ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Rick Hinderer XM-18 Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/12/2017
odkud to máš, na jeho webui nic není Happy Ok
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
Připojený: 6/14/2012
Na FB a instagrame ,je uz aj video noza…coskoro bude v predaji…
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 2/23/2021
WuDan napsal:
odkud to máš, na jeho webui nic není Happy Ok

35 vyrocie RH
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/8/2010
Lamnia naskladnila XM-24
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Poslední přírustek : Bowie XM -24Ok

HOMBRE vložil tyto přílohy:
bowie_xm_24.jpg.jpg

Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/24/2021
Trochu života 🐎🐴

Nikoknife_CZ vložil tyto přílohy:
IMG_20220423_190443.jpg.jpg

🔪Fanatický nožomil 🔪 instagram.com/nickpecis_knives/
Posláno:
Začátečník
Připojený: 2/5/2014
Na lamnii naskladnili nejaké XM-18 ale rychle mizí jestli má někdo zájem. Já už mám nakoupeno a do 5 dnů se přidám ke skupině Happy jo maj i medforda, ale koho by zajímal Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 12/20/2008
Nechci Tě strašit, ale za 5 dnů to určitě nepřijde, v Dánsku mi to leželo 7 dní. Přes Němce to přeletělo za 24H. Dej pak vědět, kdy Ti to přijde.Wink
Veďte mě, následujte mě, nebo mi jděte z cesty. G.S. Patton
Posláno:
Začátečník
Z lamnie jsem kupoval už několikrát a vždy jsem to měl ten 5-6 den doma. Ještě koukám na čísla zásilek a kontroluji to s historii na stránkách GLS a sedí to. I s objednávkou co jsem udělal v listopadu na černej pátek. Kdy byli přepravní společnosti přetížené. Konkrétně v tom Dánsku to bylo vždy 2-3 dny. Tak nevím jestli jsi měl ty takovou smůlu nebo já takové štěstí.
Každopádně už nejsem malej na nožík, když tak rád počkám... Vědět pak dám Wink
Posláno:
Začátečník
Dneska ráno dorazil balik. Je to dyl než jsem čekal, ale i lamnia to poslala, až 3 den plus víkend. Takže v součtu dobrý. V brzké době nafotím ať je tu nějaký život.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Ja si v Lamnii priplacam kuriera. Pri tych premrstenych cenach par eur hore dolu mrGreen a je to doma za 3 dni.
"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/5/2007
Starý a nový

laurin vložil tyto přílohy:
1B6A8EBD_791E_4D08_8EA9_3D7784B64226.jpeg.jpg

"Life is too short to carry an ugly knife" - Calvin Coolidge
Posláno:
Pozorovatel
HINDERER XM-18 3,5" Automatic ... extrem tuhý fulltitan

LuPa7 vložil tyto přílohy:
20220622_185852.jpg.jpg
20220622_185926.jpg.jpg
20220622_185943.jpg.jpg
20220622_185957.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
nádherný kousek, ale u hinderera mě hlavně baví to flipováníčko
“Můj bůh je Crom. Sedí na vysoké hoře. Po smrti před něj předstoupím a on se mne zeptá na Tajemství oceli. Neodpovím-li správně, srazí mne ze své hory!”
Posláno:

Štamgast
nádherný kousek, ale u hinderera mě hlavně baví to flipováníčko
Posláno:
Pozorovatel
HINDERER BLACK Applause

LuPa7 vložil tyto přílohy:
20220623_183735.jpg.jpg
20220623_183959.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/10/2020
Laugh Laugh Laugh Laugh strašný co řešíš ... demence
Posláno:

