ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kydex Možnosti
Dal
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 2/2/2013
Příspěvky: 545
pěkná pouzdérka.

Dáváte dovnitř nějakou měkčí vložku proti poškrábání čepele?

plastové pouzdro mám jen jedno, v něm není uvnitř nic, a když se do něho dostane nějaká tvrdší nečistota, prach kamínek, tak to čepel nepěkně škrábe. Nebo to neřešíte?
Per pedes,
Nechaj noža - bolí koža, Mrtvému nože netřeba
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/31/2012
Příspěvky: 1,559
Ahoj, pouzdra dělal Patrik Jehlička tyto tři mi včera přišli, dvě pro mě, jedno kamarádovi.
Poslední foto je na přání jednoho uživatele knife.
Jinak nemám plastové ani kydexové pouzdro ve kterém by byla nějaká vložka.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Čau, tak jsem si spíchnul na f1 kydex pouzdro a začalo mě to bavit, co říkáte?


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_1123.jpeg.jpg
IMG_1124.jpeg.jpg
IMG_1125.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Pouzdro pro r2 scout, rad dělám větší odtok pro propláchnutí proti nečistotám, aby se neškrábala čepel.


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_1234.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/20/2020
Příspěvky: 614
Ahoj máš to moc pekné!👍mne osobne sa viac páčia takéto z 2 kusov kydexu ,neviem prečo.🤔
Môj pôvodný účet bol Peto5 a nehanbím sa za to...
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Peter 80 napsal:
Ahoj máš to moc pekné!👍mne osobne sa viac páčia takéto z 2 kusov kydexu ,neviem prečo.🤔


Ahoj, děkuju, už makám na dalších. 💪

I mě se líbí víc ze dvou kusů, jen je vetší. Každopádně na některý nože se mi ze dvou kusů i hodí víc. 🙂 a když z jednoho kusu, tak spíš hranatější.
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Pouzdro na Bílou Zbroju Grim dneska dokončený.
Zítra na Bark River squad leader 3v.



NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_1242.jpeg.jpg
IMG_1238.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Kydex pro bark river squad leader 3v


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_1258.jpeg.jpg
IMG_1260.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
nenašel by se tu někdo kdo by udělal pouzdro z kydexu na cold steel 4max scout ? Mělo by vypadat asi jako na obrázku .


tolokan vložil tyto přílohy:
kydex_1.jpg.jpg
kydex_2.jpg.jpg
kydex.jpg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?


NikoTa2 vložil tyto přílohy:
IMG_2609.jpeg.jpg
IMG_2605.jpeg.jpg
IMG_2611.jpeg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Příspěvky: 2,882
NikoTa2 napsal:
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?

Pecka💥💥💥👍
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
wrafan napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?

Pecka💥💥💥👍


Dekuju 🔥🙏
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
tolokan napsal:
nenašel by se tu někdo kdo by udělal pouzdro z kydexu na cold steel 4max scout ? Mělo by vypadat asi jako na obrázku .


Ahoj, asi bych se toho klidně chopil.
Kdyz tak mi napiš zprávu.
Posláno:
Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 10/17/2015
Příspěvky: 278
NikoTa2 napsal:
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?

Za mne paráda 👍 Applause
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/16/2019
Příspěvky: 677
NikoTa2 napsal:
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?

Velká paráda! A co nějaké fotky z výroby pro nás méně kreativní?
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,934
už kydex má svoji strukturu ,ale to obšití tomu dodává úplně jiný rozměr. Nevím proč ale fotky mi připomínají pouzdra na nože Kabar za 2. světové války .
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Žak napsal:
NikoTa2 napsal:
Ahoj, dokončil jsem zakázku na hybrid kydex / kůže pouzdro pro ka-bar. Co na něj říkáte?

Velká paráda! A co nějaké fotky z výroby pro nás méně kreativní?


Děkuju! Ty nemám bohužel, nicméně na netu toho je kopa.

FMJ
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 6/13/2004
Příspěvky: 810
Tak trošku to připomíná Winkler knives, nicméně variabilita připevnění je vyšší. Fakt pěkné.
Kdo je příliš zvědavý, ten nebude nikdy moc starý.....
Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 12/11/2019
Příspěvky: 120
Přidávám pár fotek toho hybridu z prvního venčení v lese..


Jerry.EDC vložil tyto přílohy:
IMG_4784.jpeg.jpg
IMG_4783.jpeg.jpg
IMG_4782.jpeg.jpg

Posláno:

Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 10/12/2021
Příspěvky: 110
Jerry.EDC napsal:
Přidávám pár fotek toho hybridu z prvního venčení v lese..


Parádní fotky, dekuju za ně. Jsem rád že se líbí a ať pouzdro slouží kámo! 🙂
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris