ZAREGISTROVAT   |  PŘIHLÁSIT   |
PROHLEDAT
Fórum
Kulinářský koutek II. Možnosti
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
I AUS-8 je občas potřeba promastit.


Sidney vložil tyto přílohy:
IMG_20240816_193739.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Na zahradě...


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_1577.jpg.jpg
IMG_1642.jpg.jpg
IMG_1722.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
ostružinový likék


tolokan vložil tyto přílohy:
ostružina.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
sobotní myšmaš


tolokan vložil tyto přílohy:
myš_1.jpg.jpg
myš.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
tolokan napsal:
sobotní myšmaš


Ok Měli jsme podobný nápad. Akorát, že já to pekl v římském hrnci.
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
měl jsem cukání zajet si do Říma pro nějaký hrnce ,ale nakonec mi musel stačit tenhle nerez pekáček .Happy
Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
rychlý oběd dětem , chybí hranolky a kečup


tolokan vložil tyto přílohy:
žamp.jpg.jpg

Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2025
Příspěvky: 77
Nakladaná kápia mrGreen


Nostrodumbass vložil tyto přílohy:
IMG_5570.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
tak jsem to musel taky zkusit . Okurky v kečupovém nálevu. Už ten nálev by se nechal pít samostatně ,jak to bylo dobrý.


tolokan vložil tyto přílohy:
ke_up_1.jpg.jpg
ke_up_2.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Tinktura z lichořeřišnice, patizonky a salatovky....


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_1888.jpg.jpg
IMG_1889.jpg.jpg
IMG_1892.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 1/8/2010
Příspěvky: 2,438
Ačokča na stole a kysaná půlená ačokča ve sklenici. Varuju všechny, je to hroznej plevel.


Kabík vložil tyto přílohy:
IMG_20250824_101613.jpg.jpg
IMG_20250824_101430.jpg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 3/13/2013
Příspěvky: 1,935
taky pěstujeme ačokču a mohu potvrdit . Děti si zase poručily špíz bez špejlí . Zelenina je za zahrádky a je jí ted dost . I ačokča tam je .


tolokan vložil tyto přílohy:
d_ti_1.jpg.jpg
d_ti.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 11/17/2011
Příspěvky: 998
Grilovací sezóna stále jede!!!!

Na tácu rychlá klasika, krkovička a kuřecí stehenní.....ale...třetí obrázek už chce trochu času - předuzený vysoký žebra (místy až do bůčku). Podklad cibule, česnek, chilly papričky, hořčice, med, grilovací koření a samozřejmě průběžně podlevám pivem aby se nepřipejkalo Happy samozřejmě vše na uhlí.


coll vložil tyto přílohy:
IMG_20250823_125749.jpg.jpg
IMG_20250823_134624.jpg.jpg
IMG_20250823_151718.jpg.jpg
IMG_20250823_125239.jpg.jpg
IMG_20250823_140711.jpg.jpg


PŘÍTEL je ten, kterému když povíš: "Někoho jsem zabil!" Odpoví: "Kde ho zakopem?"
Posláno:

Pokročilý
Skupiny: Člen
Připojený: 1/14/2019
Příspěvky: 211
Člověk utrácí za nožíky a pak žere šlupky od brambor 😜


Piroha5 vložil tyto přílohy:
20250823_085230.JPG.jpg


Někdo má o kolečko míň, já o čtyři víc.
Posláno:
Pozorovatel
Skupiny: Člen
Připojený: 3/1/2025
Příspěvky: 77
Krkovička na horčici so zemiakovou kašou a rajčinovo cibuľovým šalátom.


Nostrodumbass vložil tyto přílohy:
IMG_5575.jpeg.jpg
IMG_5578.jpeg.jpg
IMG_5582.jpeg.jpg

Posláno:
Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 5/26/2008
Příspěvky: 2,735
Když si připadám, že už je toho masa nějak dost, peču si tuhle vegošskou pochoutku. Papriky zapečené se dvěma druhy sýrů. Dovnitř třeba Nivu nebo balkán, zkoušel jsem i mozzarelu nebo cottage. Na to nastrouhaný eidam s vejci. K obědu horké z trouby, k večeři pak studené, jen tak, bez přílohy.


Sidney vložil tyto přílohy:
IMG_20250827_174808.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Příspěvky: 2,881
Jeden nůž, jedno prkýnko a jeden hrnec👍.
Pomalu pečený bok na cibuli, česneku a pivu, ráno se to šoupne do trouby, může se jít na potulku a s návratem je hotovo😋👌.


wrafan vložil tyto přílohy:
1000062047.jpg.jpg
1000062056.jpg.jpg
1000062057.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Sklizen papriček, letos to flákám a prvni Chunan pasta...


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_2009.jpg.jpg
IMG_2010.jpg.jpg
IMG_2011.jpg.jpg
IMG_2012.jpg.jpg
IMG_2014.jpg.jpg
IMG_2015.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 4/1/2014
Příspěvky: 2,881
Jeden kváskovej, žitnopšeničnej, právě z trouby vytaženej 👍😋.


wrafan vložil tyto přílohy:
1000062873__1_.jpg.jpg
1000062875.jpg.jpg

Posláno:

Štamgast
Skupiny: Člen
Připojený: 8/28/2021
Příspěvky: 956
Tinktura z echinacey a dnešní sklizen.


Zdeník vložil tyto přílohy:
IMG_2051.jpg.jpg
IMG_2054.jpg.jpg
IMG_2060.jpg.jpg


Čas není něco co máš a nebo nemáš, ale něco co si buď uděláš nebo neuděláš.
Uživatelé v tomto tématu
Guest

Přechod na fórum
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete editovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete vytvořit anketu v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v průzkumech v tomto fóru.

RSS - hlavní fórum : RSS

  
Aktuálně


Účet pro dary pro Milana a Xaxu
2300513210 / 2010
více a QR zde
Reklama
Terms Of Use | Privacy Statement | Copyright 2006 by Milan Pokorný | Připomínky: support@knife.cz Souhlas s nastavením osobních údajů Powered by Progris