Pokročilý
Leoner napsal:
Laugh Laugh Laugh Laugh strašný co řešíš ... demence

Hmm. Zajímavé.. jestli je demence že nechci mít vůli na noži,tak ok ..
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Nikoknife_CZ napsal:
Zdravím,mám dotaz na zkušenější borce. Víte,já celkově design Hinderera miluju. On prostě umí. Ať už to je 0562,0560,0566 a další nože co navrhoval,jsou prostě super. O to víc mě zaráží,že ty svoje modely prostě zesral. Omlouvám se,sám mám XM-18 a jsem prostě rád že ho mám,ale podruhé bych ho už nekoupil. Dám př. ZT0562. Upřímně. 562jka stojí by woko do 8k v TI verzi,pak tu je můj XM-18 3,5 za 14k. Ve všem,ale ve všem je prostě lepší 562. Úchop,nikde nic neřeže, buď mám nějaký "vadný" kus,ale všechny Hinderery co jsem kdy měl v ruce řezaly, prostě vždycky jsou tam ostré hrany(krom čepele-o tom se nevyjadřuju)co řežou, je to nepříjemné na úchop, manipulaci atd. Jediná 562 a tuším že 0393 to nemají. 562 je i z "lepších" materiálu, titanová střenka vs G10. Kdybych se dnes rozhodoval, tak nechápu důvod, proč vzít xm-18. Jediná věc,za co bych si byl schopný připlatit je vzhled,ten má prostě XMko geniální. Ale stojí za 14k.? Pro mě osobně,kdyby neřezal na všech důležitých místech,kdyby čepel neměla vakl ,když tam mám ložiska tak asi ano. Ale......

Nechápu,jak tohle mohl pustit ven. Asi mám nějaký vadný kus,ale před rokem jsem nůž reklamoval, protože když byl akorát dotáhly,tak čepel měla vakl když byla v zavřeném stavu, stačí jen ťuknout do ní prstem a je slyšet cinkání. To,mi bylo řečeno je v pořádku, sám Hinderer se na to prý díval (na mai) a tak jsou ty nože prý stavěné.... Nevím,mám 560 a chod má máslový jak Hinderer a ta je naprosto bez vůle. Když má člověk takovou kudlu,fakt tam nechce žádný vakl. Člověk to položí na stůl čepelí na ten stůl a cítí vůli.. celkově nechápu,i vy jste psali že nic takového nemáte. Nechápu v čem mám zase smůlu,že můj to dělá. Zkoušel jsem měnit za teflon a podložky,mám tam teď teflon a za mě to není ono. Chod je nic moc,ale tak to má být, uvidím časem. Ale tyhle "problémy" co nejsou v podstatě problémy mi nějak extrémně nevadily a byl jsem rád že ho mám.

Co mě ale fakt vytáčí a už na tom noži není nic dobře je chod pojistky na framelocku. Nevím čím to,fakt jsem přemýšlel a nevyznám se v tom,jaký to může mít důsledek,nebo příčinu. Chod pojistky byl úplně super,zapadla tak asi do půlky i míň, úplná paráda. Po rozebrání a výměně za teflon, pojistka skáče až do 75% celé plošky,a chod té pojistky je tvrdý a nepříjemný, ještě jak je to vybrání"krásně ostré". Možná to způsobilo i to,že jak nejsem zvyklý na teflon atd.,tak jsem tam dal teflon samotný,bez těch ocelových podložek 😒😂. Ale to dle mého na to nemá vliv,fakt by mě zajímalo od někoho zkušenějšího čím to je,fakt nechápu. Trklo mě to až po tom co jsem ho zasrouboval, říkám tywole! 😂 Nemáš tam podložky. Fakt nevím čím to je. Prosím o rady zkušených borců.

Celkově,za mě xm-18 není dobrý nůž,aspoň ten můj. Nemít ty chyby co má,když vidím a čtu co se píše tak jiné je nemají,byl by super nůž,ale můj konkrétní kus je fakt zvláštní..... To byl fakt nůž,o kterém mě to ani nenapadlo ho střílet,ale jak tě na něm všechno sere, bolí z něho prsty, nenosim ho a je drahý jako prase,tak už mám prst na spoušti. A já ho nechci dát pryč... Ale už mě to fakt začíná vytáčet. Celkově XMko. Asi určitě mám zas smůlu na nějaký zmetek,jak to mám ve zvyku,pokud ale takové nože jsou všechny XMka což říkám že asi nejsou, protože vím že nikomu jinému to nedělá,vakl atd. Ale jestli tak jsou všechny,tak za mě největší zklamání a nedal bych za něj ani 5tku.... nedoporučuju... 😠 Prosím o rady,co a jak, proč atd.

Díky moc!
Mějte se. Nick

Nicku, ten elaborát cos napsal je úplně k hovnu. Máš nejvyšší čas, abys vyházel z baráku všechny kudly, protože postupně zjistíš, že na nějakým dalším noži jde pojistka ještě hůř a dožene tě to k sebevraždě. Poslechni, škoda mladýho života. Jseš pacient, kamaráde....
PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:

Pokročilý
Prosím vás, víte co? Díky za "rady". Prosím o smazání veškeré naší konverzace,toho článku atd, který je,jak jsi sám napsal k hovnu.... Nerad bych vyvolal další "přínosné reakce". Díkec Admire Happy
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum