ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Volný Pokec Možnosti
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 11/18/2011
Jo, Fosgen má pravdu.
Ovšem ta fotka...
Auuuu..😖
Fakt klika, že jste tu vojnu přežili!!🤣
Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/11/2009
Mít na vojně foťák, to bylo taky o průser Happy
Za všechno si můžu sám
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 4/7/2013
Longin napsal:
Jo, Fosgen má pravdu.
Ovšem ta fotka...
Auuuu..😖
Fakt klika, že jste tu vojnu přežili!!🤣

Zásobníky byly prázdné, jinak bych to tak lehce neudržel. Fotil to brigádní fotograf co měl foťák povolený. Na tady to nejspíš ne, ale co by za tvrdé Sparty neudělal. Aspoň mám památku na vojákování.
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 8/24/2018
Ahoj, možná plácnutí do vody, na druhou stranu líná huba....

Nemáte někdo náhodou zkušenost s Tradestreet, co nabízí Dominik Kovařík? Klidně do emailu nebo PM. V podstatě jsem našel jen samé promo, ale nestrannou recenzi v podstatě neobjevil.
Díky Happy
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Odpovim ti z pohledu programatora - kdyby nekdo vymyslel funkcni (dlouhodobe vydelavajici) obchodovaci algoritmus, tak rozhodne nebude vydelavat tim, ze ho zpristupni "hejlum" za par korun... Ale treba zrovna ty budes ten, na koho se v hazardu (nic jineho, nez stejny princip jako automaty to neni) usmeje stesti.
Posláno:

Pokročilý
to chápu a souhlasím. Kvůli algoritmu se na to neptám (nějakou dobu zpátky jsem viděl jeden, který stál kupu peněz a s velkým úspěchem hlásil, že o něco překonal růst SP500, ale prostě jen koupit index nebo etf z toho vycházelo jako jednoduchá a lepší varianta ).

Měl jsem na mysli spíš informace tam obsažené / sledované, na základě kterých se dá rozhodovat - ty jsou nabízené i jinde, ale většinou za pravidelné měsíční/roční poplatky - třeba tady https://www.cheddarflow.com

Pokud je to v tradestreet za jednu platbu na pořád a informace jsou v pořádku, tak pak je to zajímavé ...

I-I
Posláno:

Začátečník
Připojený: 9/11/2021
A z pohledu gaunera je to ve zkratce následovně:
1. Netočí se mu v tom tolik peněz, potažmo platících zákazníků, aby se vůbec zaobíral aktualizacemi sociálních sítí (naposledy 2018) nebo dokonce samotného webu - neinvestuje tedy zpátky čas, který je pochopitelně cennější než peníze.

2. Ještě v roce 2019 svá "tajemství" rozdával zdarma za vyplnění e-mailové adresy (sbíral dost možná adresy pro pozdější spam a, kdybych chtěl být zlý, možná i pro pozdější přeprodej ve velkém výhodném balíku, který mu vynese víc, než nějaké chytání jednotek lidí, z nichž vymámí peníze za kurz)
[KLIK]

3. Společně s Martinem Linhou pod hlavičkou společnosti Viral Media spol. s r.o., jejíž kapitál byl pouhé dvě koruny (očividně veškerý dřívější rozpočet padl na nízko-rozpočtovou zeď monitorů, před nimiž se upřímně dívá na návštěvníka webu v levné košilce z nepovedené fotografie), používá i adresu https://www.tradestreet.io
Což bude zřejmě pokus o expanzi na zahraniční trh za použití běžné šablony, kterou se ani nepokusili upravit. Viz položka "Gurus (soon)".

4. Tenhle formulář pak mluví za vše: https://go.tradestreet.cz
Jestli jsi někdy viděl typické podvody na mámení peněz z lidí àla Indie, jsou jasní.
Odpočet se automaticky prodlužuje, aby navodil pocit naléhavosti daného sdělení. Nechybí ani neověřitelné hodnocení v podobě počtu hvězdiček s čísílkem, které není vůbec směrodatné, protože nikam neodkazuje. To samé platí o věhlasných webech, na jejichž loga také nelze kliknout, aby se člověk mohl podívat přímo na daný článek, v němž vynášejí TradeStreet do nebes a redaktoři díky jejich algoritmu odcházejí od řemesla (nadsázka, jako některé další části mého příspěvku).
A nejvíc mě, krom jiných stylistických chyb, pobavil tenhle kousek: "Vaše osobní údaje budou předány webinář pořadatel , kteří by mohli komunikovat s vámi týkající se této události nebo jejich služeb"

5. Dominik Kovařík teď má starosti s dítětem, které nezapomněl promovat, v rámci humanizace své umělé tváře na internetu, na svých sociálních sítích. Od člověka v takové životní fázi, což mu určitě nemůžeme vyčíst, nelze očekávat adekvátní starání se o projekt takového kalibru slibující tolik.

Kdyby z toho něco přeci jen pravidelně bez přičinění lidského faktoru, tedy Dominika Kovaříka, lezlo, bude to jen cucání dat odjinud - krezac určitě potvrdí, jak taková re-brandovaná řešení mohou bezproblémově fungovat i delší dobu. Nehledě na dnešní extrémně nepředvídatelnou dobu, kdy člověku dá více kniha s neotřesitelnými základy a svévolné postupné zjišťování správných zdrojů, které si pak může kontrolovat přehledně v RSS čtečce (stačí pro přehlednost jen JEDEN druhý větší monitor s vyšším rozlišením nebo pro začátek i tablet, který mnozí již vlastní).

Výdělečnost, jestli tam nějaká bude, bude jen taková, aby se neřeklo. Často nebývá ani v takové výši, jakou nabízejí "odborníci" spolupracující s lokálními bankovními institucemi. Ale prodělat to člověka často nenechá, protože to spoléhá na automaticky obnovované předplatné té dané služby (nemusíš ho platit přímo Ty, ale několik takových malých "nachytávačů").
U jiných provařených "služeb", kde je tomu nachytaný blíže, na to předplatné přeci běžný člověk lehce zapomene. A když se takových najde víc...
Dříve M4ST3RCUT0R, ale ať se to neplete s uživatelem M4ST3R
🦋💙 Dostupné balisong nášivky: 17 z 29 kusů ⌈⌈⌈ Samolepky: Na přání ⌋⌋⌋ pište PM nebo e-mail
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Plus (informace od spoluzaku, co se v tomhle byznysu pohybuji) se tam hraje na milisekundy (napr. na zakazku psane systemy ukladani dat), ku*va rychla pripojeni, servery co nejbliz tem burzovnim a pod. Asi neni moc nadeje, ze by vsechno tohle mela nejaka "garazovka".

Co se vyuzitelnosti jimi poskytovanych dat tyce, nemam tuseni. Ja se jen obcas podivam, jak moc dole jsou firemni akcie (a to je zadara na google) a tim moje burzovni aktivity konci :)
Posláno:

Pokročilý
jas Happy . těch lapacích praktik jsem si taky všiml - z reklamy na youtube odpočet na "live" předtočený webinář s falešným měnícím se počítadlem online účastníků a další.
Na druhou stranu vím o klukovi, který se kromě jiného na základě dvou kurzů DK do obchodování dal a celkem úspěšně (což samozřejmě závisí na více faktorech, primárně na něm...), takže jsem si řekl, že to hned neodepíšu na základě pochybné prezentace.
Beru to tak, že s těmi informacemi by to bylo v podstatě takové obchodování "zpráv" s doplněním dalších informací z aplikace (např. množství opcí tím či oním směrem). O milisekundách samozřejmě nemůže být řeč - to bude přesně jako to píše krezac (servery v místě burzy atd).
Jde i o to, že to doživotní předplatné může v téhle situaci skončit tím, že se tomu DK přestane věnovat, něco se mu chraň bůh stane a pod...
Každopádně si udělám "výběrko" než bych někam poslal peníze. Předpokládám, že ke spoustě těch informací se bude dát dostat i zdarma, jen bude třeba projít víc zdrojů a na to je RSS super nápad... Díky za názory pánové.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 7/22/2009
Uvědom si ale, že do války rostlo taky všechno a vydělali všichni. Teď je situace zase trošku jinde. Otázka jestli řešit tohle a nebo prostě nekoupit S&P 500 a neřešit nic.
Posláno:

Pokročilý
jjj, vím a jsem si vědom
Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/13/2015
Pro Zemana foto spínače pokosovky. Bude ti to vyhovovat?
Omlouvám se za plevelení pokecu, ale nenašel jsem na kterém vlákně byla prosba o pomoc.

dagger vložil tyto přílohy:
IMG_1704.JPG.jpg
IMG_1705.JPG.jpg
IMG_1706.JPG.jpg
IMG_1707.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/9/2002

Surg vložil tyto přílohy:
První_následky_vlny_veder.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 4/11/2017
Niečo na pobavenie:
In Soviet Russia... Laugh.

Schwedischer Smogebrotformer Lars/Tässchen Käffchen am Morgen vertreibt Augenring und Sorgen/Keine müde PuderatzeJedem Tierchen sein PläsierchenDer Groschen fällt pfennigweise
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 11/23/2018
Něco pro lepší náladu Laugh .

Wolfes vložil tyto přílohy:
smu.jpg
tep.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Připojený: 7/13/2015
Letecký den v Ústí. Lítaj mi přímo nad barákem. Mílo tobě asi taky.
Jura

dagger vložil tyto přílohy:
IMG_1715.JPG.jpg
IMG_1717.JPG.jpg
IMG_1720.JPG.jpg
IMG_1721.JPG.jpg
IMG_1722.JPG.jpg
IMG_1724.JPG.jpg
IMG_1725.JPG.jpg
IMG_1727.JPG.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 1/10/2019
Tak jsem sklízel. Průměrná velikost cibulí je 11-13 cm. Sadba asi z ČernobyluLaugh

Ježour vložil tyto přílohy:
IMG_20220730_WA0000.jpeg.jpg

PROSÍM POUZE O E-MAILOVOU KOMUNIKACI, DĚKUJU.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 12/28/2019
Letecký den v Ústí. Lítaj mi přímo nad barákem. Mílo tobě asi taky.
Jura
Včera jsem se vrátil z Polska.... Dnes vylezu na zahradu a co nevidím ? Ěro s vodou na Hřensko.
Měl jsi pravdu!!
Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/7/2010
Záznam z jednání krizového štábu.
Fiala: Vítku, hoří ti České Švýcarsko!
Rakušan: Na Švýcarsko seru, já jsem ministr vnitra, to je na Honzíka.
Lipavský: Vítku, to je ale tvoje Švýcarsko! České!
Rakušan: A jo, takhle. A co se děje?
Fiala: Hoří ti tam lesy i domy.
Rakušan: Mně ne, les tam nemám a chalupu taky ne. Ale něco bychom s
tím dělat asi měli, ať nám to nedají v médiích sežrat.
Fiala: No co asi, hasit je třeba, pošli tam vrtulníky, s auty se tam hasiči
nedostanou.
Rakušan: A kde bych ty vrtulníky tak asi vzal?
Fiala: Tak si je půjč od Jany!
Černochová: Nemám, vrtulníky jsme poslali na Ukrajinu.
Fiala: A nemohly by na chvilku přiletět hasit? Že bychom jim je pak
poslali zpátky.
Černochová: To nepůjde, Ukrajinci je už prodali Arabům.
Fiala: Aha… tak co s tím?
Lipavský: Zkusím zavolat Vystrčilovi. Jestli třeba nemá nějaké vrtulníky
Tchajwan.
Černochová: Dobrý nápad, třeba ti Arabové už Tchajwancům prodali ty
naše.
Lipavský: A ještě by možná mohla pomoct i Baerbocková. Je právě teď v
Česku.
Rakušan: A to je kdo?
Lipavský: No ta dělá v Německu to, co já.
Rakušan: Takže hovno.
Lipavský: Neser!
Fiala: Chlapci, klid! Honzíku, to je dobrý nápad. Jakou máš představu, že
by ta Němka mohla pomoct?
Lipavský: No… třeba sepíšeme deklaraci o přeshraniční spolupráci hasičů.
Fiala: To je skvělé! A myslíš, že to pomůže?
Lipavský: S hašením asi ne, ale vyšleme signál!
Fiala: Přesně tak! Na signály bych málem zapomněl. Vítku, seber se,
jedeme do Českého Švýcarska!
Rakušan: Já nemůžu, mám propadlý pas.
Fiala: Nepotřebuješ, do Hřenska tě v pohodě pustí.
Rakušan: No a co tam vůbec budeme dělat? Proč tam jedeme?
Fiala: Budeme vysílat signály. Jak se staráme o spálenou zemi a tak.
Černochová: A co mám dělat já?
Fiala: Zavolej Amíkům ohledně těch F-35, co budeme kupovat. Ať k nim
přidělají nádrže na vodu. A pořádně velké!
"Mířím ke hvězdám, ale pořád trefuji Londýn." Wernher von Braun
Kdo říká, že člověk nemůže změnit svět, ten nejedl nedovařeného netopýra.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/25/2011
Tak pár fotek pro zajímavost, i když v tv je toho dost Wink

OldaS vložil tyto přílohy:
PXL_20220801_092249577.jpg.jpg
PXL_20220731_110158599.jpg.jpg
PXL_20220801_051036978.jpg.jpg
PXL_20220801_050521384.jpg.jpg
PXL_20220801_050815491.jpg.jpg
PXL_20220731_053046777.jpg.jpg
PXL_20220731_125456683.jpg.jpg
PXL_20220731_125750850.jpg.jpg
PXL_20220731_143406123.jpg.jpg

Našel jsem se sedíc se založenýma rukama, na hranici dělící minulost a budoucnost.
Jako bych mohl zabít čas, aniž by zranil věčnost. - Thoreau
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum