero kdy platí pravidlo čím více drážek a zdrsnění tím víc tacticool... Naše nové pero je navrženo s důrazem na několik základních bodů:
Sebeobrana: pero se dá použít jako sebeobranný boxer nebo jako kubotan. V obou případech je díky jedinečné konstrukci zaručený maximálně pevný úchop. V případě využití jako boxer díky dlouhé opěře v dlani pero perfektně sedí a vyčnívající část velmi efektivně zesílí úder. U použití jako kubotan je opět zaručen perfektní úchop díky šestihrannému otvoru. Úder je tak možné vést s maximální silou která je ještě znásobena kaleným nerezovým koncem který zároveň slouží jako rozbíječ skla.
Pero: tělo pera je vyrobeno z velmi kvalitního duralu 7075. Díky tomu je velmi lehké, hmatník je navržen tak aby se s perem psalo pohodlně jak v ruce tak v rukavicích. Další velký plus je že se pero nešroubuje ale lze velmi snadno vytáhnout a ihned psát. Pero je kompatibilní s náplněmi FISHER SPACE PEN a s klasickými náplněmi.
Nošení: eXtreme pen II váží pouze 42 gramů a díky tomu o něm v kapse téměř nebudete vědět. Nerezový deep carry clip je navržen tak aby netrhal oblečení a zároveň netlačil do ruky při použití pera.
Vývoj pera trval přes rok během té doby se design několikrát měnil dokud vše nebylo perfetní. Pero je jako všechny naše výrobky vyrobeno kompletně v České republice.

EXP_III_000.jpg.jpg
IMG_0160.jpg.jpg
IMG_0161.jpg.jpg
IMG_0162.jpg.jpg
IMG_0097.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Neobvyklý poměrně.
Ale mě to baví.Líbí se mi to,jako všechno z Vaší dílny.
Moc pěkný Ok
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 4/10/2010
Ahoj, super taktické pero Happy . Měl bych ale dotaz, jde ten klip přehodit na druhou stranu pro leváka? Na fotkách to není vidět. Díky.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum