ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Hodinky Možnosti
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/6/2020
Na Rolex je čekačka….jiný než ,,základní,, modely ti jako prvokupci stejně neprodají….takže se bavíme cca o 200k…..ale obratem prodáš za zajímavý částky….protože čekačka….to je asi i zmiňovaná bublina. A ta nepraskne. Určitě ne v nejbližší době. Ale zajímavá investice je například limitovaná krátká střelná zbraň od ČZ…. Koupíš(když už) za 150k(např) a prodáš za 900k Happy
Ale to jsou jen moje zcela amatérské úvahy a myšlenky a tak Happy
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 7/9/2012
Takže do obchodu pro Rolexy nemá smysl předpokládám. Jinak co se týče střelné zbraně od CZ, tak k těm pistolím se stejně obyčejný člověk nedostane. Je to na seznam, vybraní jedinci o tom ví dopředu a ten zbytek na které se náhodou dostane, má prostě štěstí. A viděl sem Masaryka za 1,2m a prodal se Grin vývar mega a něco. To člověku hlava nebere...
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
---> Knife is life
Posláno:
Pokročilý
Jo to je mazec, co se děje s těma ,,pistolkama,, Happy neznám moc artiklů, kde by to šlo takhle rychle a tak moc….
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/8/2010
V poslednej dobe mi pride ze jedine limitky od seika ktore sa "zhodnotili" su Brian May, ostatne co som videl sa vzdy predavali pod retail.

Za mna maju zmysel prave bazarovky ktore sam kupujem s tym ze ak mi nesadnu tak ich predam s minimalnou stratou, a ak mi sadnu tak ich ponosim a casom predam stale za +/- to iste. Pri novych hodinkach mi pride riziko hodinky nepredas alebo pod cenu o dost vyzsie. A prave pri seamastroch a moonwatchoch mi pride ze rastie ich cena aj v inzerciiach.
instagram.com/stefpacka/
Posláno:

Štamgast
Připojený: 8/18/2006
A co limitky od Prim?
Ohlídat se dají a cena roste v podstatě okamžitě po koupi.
Posláno:

Pokročilý
Tomáš napsal:
A co limitky od Prim?

Fakt? To je ověřená informace? Vím třeba o těch s ciferníkem z meteoritu. Ty se mi dokonce i líbí Grin.
“We buy things we don't need with money we don't have to impress people we don't like.”
---> Knife is life
Posláno:

Štamgast
Jen si neplést Prim Manufacture (ELTON hodinářská) s Prim Czech Made (MPM-Quality).

Ty pravé Primky jsou od ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují (www.prim.cz). Jde kompletně o vlastní výrobu (od strojků po pouzdra).

MPM-Quality jsou pouze montovna součástek dovezených ze zahraničí. Jde o spor o značku, který se táhne docela dlouho.
Posláno:
Pokročilý
Připojený: 2/21/2012
Mazzi napsal:
Tomáš napsal:
A co limitky od Prim?

Fakt? To je ověřená informace? Vím třeba o těch s ciferníkem z meteoritu. Ty se mi dokonce i líbí Grin.

tak ty jsou zrovna z toho špatného Primu Happy

a cena rozhodně neporoste

pravej Prim vypadá takhle, ty Colty od Breitlingu si cenu drží taky

gravedigger vložil tyto přílohy:
333.jpg.jpg

Posláno:

Pokročilý
Tomáš napsal:
Jen si neplést Prim Manufacture (ELTON hodinářská) s Prim Czech Made (MPM-Quality).

Ty pravé Primky jsou od ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují (www.prim.cz). Jde kompletně o vlastní výrobu (od strojků po pouzdra).

MPM-Quality jsou pouze montovna součástek dovezených ze zahraničí. Jde o spor o značku, který se táhne docela dlouho.

Tyjo, to sem ani nevěděl, čumím jak puk. Díky za info.
Takže limitky z prim-hodinky.cz nebrat? To raději limitky z prim.cz?

---> Knife is life
Posláno:

Pokročilý
gravedigger napsal:
Mazzi napsal:
Tomáš napsal:
A co limitky od Prim?

tak ty jsou zrovna z toho špatného Primu Happy

a cena rozhodně neporoste

pravej Prim vypadá takhle, ty Colty od Breitlingu si cenu drží taky

Už se dívám na pravé Primky Happy, taky děkuju za info. Nějaké limitky tam mají. Breitling Grin supr, ale asi cenově jinde...?
---> Knife is life
Posláno:

Štamgast
Mazzi napsal:
Tyjo, to sem ani nevěděl, čumím jak puk. Díky za info.
Takže limitky z prim-hodinky.cz nebrat? To raději limitky z prim.cz?

Rozhodně, prim.cz jsou pokračovatelé tradice československých hodinek Ok

Třeba na https://cs.wikipedia.org/wiki/PRIM je to popsaný stručně a výstižně...
Posláno:

Pokročilý
Supr, děkuju moc za info. Takže kdyby se podařila limitka třeba pilotek, je tam nějaká jistota zhodnocení? Nebo když ne úplně výdělku, aspoň zachování hodnoty?
---> Knife is life
Posláno:

Štamgast
Připojený: 10/8/2010
Ja by som bol aj s pravymi primkami opatrny - ich limitka potapiek s wr 100m si urcite najde fanusikov, ale pride mi ako dost uzko profilove zbozi len pre urcitu skupinu z CZ. Omega, breitling a pod su urcite zaujimavejsie pre sirsiu skupinu potencionalnych zaujemcou.
instagram.com/stefpacka/
Posláno:
Pokročilý
Renomovaná značka typu Breitling, Rolex, Omega a další na hodnotě ztrácet nebudou.
Jinak co se týče uchování hodnoty. Skvěle si stojí zlato. V 60. letech jsi si koupil za 0,5kg zlata nový auto-Škodu 1000. V roce 1990 jsi si za 0,5kg zlata koupil nový auto-Škoda Favotit. No a dneska si za 0,5kg zlata koupíš opět nový auto-Škoda Octavia. Takže hodnota zlata je jedna z nejstabilnějších. A za těch 150k už máš pár mincí, nebo i ,,cihličku,,
Posláno:

Pozorovatel
Připojený: 12/30/2019
Suhlasim, ze Prim ma uzky profil zberatelov len v okruhu CZ/SK, to moze byt risk.

Stavka na istotu, ako pisu vyssie kolegovia, je napriklad Omega Speedmaster Professional (=moonwatch). Je tam podstatny ten pribeh za tym (ze boli na mesiaci, atd, je vela peknych clankov o tom...). Vacsinou sa hodinky s pribehom predavaju vyrazne jednoduchsie, ale si na druhu stranu aj drzia cenu (cize ten rozdiel za co ich kupis a predas nebude asi taky vyrazny ako pri nejakej limitke) Happy

Neviem, ci by som radsej neskusal tie vianocne rulety o Shiro noze za zvyhodnenu cenu. Nie je to 150k, ale pri predaji sa na tom par (mozno desiatok) tisicok kacek zarobit da.

Inak na udrzanie hodnoty penazi je zlato OK, v zmysle ze jeho hodnota rastie v tempe +/- inflacie, ale mozno nejake ETF zarobia pri 150K za 10-15 rokov viac ako mala tehlicka zlata v trezore Happy

Tak ci onak, je to tazke v dnesnej dobe do niecoho investovat, vsetko nesie pomerne vysoku mieru rizika a je otazne zrejme len to, aku tu mieru rizika chces znasat Happy

“Ťažko je ľahko žiť.”
Posláno:

Pokročilý
Připojený: 3/27/2010
Dal som do inzercie dva kusky keby si niekto chcel nadelit na vianoce... Happy

grrr vložil tyto přílohy:
IMG_20221201_WA0017.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Připojený: 11/17/2011
Na zejtra. Na blackfriday...

coll vložil tyto přílohy:
IMG_20221201_080521.jpg.jpg

PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum