ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Testy nožů uživateli Knife.cz Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 10/8/2011
Tak ten kolega dneska rozsiril svuj nozo-nazor o teorii, ze v kuchynkach jsou tupe noze, protoze firma nechce, aby zamestnanci meli k dispozici veci ostre (a nedej boze spicate).
A zda se, ze v tom nazoru neni uplne osamoceny
Posláno:
Začátečník
Připojený: 5/25/2022
No tak je jasne, ze spicate noze driv nebo pozdeji EU zakaze... Happy
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Krezac: tak jim ty nože partyzánsky nabrus, schválně co se bude dítRazz
nimha: bohužel to bude ještě horší, zakážou veškeré "nebezpečné" věci jako kladiva, sekery, šroubováky, ...SadCry Cry Cry
Posláno:
Štamgast
slon: to jsou takove ty zoubkate IKEA, tem asi nepomuze nic :)
Mozna pecivo by krajely, to jsem nezkousel, ale upizlat jimi roh krabice od mleka je za trest.
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/27/2001
Tak to chápu. Na druhou stranu, já do šuplíků v kuchyňce raději nekoukám, nůž i příbor mám svoje, ve svém šuplíkuRazz
Ale když jsi mě nahlodal, tak jsem se tam byl kouknout - u nás to naštěstí není tak hrozný. Akorát se musím domluvit (varovat, že to bude ostré) a nože nabrousit, i když to u nás zas taková hrůza není.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 5/26/2008
scout napsal:
No ja mám takú skúsenosť.
Oňahdy v Kauflande bola tlačenica nad čerstvo vyloženými škatuľami banánov a mestské stvorenia sa mordovali s igelitom, ktorý ako posledný bránil prístupu k vytúženým plodom Afriky.
Tasil som Manly Peak a bolo po probléme. Za mnou stál manželský pár a pani s úsmevom prehodila "Vždy pripravený". Aj ja som sa usmial a ponúkol ju aby si vybrala ako prvá.
U nas na šalenym vychodze su ľudze ešte furt pri zdravom rozume. Pán Boh zaplac .

Moje zkušenosti jsou vesměs podobné, ty opačné jsou zatím zaplať pánbůh výjimkou.
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
krezac napsal:
Tak ten kolega dneska rozsiril svuj nozo-nazor o teorii, ze v kuchynkach jsou tupe noze, protoze firma nechce, aby zamestnanci meli k dispozici veci ostre (a nedej boze spicate).
A zda se, ze v tom nazoru neni uplne osamoceny

No mně na tom nejvíc děsí to : “firma nechce”, vlastně tam má firma tupý nože….
Firma ale ostrý nože nepotřebuje, páč si firma jablko nekrájí…. Absolutní absence úvahy, je tam tupá kudla, tak ji nabrousím.
Smutnej život- firma mi nabrousí kudlu, uvaří oběd, na chodbu dá barel s vodou abych se mohl napít, vedle toho kávovar abych si mohl dát kafe….. odpoledne mi stát zajistí levnej benzín, levnou elektriku a plyn a když ne hodím to tam Okamůrovi nebo někomu jinýmu kdo se o mě postará……
Samozřejmě, že pak Ůnie takovejm lidem špičatý kudly zakáže, jelikož se Jí nechce jim je brousit….

Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:

Štamgast
Připojený: 2/1/2011
Škoda, že už nejsou mínusy. Tenhle Tvůj blábol by si ho, Jardo, fakt zasloužil...Confused
Posláno:
Štamgast
Je opravdu nutný do všeho tahat politiku? Neutral
Posláno:
Štamgast
Připojený: 1/7/2013
Však to taky nepíšu abych sbíral pluska……..
A ten příspěvek není o politice, ale o osobní odpovědnosti (alespoň z mé strany)…..
Jarda
Proti zrození a smrti nemáš léku v mezidobí zachovej radost. (Santayana)
Posláno:
Štamgast
Připojený: 8/12/2013
Sidney: Dneska tak lidi fungujou. Debata o podapíráku v lese pod Milešovkou se po několika větách stočí k Babišovi, Okamurovi nebo Putinovi.
Je to divný, dřív to nedělali.
Já jsem vytáhl ruskej nůž a byl jsem hned kremrole, prorusskej šváb a kdovíco ještě. Laugh

Posláno:
Štamgast
Jardah: nejak sis ve spravedlivem rozhorceni nevsiml, ze to o "umyslnosti tupych nozu" byl vyrok kolegy (cca 25 let, takze urcite nemuzeme tvrdit, ze si nese nejake predrevolucni dedictvi a volic japonce taky nebude), ne jakysi oficialni postoj firmy.
A ne, necekam, ze recepcni bude behat po meste a shanet nekoho, kdo homeopaticky nabrousi ten kus "sufankoveho" plechu.
S dovolenim uz se k tematu nebudu vyjadrovat, speje to smerem, ktery jsem fakt vyvolat nechtel...
Posláno:
Štamgast
Hele, kluci, co se takhle vrátit k nožům a na tyhle hádky se vy..at? S úmyslem rozpoutávat politické vášně jsem ten článek opravdu nepsal. A že se nám to od původního tématu hodně odklonilo! Já vím, že "doba vymknutá z kloubů, šílí", ale to přece neznamená, že musíme šílet taky.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum