ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Busse / Swamp rat Možnosti
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 12/11/2018
gorshi to je naprostá krása! Jak dlouho už Bussáky sbíráš? Taková sbírka se určitě neudělá do roka Laugh
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Tak chvíli mi to dalo. Happy Mě osobně kdysi odvařila recenze SHBM od Cliffa Stampa. Dlouho jsem pak toužil po FBM. Ale byly jiný priority. Postupně jsem rozprodal různý části sbírky - Fallkniveny a BRKT atd a šel naplno do Busse. Posledních pár let kupuju ty, co mě bavěj. Nejvíc mě vždycky brala Battle Mistress a Steel Heart. Když by to vyšlo, tak bych rád někdy pořídil původní SHBM a SHSH II. Ale uvidíme, člověk nemůže mít všechno Happy
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Posláno:

Štamgast
Připojený: 7/15/2005
Jsem se vrátil v čase. Happy Dám sem odkaz na legendární recenzi legendárního Cliffa Stampa. Tahle SHBM toho přečkala hodně a pořád slouží. Nedávno ji jeden člen Bladefora od něj získal, dal do pucu a vrátil do služby.

https://web.archive.org/web/20080618001602/www.cutleryscience.com/reviews/busse_bm.html

Fanoušci Kevina McClunga a Mad Dog nožů Cliffa proklínali za to, že dvakrát za sebou zlomil TUSK, kterej už tehdy stál asi 1000 dolarů. Dneska se prodává klidně za 3000 až 5000. Cliff se nebál používat nože za takovýhle prachy a s tím nikdo nepočítal. Laugh Zlomil i Green Bereta od CRK. Byly to ale jeho standardní testy, který spousta nožů přečkala bez úhony. Třeba Busse. Jen holt zarytí obdivovatelé značek, co neprošly, z toho byli rozrušení. Wink Daj se o tom najít zajímavý historky.
Gorshi uses & abuses: BUSSE COMBAT slashers
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum