ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Mat Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Jak ve videu rikas, ze je ten material strenek bohuzel promackavany jen z jedne strany (a ty potrebujes tenky), v cem je problem to odfrezovat z te druhe? Nebo jsem to spatne pochopil?
Mat
Posláno:

Štamgast
Připojený: 5/3/2006
krezac napsal:
Jak ve videu rikas, ze je ten material strenek bohuzel promackavany jen z jedne strany (a ty potrebujes tenky), v cem je problem to odfrezovat z te druhe? Nebo jsem to spatne pochopil?

No, kuli tomu "pomačkání" to kupuješ Happy Ale když budeš moc brousit z pohledové strany, tak můžeš přijít právě o ten žádaný efekt.....Takže na to jen upozorňuju, aby to někdo nevzal z té "pomačkané a hezké" pak by měl jen "překližku"
Posláno:
Štamgast
Připojený: 10/8/2011
Samozrejme jsem myslel frezovat tu nepromackanou. Jsem nepochopil, ze je to varovani, tak jsem premyslel jaka je v tom zrada.
Mat
Posláno:

Štamgast
krezac napsal:
Samozrejme jsem myslel frezovat tu nepromackanou. Jsem nepochopil, ze je to varovani, tak jsem premyslel jaka je v tom zrada.

Tak varování asi úplně ne, spíš Pokud to někdo bude dávat na zavírák (nemyslím si, že by se to tady nějak zvlášť zrovna tohle rozjelo) tak to chce jen na tuhle drobnost myslet. U pevného to neřešíš, těch 7mm je akorát.
Posláno:
Pozorovatel
Připojený: 3/16/2021
Naprosto úžasnej nůž Charlie - jsi opravdovej machr i kouzelník v jednom.
Super Admire Admire Admire Kombinace DLC + toho 10 linkového sendviče a té krásné dýhy ho povyšuje "nemám slov a padá mi brada Happy " Ok
Mat
Posláno:

Štamgast
Tak se pochlubím....táhne se to jak smrad. První várka čepelek s 10 linkového sendviče je doma z kalírny. Teď vysmirkovat, spasovat, vyleptat a poskládat.

Mat vložil tyto přílohy:
FEFE473B_0CF9_4292_9E10_2C6D91B5E1A8.jpeg.jpg

Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum