ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Sebenza Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/13/2007
Za mě by to sedět nemělo, prostě střenky frézovali D21 a pak jsou na pískování, osazení detentem, a pak kolikrát čekají, než budou hotový čepele, aby šly na montáž.
a jak jsou teprve všechny díly na montáži, složí se nůž a ten má kartu dle mého od montáže.

co mě ale vadilo, u 21 jsem měl každou střenku označenou jinak, samozřejmě to není problém, ale my OKP to vidíme jinakLaugh
nechovej se agresivně, jednej dominantně
fake to fake, soul to soul
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 12/11/2018
Já bych to ani moc něrešil, protože je od člena z knifu. Jen mě to zarazilo, že to psali na bladeforums. Dokonce sem četl na reditu, že ty z oceli s45vn by měli být označeny ,,45 “ na blade tang.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/21/2013
Ahoj datum na střence je jen datum výroby střenky,nemusí souhlasit a ani nesouhlasí s datem na kartě, někdy je dokonce na každé střence jiné datum... Jinak D znamená 4. čtvrtletí, značí se jen ABCD a rok.
Posláno:

Pokročilý
Kluci moc díky, ujistili jste mě. Ok Ok
Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/6/2004
PatrikD napsal:
Zdravím, chci se zeptat. Mám nově CRK Inkosi a je to krásnej nůž. Když jsem si ho prohlížel zaujaly mě nápisy na vnitřní straně střenek ,,D-21” . Po internetu toho moc není, ale někde psali, že by to mělo souhlasit s datumem výroby na kartě, která se k noži dodává. Na té je ale výroba February 2022. Je to problém, když na střenkách je D-21 , tedy předpokládám December 2021?Confused

Před lety - v roce 2011- jsem se na to ptal taky a z firmy mi přišla odpověď:

Zdenek,
Thank you for your email and kind words. The B 10 is a machining mark that indicates the knife was made in the second batch of 2010. There is usually no more than three batches produced a year. The first batch would be marked with A 10. I hope that clears things up. Let me know if you have any more questions.
All the best,
Heather
“Whoever said the pen is mightier then the sword obviously never encountered automatic weapons.”
- General Douglas MacArthur
Posláno:

Pokročilý
Ještě jednou všem děkuji. Už jsem opravdu v klidu Laugh . Jen takový poznatek. Po rozborce jsem zjistil, že na čepeli, v místě která leží na podložkách, je opravdu číslo 45, které mají modely od CRK s ocelí s45vn.
Posláno:

Pokročilý
Admire

PatrikD vložil tyto přílohy:
8A5EBE53_5F53_436A_9448_1AFD8A505C38.jpeg.jpg

Posláno:

Začátečník
Připojený: 7/23/2014
Nechápu, proč jsem tak dlouho vzdoroval...je to mazec...a já jsem ztracenýCool